TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTiësto CEE Tour 2005 – poslední informace

16.11.2005

Již několik desítek hodin zbývá do vypuknutí megaparty Tiësto CEE Tour 2005 v pražské T-Mobile Aréně. Přinášíme vám poslední důležité informace, abyste se mohli bez problémů vydat na páteční mejdan s Tiëstem. Akce začíná v 19.45 a končí v 6.00 hodin. Vstupenky jsou stále v prodeji v síti Ticketpro za 600 Kč vč. poplatků. Na místě bude na pokladně Ticketpra k prodeji dostatečné množství vstupenek. Pozor na překupníky, kteří prodávají falešné vstupenky před arénou! Na místě bude prodejní stánek s CD, DVD, merchandisingem Tiësta, a vstupenkami na další akce United Music. V hale bude dostatečné množství barů s občerstvením, toalet, míst k sezení, zdravotní a bezpečnostní služba. Upozorňujeme, že kapacita šaten není neomezená. Standardní kapacita bude zdvojnásobena a služba bude koordinovat jejich provoz. Prosíme, využijte všech šaten v hale.
Placené parkování je možné na parkovišti před arénou.
Do haly je zakázáno vnášet vlastní nápoje, zbraně, a zakázané látky.
Povoleny jsou pouze malé, kompaktní (kapesní) fotoaparáty.
Každý obdrží brožurku s line-upem a dalšími informacemi.
Oficiální afterparty v klubu Face To Face na Štvanici. Kyvadlová autobusová dporava zdarma.
Časový line-up:
20:00 – 21:30 Michael C /CZ/
21:30 – 23:00 Scott Bond /UK/
23:00 – 00:30 Quintin /NL/
00:30 – 02:00 Le Blanc /NL/
02:00 – 05:00 Tiësto /NL/
05:00 – 06:00 Preach /Can/
VJ´s:
Christopher Andrews /US/ – oficiální Tiësto CEE Tour VJ
Vision Impossible /NL/
Kompletní informace na www.unitedmusic.cz
United Music Events – The music is yours!

—————————————————————-
Tiësto CEE Tour 2005 – Časový lineup
Přesně za týden a den, v pátek 18. listopadu, vypukne v T-Mobile Aréně největší taneční party tohoto roku – Tiësto CEE Tour 2005. Přinášíme vám časový line-up, ve kterém bohužel došlo ke změně. Je nám velice líto, ale belgický DJ M.I.K.E. na této party bohužel nemůže vystoupit. Díky komunikační chybě při schvalování line-upu mezi tour promotérem a managementem Tiësta, jsme nejdříve dostali původní line-up schválený, ale posléze byl M.I.K.E. zamítnut. Chyba tedy není na straně United Music, jak by se mohlo na první pohled zdát. My jsme postupovali dle řádně uzavřené smlouvy k pražské zastávce turné. Věříme, že drtivá většina z vás tuto situaci pochopí, a přijme zprávu, která bude následovat, s nadšením. Chystáme totiž další 18. února další velkou party, na které již M.I.K.E. chybět nebude.
20:00 – 21:30 Michael C /CZ/
21:30 – 23:00 Scott Bond /UK/
23:00 – 00:30 Quintin /NL/
00:30 – 02:00 Le Blanc /NL/
02:00 – 05:00 Tiësto /NL/
05:00 – 06:00 Preach /Can/
VJ´s:
Christopher Andrews /US/ – oficiální Tiësto CEE Tour VJ
Vision Impossible /NL/
Děkujeme za pochopení a věříme, že si akci maximálně užijete.
United Music Events, www.unitedmusic.cz
—————————————————————
Po vyprodaných vystoupeních Tiësta na Slovensku a v Maďarsku vypukla pravá manie i u nás. V porovnání s loňským rokem je aktuální stav předprodejů téměř dvojnásobný, a každým dnem vstupenky ubývají po stovkách. Pro ty, kteří chtějí stihnout nejlevnější vstupenky, máme důležité informace o předprodejích. Do pondělí 31. října pořídíte nejlevnější vstupenky na listopadové vystoupení Tiësta za 550 Kč (včetně poplatků). Vstupenky jsou v České Republice k dostání exkluzivně v síti Ticketpro a v shopu United Music. Dále je k dispozici limitovaná série 50 vstupenek za 500 Kč v Krafty Music Store v Týnské ulici 13 v Praze. Cena vstupenek se od 1. listopadu zvýší na 600 Kč (včetně poplatků). Na místě bude vstupné 650 Kč. Na Slovensku jsou lístky na české vystoupení Tiësta v prodeji v síti Eventim.sk a Dr. Horák. Vstupenky, na kterých je datum 19., nebo 26. listopadu jsou platné.
Více informací na www.tiestoceetour.com a www.unitedmusic.cz a www.ticketpro.
————————————————————————–
18. listopadu 2005, tedy přesně po jednom roce, zavítá do Prahy nejzářivější hvězda světové taneční scény, holandský DJ a producent – Tiësto. Agentura United Music Events přinese letošní vystoupení této světové Djské jedničky, které bude předposlední zastávkou v rámci jeho prvního turné po Střední a Východní Evropě, při kterém navštíví během listopadu šest zemí od Polska po Makedonii. Loňské vystoupení Tiësta v pražské T-Mobile Aréně navštívilo rekordních 14.000 osob, a letošní předprodeje naznačují, že party bude mít podobný úspěch. Letošní party v T-Mobile Aréně bude na tisíce návštěvníků perfektně připravena. Na ploše vyroste monstrozní podium s několika obřími videoprojekcemi, které si nezadá se scénami koncertů velkých zahraničních hvězd. Na party bude použit nejvýkonnější zvukový systém od L´Acoustics, několik barevných laserů, a stovky efektových světel. Návštěvníky bude zásobovat několik desítek metrů velkokapacitních barů v prostoru celé haly. Vedle Tiësta, který odehraje tříhodinový set, vystoupí celá řada dalších Djských hvězd, které si domácí publikum dlouhou dobu žádá. Budou to holandští DJové a producenti M.I.K.E.Le Blanc a Quintin, dále angličan Scott Bond, a domácí Michael C. Během vystoupení Tiësta bude obsluhovat videoprojekce VJ, který je s ním právě na turné po Severní Americe.
DJ Tiësto, neboli Tijs Verwest, je v současnosti nejpopulárnějším Djem naší planety. Jako jediný získal třikrát po sobě první místo v anketě prestižního časopisu DJ Mag, který každoročně vyhlašuje mezinárodní anketu o nejlepšího Dje světa. Během několika let posbíral snad všechna možná ocenění, která se v tanečním průmyslu udělují. Na vlastním labelu Black Hole Recordings vydal řadu obrovských hitů, které bodovaly ve světových hitparádách, a staly se neodmyslitelnou součástí parties po celém světě. Několikrát po sobě vyprodal 40.000 stadion v rámci své show Tiesto In Concert, ze kterých byla následně vydána DVD. Jako jediný DJ v historii hrál na zahajovacím ceremoniálu olympijských her, konkrétně v Athénách 2004, má svoji sochu v amsterdamském Madame Tussauds, hrál v Disneylandu, a jeho popularita stále astronomicky stoupá.
Vstupenky na tuto akci jsou v prodeji v síti Ticketpro za 550 Kč (včetně poplatku). Na místě bude vstupné 650 korun.
Více informací na www.tiestoceetour.com a www.unitedmusic.cz
Pořádá:
United Music Events
Staroměstské náměstí 16
110 00, Praha 1
Martin Kučera
777 734 617
martin@unitedmusic.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.