TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTDK TIME WARP – poslední důležité informace

20.10.2005

Největší svátek elektronické hudby od konce léta, festival TDK Time Warp se přiblížil, a je načase podělit se o poslední důležité informace před tím, než se v sobotu 22. října, vypravíte do pražského Průmyslového paláce. Nejprve k třetí stagi. Najdete ji hned po vstupu ve foyer Průmyslového paláce. K tanci a poslechu zahrají speciální houseové sety následující DJ ´s: Skipworker, Kaisersoze aka Aleph, Subsist a rezident Radosti FX Lumiere. Snažíme se dále přesvědčit Ricarda Villalobose a Basti Schwarze, aby vám v průběhu noci zašli na třetí stage naservírovat house v jejich podání. Doufejme, že budou v dobrém rozpoložení, jak bývá u nich téměř pravidlem.
VSTUPENKY
Vstupenky budou v prodeji až do sobotního poledne za 500 Kč, poté až na pokladně před hlavní bránou Výstaviště za 600 Kč. Brány se otevřou v 18.45, a od 19.00 začínají hudební produkce. Akce končí v 7.00 hodin v neděli ráno. Všichni návštěvníci dostanou brožurku s line-upy a dalšími informacemi.
PRŮMYSLOVÝ PALÁC
V prostoru paláce bude připraveno dostatek šaten, toalet, velkokapacitních barů, stánků s jídlem, stánků s merchandisingem Time Warp, tanečními CD z Krafty Music shopu, vstupenkami, atd.
MADE AND PLAYED ON TDK
TDK si pro vás připravilo exkluzivní soutěže o velmi atraktivní ceny, které obdržíte na místě. Více informací se dozvíte přímo na místě od několika hostesek ve slušivých TDK oblečcích.
POZOR
Do areálu je zakázáno vnášet jakékoliv nebezpečné předměty, zbraně, zakázané látky, a vlastní nápoje. Dále budou povoleny pouze malé neprofesionální kompaktní fotoaparáty.
TDK TIME WARP AFTERPARTY 
V neděli 23.10. od 6.00 hodin odstartuje v holešovickém klubu Mecca oficiální TDK Time Warp afterparty. Zahrají dj´s: Ruby, Quintin, San, John Culter, Eagle, a další. Pokud vše půjde podle plánu, dostaví i Ricardo Villalobos a Basti Schwarz (Tiefschwarz).
Na afterparty vás dovezou kyvadlové autobusy přímo z Výstaviště. Vstupné je 100 Kč.
INFORMACE
www.tdktimewarp.cz
PŘEJEME VÁM SUPER ZÁBAVU!
UNITED MUSIC


—————————————————————————–
Již tuto sobotu, 22. října, vypukne dlouho očekávaná událost letošního podzimu – festival TDK Time Warp. Jména všech hvězd obou hlavních stagí jsou již dlouhou dobu známa. V line-upu hlavní stage došlo ke kosmetickým úpravám, takže nyní již máte před sebou finální časy obou hlavních stagí.


TDK TIME WARP STAGE

19:00 – 20:30 SPYRO vs. KAISERSOZE
20:30 – 22:00 FELIPE
22:00 – 00:00 RICARDO VILLALOBOS
00:00 – 01:00 TIEFSCHWARZ
01:00 – 04:00 SVEN VÄTH
04:00 – 05:30 MONIKA KRUSE
05:30 – 07:00 MAURO PICOTTO
VJ´s: DEEPER MADNESS
KRAFTY STAGE
19:00 – 20:15 E-LITE
20:15 – 22:00 RUBY
22:00 – 22:45 TUBE TECH (live)
22:45 – 00:30 LUCIEN FOORT
00:30 – 02:00 SAN
02:00 – 04:00 MARCO V
04:00 – 05:30 LAYDEE JANE
05:30 – 07:00 QUINTIN
VJ´s: VISION IMPOSSIBLE
Na lahůdce v podobě třetí stage se nyní intenzivně pracuje. Snažíme se domluvit s některými hvězdami z hlavních stagí, aby zde odehráli speciální houseové sety. O všem budete před akcí informováni. Také jsme připravili další 3D vizualizaci, tentokrát Krafty stage, umístěné ve středním křídle Průmyslového paláce. Zvuk bude stejně jako na TDK Time Warp stagi značky L´Acoustic. Zde však bude použita nejnovější technologie Kudo. Na dvou věžích v rozích místnosti jsou instalované zelené lasery, na centrální stagi pak jeden barevný. Vision Impossible budou promítat na dvě velká projekční plátna o rozměrech 6,5 x 4,8 metrů, která jsou umístěna na balkoně nad Djem, a další dvě po bočních stranách haly. Na festival TDK Time Warp také přijede natáčet štáb MTV z Anglie, který připraví téměř hodinovou reportáž, která poběží na všech MTV kanálech v Evropě. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketstream a Ticketpro do sobotního poledne za 500 Kč včetně všech poplatků. Na místě bude vstupné 600 kč. Sledujte www.tdktimewarp.cz
————————————————————————–
Počínaje festivalem TDK Time Warp má agentura UNITED MUSIC EVENTS nového strategického partnera – KRAFTY. TDK Time Warp tak bude první akcí, na které se tato spolupráce odprezentuje, a to na několika úrovních. První z nich je booking umělců, které bude od této chvíle KRAFTY zajišťovat nejen pro party United Music, ale i další promotéry a kluby u nás i v zahrančí. Na seznamu zastupovaných umělců jsou tedy všichni, kteří se na druhé hlavní – Krafty stagi představí. Další aktivitou je nový obchod Krafty Music, který se nachází v Týnské ulici 13 na Praze 1. Kromě bohaté nabídky tančních CD, DVD, vinylů a vybavení pro DJe, zde můžete koupit zvýhodněné vstupenky na akce United Music. Přibudou i trička a další merchandise k těmto akcím. Vraťme se ale ke Krafty stagi na festivalu TDK Time Warp. Tato druhá hlavní stage bude umístěna v prostředním křídle Průmyslového paláce. Vystupující DJ´s vám naservírují porci toho nejlepšího ze současné trance / progressive music. Tady je časový line-up:
KRAFTY STAGE (trance / progressive)
19:00 – 20:15 E-LITE
20:15 – 22:00 RUBY
22:00 – 22:45 TUBE TECH (live)
22:45 – 00:30 LUCIEN FOORT
00:30 – 02:00 SAN
02:00 – 04:00 MARCO V
04:00 – 05:30 LAYDEE JANE
05:30 – 07:00 QUINTIN
VJ´s, LJ´s VISION IMPOSSIBLE /nl/, JUST G /nl/
Headlinerem KRAFTY stage bude holandský mistr MARCO V, jehož hvězda v posledních letech stále stoupá k vrcholu popularity. Marco V patří mezi nejžádanější a nejpopulárnější DJ´s a producenty současnosti, a řadí se po boku Tiesta, Armina a Ferryho Corstena mezi absolutní holandskou špičku. Dalším holanďanem na Krafty stagi bude sympatický černoch Lucien Foort. Tenhle energický a veselý DJ a producent má na svém kontě spoustu velkých hitů, kompilací, remixů, rezidencí na Ibize, a hraní na velkých parties a festivalech jako Gatecrasher, Dance Valley, Slinky, apod. Z Malty se přijede představit tamní jednička DJ Ruby, který na Maltě sám produkuje největší taneční akce a hraje po boku velkých jmen, které na Maltu pravidelně přijíždějí. DJ San se letos s velkým úspěchem předvedl na festivalu Mácháč, a i tentokrát si připravil spostu vlastních novinek a nejnovějších kousků toho nejkvalitnějšího progressive a trance. Tube Tech je německá kapela, která vystoupí živě v podání svých třech členů. Zaujaly vás taneční coververze The Doors -The End či Riders On The Storm. Poslechněte si je v podání Tube Tech naživo.
Laydee Jane, švýcarská Djka českého původu si během krátké doby vytvořila širokou základnu svých fanoušků, které baví svými energickými a pozitivními sety ve velkých klubech a na parties doma i v zahraničí. DJ Quintin je mladý, ale velmi talentovaný DJ, který před třemi lety vyhrál holandskou soutěž Talent Awards 2002. Tuto soutěž organizuje společnost ID&T, a díky tomu Quintin vystupoval na největších akcích Innercity, Trance Energy, Sensation Black, Mysteryland, atd. Vybudoval si svůj vlastní styl podobný Tech houseu / Technu, ale s výraznými prvky Tribal. Domácí DJ´s v bookingu a na Krafty stage zastoupí Djka Elite. Elite se během dvou let stala žádanou českou Djkou. Dokáže si získat publikum svojí energií a umí publikum skvěle pobavit svým charizmatem a skvělým výběrem desek.
———————————————————————————
Nastal čas představit časový line-up první z hlavních stagí, která bude znít převážně techno, electro, minimal a tech-house rytmy. Hrát se začíná od 19.00 hodin, a konec je naplánován na 7. hodinu ranní. Čeká nás tedy dvanáctihodinový maraton pod taktovkou špičkových, převážně zahraničních DJ´s. Nejprve si stručně představme hlavní protagonisty: SVEN VAETH – německý mistr house, acid, trance, techno, electro, již téměř dvacet let udává tempo a směr vývoje elektronické hudby. Stojí v čele impéria Cocoon, produkuje fenomenální alba, nepřetržitě kraluje výročním anketám, patří mezi nejelpší DJs na světě. MAURO PICOTTO – italský DJ a producent světové extratřídy, který má na kontě mnoho trance a techno hitů, těšící se u domácího publika obrovské popularitě.

MONIKA KRUSE – půvabná a elegantní německá Djka a producentka ohromuje světové kluby, parties a festivaly energií jejích setů v precizním podání této majitelky značky Terminal M. RICARDO VILLALOBOS – fascinující styl, unikántní technika, úžasný smysl pro efektní DJing, to vše je Ricardo Villalobos, nejžádanější chilsko/německý minimal.tech.house DJ v Evropě. TIEFSCHWARZ – populární němcký projekt dvou bratrů Schwarzových, který přijede reprezentovat Basti Swcharz. Tiefschwarz jsou na světovém turné k jejich novému albu Eat Books. FELIPE – Rakouský DJ a producent patří již více než 10 let ke světové techno elitě, vystupuje s největšími hvězdami na významných světových parties a festivalech, včetně České Republiky.

Časový line up TDK Time Warp stage
19:00 – 20:30 Spyro / Kaisersoze
20:30 – 22:00 Felipe
22:00 – 00:00 Tiefschwarz / Basti Schwarz
00:00 – 02:00 Ricardo Vilalobos
02:00 – 04:00 Sven Vaeth
04:00 – 05:30 Monika Kruse
05:30 – 07:00 Mauro Picotto
 
VJ´s, LJ´s – Deeper Madness
Dále jsme připravili 3D vizualizace této scény, která bude umístěna v levém křídle Průmyslového paláce. Jenom pro pořádek, zvukový aparát o výkonu 100 Kw špičkové značky L´Acoustics, který je digitálně nastavitelný na dostatečný zvukový tlak v celém prostoru. Na stagi jsou umístěná 3 x 4 metry velká projekční plátna, na kterých bude holandská parta Deeper Madness mixovat videoprojekce a záběry na DJ´s z několika kamer. Dále se můžete těšit na jeden barevný a dva zelené lasery, fireshow a světelnou exhibici s nejmodernějšími efektovými světly. Ale to není zdaleka vše. Hned po víkednu vás seznámíme s druhou hlavní stagí, která je umístěná ve středním křídle paláce, a hudebně zaměřená na trance a progressive. Jsme si jisti, že se vám bude líbit.
Kompletní informace o TDK Time Warp, sety a videa ke stažení na www.tdktimewarp.cz
—————————————————————————–
Již necelé tři týdny zbývají do festivalu TDK Time Warp. Máme pro vás několik dobrých a užitečných zpráv. V první řadě jsme rozšířili předprodej vstupenek o síť Ticketpro. Cena vstupenek ve všech předprodejích navíc zůstává na 500 Kč (včetně poplatků) až do konání akce, tzn. 22. října. Na místě se budou vstupenky prodávat za 600 Kč. Již několik dní jsou spuštěny oficiální stránky www.tdktimewarp.cz, kde jsou všechny informace o festivalu. Postupně přidáváme sety ke stažení. Kromě setu Marca V si nyní můžete stáhnout aktuální promoset, který namíchal další holanďan, dj SAN. Do třetice přibyl set Laydee Jane.
Další novinkou je kompilace TIME WARP – DJ Hell presents acid rocks, která byla vydaná u příležitosti desátých narozenin festivalu v sousedním Německu. Obsahuje 30 kvalitních tracků, kde jsou zastoupeni například Tiesfschwarz, které přijede do Prahy reprezentovat jeden z bratrů, Basti Schwarz. Součástí je i bonusové DVD, na kterém se mimo jiné nachází rozhovory se Svenem Vaethem, Rushem, Laurant Garnierem a dalšími hvězdami 10. ročníku Time Warp. Najdete zde i záběry z party samotné a další bonusové materiály. Toto CD/DVD je v prodeji za 330 Kč v novém hudebním obchodě Krafty Music v Týnské 13 na Praze 1, kde mj. prodávají vstupenky na festival se zvýhodněnou cenou. A na co se můžete těšit v následujících dnech? Představíme vám jednotlivé stage s line-upy a 3D vizualizacemi. Přineseme vám rozhovory, sety od hlavních hvězd, videa, soutěže, nebo trička Time Warp.
————————————————————————————-
Marco V – 200V World Tour na TDK TIME WARP
Trance / progressive stage na festivalu TDK Time Warp, která bude umístěná v prostředním křídle této unikátní budovy, představuje hedlinera Marca V, který zavítá do Prahy v rámci jeho světového turné k albu 200V. Marco V právem pratří mezi nejslavnější a nejžádanější světové DJe, a v současnosti zaujímá 15. příčku v anketě časopisu DJ Mag. Dokazují to i jeho vystoupení na největších akcích jako Mysteryland, Trance Energy, Innercity, Global Gathering, nebo Sensation White, kde při letošním vydání hrál po boku Armina Van Buurena pro čtyřicetitisícový dav v Amsterdam aréně.
Marco V není na scéně žádným nováčkem. Aktivně hraje přes 15 let, produkuje a remixuje velká, převážně tranceová jména. Jeho tracky najdete na kompilacích Tiesta, Armina Van Buurena, Paul Van Dyka a dalších velikánů. Čiší z něj energie a umí dát lidem přesně to, co chtějí. Dal vzniknout spoustě hitů jako třeba Automanual, Loops & Tings, Simulated, Godd, In Charge, C:\del*.mp3 nebo More Than a Life Away. Se svým jedinečným zvukem tak patří k absolutní světové špičce. Být DJ a zároveň velmi výkonným producentem se zdá být dost vyčerpávající práce, ale Marco V o sobě říká. “Někdy jsem vážně dost unavený, ale hlas aplaudujícího publika mě z toho vždycky spolehlivě dostane. Publikum je pro mě vždycky na prvním místě. Pokud je muzika skvělá, ale večírek se nerozjíždí, pak je určitě něco špatně. Snažím se dokázat, že s kvalitní muzikou je možné vytvořit dobrou náladu. Není to nejsnadnější způsob jak hrát, ale už léta mi pomáhá udržet se tam kde chci být.” Marco má na kontě hned několik úspěšných kompilací pro Gatecrasher,The Guvernment ,Innercity 2000 a 2002, a jednu z posledních s názvem Combi:nations.
Vraťme se k současnosti. Marco V nám přijede představit své poslední album 200V, se kterým je nyní na světovém turné. 200V je víc než pouhé album. Je absolutně Marco V a nepřímo je to hlubší a vzdálenější verze jeho předchozího CD (‘Con:Fusion’) s typickými valícími se beaty. Vedle Marcova charakteristického zvuku zbylo místo i na break beaty a vokální tracky. 200V obsahuje mnoho odlišných aspektů Marcova stylu a dokonale reflektuje mezinárodní charakter jeho hraní. K albu patří i bonusové DVD obsahující záběry z Marcových dj setů po celé zeměkouli, od Moskvy po Utrecht, od Alexandrie po Vancouver. Součástí DVD je i jeho jedinečný set na Sensation White kde ke svým hudebním kouzlům dotvářel i vizuální efekty s DVDJ! Aktuální set Marca V je ke stažení na www.tdktimewarp.cz. Další sety a vide najdete na jeho stránkách www.marcov.nl. Marco V vystoupí na trance / progressive stagi společně s těmito jmény: Lucien Foort /NL/ , San /NL/ , Laydee Jane /Ch/ , Tube Tech /D/ , Ruby /Mlt/, Quintin /NL/ a Elite /Cz/.
—————————————————————-
Festival TDK Time Warp 2005 nebude pouze přehlídkou velkých hudebních jmen prezentující současnou podobu techna, trance a progressive, ale slibuje také velkolepou vizuální show, o kterou se postarají přední holandští VJ´s a LJ´s. V následujícím představení Vjského týmu Vision Impossible se dozvíte, proč je VJing v jejich pojetí nezapomenutelným a jedinečným zážitkem. Vision Impossibe se dali dohromady v roce 1997, a tvoří je tři umělci: Martijn Adema, Berry van Dijk a Ruben Langedijk. Po nocích zaplňují jejich geniální obrazy projekční plochy v největších klubech po celém světě, a přes den intenzivně pracují na nových videomateriálech ve svém studiu v samotném srdci Amsterdamu. Vision Impossible prezentují vlastní, naprosto ojedinělý VJský styl. Místo užívání existujících videomateriálů vytvářejí vlastní obrazy a videa. K tomu využívají nejnovější technologie v oblasti počítačových animací. Hodně času věnují vytváření tzv. “state of the art” grafiky, speciálně zpracované pro klubové prostředí. Ať soustředí svůj talent na vytváření abstraktní grafiky či animací postav, pokaždé rozeznáte typický styl Vision Impossibe.
Dalším charakteristyckým znakem Vision Impossible je jejich snaha odvyprávět příběh, namísto promítání záplavy náhodných obrazů a animací. Tyto nelineární příběhy jsou postaveny na mnoha tématech jako je láska, vesmír, hudba, kultury, energie, atd. Dokáží obsáhnout nejrůznější atmosféry od radostných nálad, kdy ukazují legrační hračky a disco grafiku, po temnou a vážnou náladu, kde používají nejrůznější pulzující stroje, oheň, ďábly a démony. Mixováním těchto témat jsou schopni dosáhnout perfektní interakce s hudbou a atmosférou party. Ještě před tím než se v roce 2000 spojili s legendárním, dnes již neexistujícím, amstredamským superklubem Kremlin, se mistři z Vision Impossible prezentovali na pravidelných techno akcích v Milky Way, Mazzo, Paradiso, a dalších kulturních a komerčních akcich. Když klub Kremlin získal díky svým pravidelným impozantním line-upům a špičkovým produkcím mezinárodní popularitu, Vision Impossible se podíleli na kreativním zpracování měsíčního programu, který zahrnoval promotion, dekorace, performance a uměleckou dramaturgii. Méně než rok jim trvalo vytvořit namíru ušité videoshow, které dokonale dotvářely originální atmosféru jednotlivých nocí v Kremlinu.
V roce 2002 bylo jejich dlouholeté úsilí odměněno získáním hlavní ceny tanečního časopisu Basic Groove v kategorii “Best VJ / Art and Design”. Tím se definitvně zařadili k tomu nejlepšímu z holandské taneční scény. Ve stejném roce se stali rezidentními VJ´s v nejúspěšnějších holandských klubech, zejména v klubu MatriXX. Navíc jsou rezidenti na pravidelných Motion parties v Amsterdamu a jeho okolí. Kromě toho, že pracují snad ve všech důležitých klubech a na největších holandských akcích, Vision Impossible dostávají pozvání na mezinárodní akce v L.A., Las Vegas, Glasgow, Miami, Rio de Janeiru, Kuala Lumpur, nebo Istanbulu. Pro Vision Impossible je to jenom začátek. Plánují ještě větší show, které se více obklopí návštěvníky vizuální technikou, a do kterých ještě přidají zvukové efekty. Vytvořili například virtuálního MC, který vzbudil velkou pozornost médií, a který byl představen na festivalu Dance Valley, nebo na WMC v Miami. Každá další show je přibližuje k jejich cíli – vytvoření maximálních vizuálních zážitlů návštěvníků. Vision Impossible se nyní připravují na pražský festival TDK Time Warp, kde se postarají o projekce na trance / progressive stage. Jako malou ochutnávku si můžete stáhnout jejich prezentační trailer na stránkách www.unitedmusic.cz. Rozhodně doporučujeme navštívit jejich webovou prezentaci www.vision-impossible.nl, kde najdete ukázky jejich dosavadní práce, protože to, co Vision Impossible předvádějí, nemá zatím na domácích akcích konkurenci.
Připomínáme, že nejlevnější vstupenky na TDK TIME WARP 2005 za 500 Kč (vč. poplatku) jsou exkluzivně v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz), včetně hypermarketů Globus a cestovních kanceláří Čedok a Firo Tour do pátku 30. září. Cena vystupenek se postupně zvyšuje. Vstupenky si také můžete objednat na dobírku na stráknách United Music.
—————————————————————————
Pokud ještě někdo váhá, zda vyrazit na festivalovou přehlídku špičkové taneční hudby – TDK TIME WARP 2005, máme zde další velké taháky, které rozhodně potěší jak příznivce techna, tak i trance music. Jsou jimi další zahraniční hosté – DJ FELIPE a DJka LAYDEE JANE. Oba skvělé DJe a baviče není třeba příliš podrobně představovat, jelikož jsou na domácích parties jako doma. Rakouský DJ a producent FELIPE patří již více než 10 let ke světové techno elitě, vystupuje s největšími hvězdami na významných světových parties a festivalech, včetně těch v Čechách. Je také pravidelným hostem německých vydání festivalu TIME WARP. FELIPE se aktivně věnuje dalším aktivitám okolo taneční hudby.Je spolumajitelem labelu Titanium, na kterém vydává svoji vlastní tvorbu. Spolupodílí se na organizaci významných tanečních událostí v Rakousku a Maďarsku, a v neposlední řadě zastupuje řadu kvalitních DJ´s a projektů. Všechny informace o něm najdete na jeho stránkách www.djfelipe.com, kde si lze také poslechnout jeho aktuální sety.
Djka LAYDEE JANE je třetí zástupkyní něžného pohlaví na festivalu TDK TIME WARP. Její vystoupení jsou vždy plné kvalitního trance, pozitivní energie, a v neposlední řadě sympatické komunikace s publikem. LAYDEE JANE sice žije ve Švýcarsku, vystupuje po celé Evropě, ale stále častěji ji můžeme vidět na prestižních domácích akcích. V loňském roce jste ji mohli také vidět a slyšet na megaparty s Tiëstem, kdy se jí podařilo udržet fantastickou atmosféru po vystoupení světové jedničky. Na jejích stránkách www.laydeejane.com najdete všechno, co vás bude o této půvabné Djce zajímat. Do festivalu TDK TIME WARP zbývá přesně jeden měsíc. V tuto chvíli znáte jména hlavních DJ´s a projektů. Tím však seznam vystupujících nekončí. V následujích dnech vás blíže seznámíme s holandskými VJ´s a LJ´s, kteří si připravují materiály a programují show hlavních stagí, která si ničím nezadá s prestižními akcemi v jejich rodné vlasti. Nepřijdete ani o slíbené 3D modely a technické specifikace obou hlavních scén. Ale již nyní můžeme prozradit, že tolik světelné, zvukové a laserové techniky nebylo dosud na domácí akci použito. Do konce září seženete nejlevnější vstupenky za 500 Kč (vč. poplatků) v síti Ticketstream, včetně hypermarkeů Globus, cestovních kanceláří Čedok a Firo Tour. Cena vstupenek se postupně zvyšuje.
————————————————————————–
Seznam špičkových interpretů festivalu TDK TIME WARP 2005, který se téměř za měsíc odehraje v pražském Průmyslovém paláci, posílí další vynikající zástupce světové taneční hudby, brilantní německý DJ´ský, remixérský a producentský projekt TIEFSCHWARZ, který není domácímu pobliku neznámý hlavně díky své plodné produkci. Tentokrát však budeme moci vidět, jak zní TIEFSCHWARZ naživo. Tento projekt založili bratři Alexander a Sebastien Schwartzovi v roce 1996, a během uplynulých deseti let se vyhráli do pozice velmi žádaných elektronických umělců v Evropě, kteří velmi často cestují za vystoupeními po celém světě, hrají na festivalech a parties v Americe a Austrálii, apod. Dodnes připravili nezapomenutelné zážitky clubberům po celém Německu, Švýcarsku, v Miami, New Yorku, Washingtonu, Melbourne, Sydney, Sarajevu, Amsterdamu, Bruselu, Antwerpách, Rimini, Stockhlomu, Londýně, Leedsu, Sheffieldu, na Ibize a v mnoha dalších městech a zemích.
Jméno TIEFSCHWARZ je vtipnou složeninou jména obou bratrů a německého překladu stylu, který hrají a produkují nejraději, tedy deep house. Po šesti letech soustavného hraní se Ali a Basti rozhodli obohatit světovou scénu o vlastní produkci a tak vznikla dlouhá řada úžasných singlů a čtyři geniální alba. Jasným důkazem producentské zdatnosti a bohatých zkušeností je více než tři desítky remixů pro stars jako Hell, Boris Dlugosch, Jam & Spoon, Masters at Work, Randy Crawford, Earth Wind and Fire, Shakatak, Mousse T. a mnoho dalších. V roce 1996 se Ali a Basti podíleli na založení značky Continuemusics, kde také debutovali. Hudbu Tiefschwarz najdete na labelech Wave Music, Benztown, Four Music, International Deejay Gigolo a Fine. Možná budete sami překvapeni, že některé skladby dobře znáte z produkce domácích DJ´s, kteří TIEFSCHWARZ neradi nechávají doma. U Four Music vydali dvě úchvatné DJ mix kompilace “A Little Help for your Friends” a 2CD “Misch Masch”. Nyní jsou TIEFSCHWARZ na turné k jejich poslednímu albu EAT BOOKS, které obsahuje 12 nových skladeb, a je také k dispozici v limitované sérii na vinylech. Z bratrského dua se přijede 22. října do Prahy představit jeden z bratrského dua – Sebastian (Basti) Schwarz.
Připomínáme, že nejlevnější vstupenky na TDK TIME WARP 2005 za 450 Kč (vč. poplatku) jsou exkluzivně v síti Ticketstream, včetně hypermarketů Globus a cestovních kanceláří Čedok a Firo Tour do pátku 16. září. Cena vystupenek se postupně zvyšuje. Vstupenky si také můžete objednat na dobírku na stránkách United Music.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.