TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSunshine warm-up – Další Re:Fresh live! v Pardubicích

05.04.2005

V pardubickém OK Centru už se usilovně pracuje na další party FRISCO re:fresh live!, tentokrát dubnovém vydání. Tento díl se ponese ve znamení velké party SUNSHINE, která se v Pardubické Malé hale Duhové Areny uskuteční 22.dubna s nejbližšími spolupracovníky Dje Tiesta, Corem Fijnemanem a Markem Normanem. A proto má každý návštěvník možnost jít na toto vydání re:fresh live! zdarma!!! Pokud se u vchodu prokáže platnou vstupenkou na SUNSHINE!!! Pokud vstupenku na SUNSHINE ještě bohužel nevlastníte, můžete do OK Centra na warm-up zajít za jako již tradičně velmi příznivých 60,- Kč. V OK Centru budou také k dostání lístky na SUNSHINE za exkluzivní cenu! A kdo se vám tentokrát představí za mixážním pultem?
V hlavním čase tentokrát vystoupí rezidentní dj re:fresh live! Michael C, který se představí také na akci SUNSHINE s Corem Fijnemanem a Markem Normanem a v květnu po boku Armina van Buurena v Praze, moderátor prvního trance magazínu Sunshine a velký showman. Těšit se můžete také na i v Pardubicích velmi oblíbeného DJe z Letohradu AZiLa, doplněného dalším naším zlínským hostem, členem stáje clublife.cz Milhausem. Čtvrtým Djem, který vás bude bavit na SUNSHINE warm-up je pražský talent Peter van Zelden.
Pořadatelé stanovili cenu na bezkonkurenčních 60,- Kč na místě, jak již bylo řečeno, s platnou vstupenkou na SUNSHINE je vstup ZDARMA!!! Připraven je opět kvalitnější zvuk, speciální DJ stage na druhé straně klubu, osvěžení a ceny á-la FRISCO a hlavně skvělý zážitek pro všechny příznivce taneční hudby! Těšíme se!!! Pátek 8. dubna, OK Centrum Pardubice!
INFO:
www.refreshlive.com
info@refreshlive.com
www.ok-centrum.cz
www.djmichaelc.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.