TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaSziget festival zahajuje předprodej vstupenek

13.11.2019

Speciální a exkluzivní vstupenky Szitizen Prime budou dostupné ve čtvrtek 14. listopadu a to pouze 24 hodin. Vstupenky ZDE. Obří festival v srdci Budapešti trvá sedm dní uprostřed léta a příští ročník Szigetu se bude konat od 5. do 11. srpna 2020. Připomeňte si hvězdný ročník 2019 a sledujte aftermovie. Pátý největší festival na světě Sziget měl v roce 2019 program naplněn světovými hvězdami. Během sedmi dní zavítalo na festival přes 530 tisíc lidí z celé planety a přišli sledovat více než 1000 umělců z celého světa. Festival odstartoval beznadějně vyprodaným vystoupením Eda Sheerana, na kterého se do areálu přišlo podívat 95 tisíc lidí. Závěrečný den patřil legendárním Foo Fighters. V průběhu celého týdne zde koncertovali Macklemore, Post Malone, Florence and The Machine, Twenty One Pilots a stovky dalších.

 
Pro ročník 2020 budou v prodeji v první vlně 7 denní permanentky. Cena vstupenky bude 299 €. V proběhu následujících měsíců se cena bude v několika vlnách bude zvyšovat a zároveň se v prodeji objeví i další 1, 3 a 5 denní vstupenky. Organizátoři festivalu letos nabídnou i limitované množství VIP vstupenek a to za cenu 599 €.
Během této dvaceti čtyř hodinové akce od pravého poledne 12:00 ve čtvrtek 14.11. do 12:00 15.11 získá kupující ke každé zakoupené permanentce nejen status Szitizen Prime, ale i exkluzivní Sziget set: batůžek z papírového textilu, tričko z organické bavlny, ponožky a nálepky.

 
Tato vlna vstupenek za nejnižší cenu bude pokračovat i po skončení dvaceti čtyř hodinové akce Szitizen Prime, kupující však již nebudou mít příležitost získat jedinečný Sziget set. Je jisté, že v následujících měsících i cena permanentek bude vzrůstat. Proto by fanoušci festival neměli s nákupem váhat.
Vice informací na https://szigetfestival.com/cz/szitizen-prime
Fanouškům se zároveň naskýtá možnost sdělit pořadatelům akce své tipy pro program následujícího ročníku a to na webu https://mymusic.szigetfestival.com/eng
credit: Rockstar Photographers / @festivalphotographers
 

Karel
Author: Karel

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit