TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSziget 2022 je zpátky, předprodej zahájen

06.08.2021

Zveřejňujeme termín pro ročník 2022 a informace k mimořádnému předprodeji Festival Sziget se odehraje mezi 10. a 15. srpnem 2022 a nabídne exkluzivní bleskový předprodej, během nějž budou běžné i VIP vstupenky na celý festival k dostání za nejnižší ceny. Předprodej bude spuštěn 12. srpna v 10:00 a skončí 14. srpna ve stejný čas. Vstupenky v mimořádném předprodeji budou ke koupi zde. Běžné vstupenky budou k dispozici od podzimu 2021.
 
www.szigetfestival.com/cz/
10.-15. srpna 2022
Budapešť, Maďarsko
 
Ostrov svobody se připravuje na návrat návštěvníků v roce 2022 a velkolepou oslavu festivalu Sziget s největšími jmény současné hudební scény a řadou skvělý umělců, kteří zaplní celý ostrovní areál. Sziget musel kvůli pandemické situaci vynechat dva ročníky, ale nyní organizátoři připravují nový program, tak aby se festival vrátil v roce 2022 v plné síle. V roce 2019 Sziget přivítal přes půl milionu návštěvníků z více než 100 zemí, aby viděli více než 1000 hudebníků, dalších umělců, vědců a aktivistů od Eda Sheerana, Foo Fighters, Post Malone až po osobnosti jako jsou Jane Goodall nebo Emtithal Mahmoud. Ostrov svobody od 10. do 15. srpna 2022 očekává návštěvníky z celého světa a první možnost ke koupi celofestivalových vstupenek nabídne od 12.8.2021 za 250€ (VIP za 450€) pouze na 48 hodin pro všechny, kteří touží zajistit si místo na jedno z nejočekávanějších hudebních setkání v Evropě. I když informace o programu teprve přijdou, je jistá jedna věc – nikdo si nebude chtít nechat ujít tuto neuvěřitelnou oslavu, na které se představí některá z největších jmen nejen hudební scény. Po skončení mimořádného předprodeje budou k dispozici běžné vstupenky v průběhu zbytku roku 2021. Více informací o vstupenkách najdete zde:
https://szigetfestival.com/cz/vstupenky/
 
O Szigetu:
Festival Sziget každý rok vítá stovky tisíc návštěvníků a jeho cílem je přivést během 6 dní ta největší hudební jména z nejrůznějších žánrů! Sziget však není jen o hudebních zážitcích: Je o lásce, umění a svobodě ve všech možných formách! Je to hudební a kulturní festival, který návštěvníkům nabízí jedinečné léto plné koncertů, uměleckých programů, představení, besed a mnoho dalšího. Protože Sziget v maďarštině znamená „ostrov“, samotný festival Sziget se nachází na nádherném ostrově Óbuda v srdci maďarské Budapešti. Leží v blízkosti centra města a dává návštěvníkům festivalu možnost prozkoumat Budapešť kdykoli během návštěvy Szigetu. Život na festivalu nezastavuje. Koncerty a hudební vystoupení běží každý den od časného odpoledne a trvají až do úsvitu. Sziget si však můžete užít i jinak než na koncertě. Ať už navštívíte některou z besed a přednášek, zhlédnete některé z divadelních představení nebo se rozhodnete si zasportovat či jen odpočinout na pláži, vyžití na Szigetu najdete vždy.
 
Aftermovie 2019: https://youtu.be/1MLLNEiAj0A
 

Karel
Author: Karel

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit