TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTo nejlepší co česká scéna nabízí na TOP 10 CZ příští pátek v Retro music Hall

28.03.2008

Jednou z nejoceňovanějších akcí, kterou rozjelo pražské Retro Music Hall, byla lednová Top 10 Cz. Jak název napovídá cílem tohoto konceptu je představovat nejlepší české dje pod jednou střechou. Výběr jmen probíhá jak podle anket, tak hlavně podle toho jak obohatili českou taneční scénu ale i podle zájmu vás, clubberů. Aktuálními hudebními styly budou progressive, house, electro a techno. A kdo že to vystoupí tentokrát? Víc v příloze. Headlinerem dubnové TOP 10 CZ bude zatím nejúspěšnější český producent a dj Michael Burian. Nahlédnete- li do Michalova diáře tak zjistíte, že pro jeho vystoupení nezná svět hranice. V těchto dnech se například účastní Winter Music Conference v Miami v Usa a prvním jeho vystoupením po návratu bude právě prestižní noc Top 10 Cz. Dalšími hosty pak budou: Jedna z nejdéle hrajících českých djane Ladida se kterou vyjde po 31.3. k této akci exkluzivní rozhovor na serveru Techno.cz. Český electro dj číslo 1, jeden z nejoblíbenějších českých djs vůbec a rezident nové party Electroma v Retru dj Orbith. Rezident znovuobnovené jedné z nejoblíbenějších českých halových techno akcí Orion Hall dj Kaisersoze. Nerozlučná electro house dvojice Lucaso a Uwa. No a nakonec k tomu koordinátor Havana Club Tour De Bar dj Manio.
O druhou stage se pak postará legenda české house scény dj Aiffel doplněná dalším českým matadorem djem Igorem Patakym a moderátorem kdysi nejoblíbenějšího rádiového pořadu Dance Extravaganza na Evropě 2, djem Markem Řeřichou. Další informace a rozhovory očekávejte v příštích dnech. Oficiální after party všech akcí v Retro Music Hall v klubu Studio 54, Hybernská 38, Praha 1, www.studio54.cz.
TOP 10 CZ
Hudební styl progressive house electro techno
Pátek 4.4. 2008, Retro Music Hall
(Francouzská 4, Praha 2, www.retromusichall.cz)
DJS:
1st stage:
Michael Burian (www.michaelburian.com), Orbith (www.djorbith.com), Ladida (www.ladida.cz), Lucaso & Uwa (www.lucaso-uwa.dj), Manio (www.tourdebar.cz).
2nd stage: Aiffel (www.aiffel.cz), Igor Pataky, Marek Řeřicha.
 
Vstup v předprodeji 150 kč, na místě do 23h 100 kč, poté 200 kč. S letákem do 23:00 zdarma!
Předprodej vstupenek v síti TICKETSTREAM, cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR a knihkupectvích KANZELSBERGER a pokladně Retro Music Hall.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.