TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSummer Session // Unico ME Club 27.5.2006

26.05.2006

Blíží se přelom měsíce května a června a spolu s ním i každoroční velká událost s mnohaletou tradicí ve městě Teplice a tou není nic jiného než slavnostní zahájení lázeňské sezóny. Ve dnech 26-28.5. (pá – ne) se celé město opět promění v malou Paříž. I přes to, že akce je každým rokem výjimečná a celé centrum města je přeplněné domácími, ale i návštěvníky z okolních měst, letos přibyla jedna zvláštnost navíc. Tento rok se totiž poprvé součástí lázeňské sezóny stává i Unico ME Club na teplických Stínadlech (vedle fotbalového stadionu). Unico ME Clubsi připravil na sobotu 27.5. téměř 24 hodinový program, jehož součástí je především venkovní stage, která bude mít v Unicu svou premiéru. Vše vypukne již v pravé poledne, kdy se na venkovní stagi poprvé rozezní neuvěřitelných 18kW silný zvuk a mix s gramofony půjde rozehřát lehkým tanečním housem DJ Kaktus.
S přibývajícím časem a ubývajícím světlem začnou hrát svou roli kromě gradující atmosféry a opravdu výkonného zvukového aparátu i světelné efekty, laser a plazmové obrazovky. To vše by ale bylo naprosto k ničemu bez kvalitních DJs. Těšit se proto můžete na dobře známou DJku E-Lite (www.djelite.cz), Marka Řeřichu (Evropa 2) a pro některé možná malé překvapení a tím jest DJ Stranger, který se DJingu věnuje již dlouhou řádku let, včetně vlastní housové produkce. Prostor pro svůj trance set dostane i stále populárnější DJ Tomangel(www.djtomangel.com), jenž je mimochodem jedním ze dvou hlavních iniciátorů a pořadatelů této akce. Dále pak DJ Marvando, resident pravidelného ústeckého trancového večírku “Oxygen” a DJ Yoop(www.djyoop.com), který, jak u něj bývá zvykem, nasadí tvrdší laťku.
Hostem večera je djka donedávna žijící ve Švýcarsku – LayDee Jane (www.laydeejane.com / Krafty). Její osobitý, spontánní a energický projev zná každý, kdo ji alespoň jednou na vlastní oči viděl a slyšel při živém vystoupení. Každý kdo do dnešního dne neví o čem je řeč, by si tuto jedinečnou DJku a stejně tak i celou akci rozhodně neměl nechat ujít.
Po celou dobu konání akce bude probíhat zároveň klasická diskotéka s programem (Miss mokré tričko, soutěže o ceny apod.) uvnitř klubu za podpory tanečních DJs a showmanů DJay-Jeje a DJ Peepy. Vstupné na tuto akci činí přiměřených 99,- Kč a nepochybně se o této akci, která vznikla za velké podpory DJeje Tomangela, bude ještě dlouho mluvit. Takže nezapomeňte, 27.5. od 12:00 , Unico ME Club (www.unicomeclub.cz) Teplice.
Summer Session // Unico ME Club 27.5.2006
Open air Stage:
LayDee Jane (CZ)
E-Lite / Stranger / Marek Řeřicha
Tomangel / Marvando / Kaktus / Yoop
InDoor Stage:
DJay-J
DJ Peepa

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.