TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTour de Trance vol.06 v Opavě

03.08.2005

12.8.2005 se můžeme těšit na šesté pokračování Tour De Trance. Znovu se v Opavě v klubu Mrkev objeví společně s rezidentem akce DJ PK – www.djpk.net taky DJ Master. Hlavní čas je tentokrát vyhrazen pro zlínského DJ Milhause hrajícího pod hlavičkou agentury Clublife. Milhaus ( www.milhaus.cz ) je příznivcem stylů jako je trance, hardtrance a techno, občas promíchaný s melodickými vokály. Společně s djem L’SaDou v roce 2003 byl resident a zakladatel pravidelných klubových nocí ve Zlíně v Clubu 603. Na začátku roku 2004 zakládají s DJ L’SaDou a za podpory DJ Lukáše Kuby internetový informačně hudební server a agenturu dj603.cz.
Asi po roce se internetový server a celá agentura se přejmenovává na www.clublife.cz a Clublife Promotion. Dj Milhaus je zakladatelem a promotérem populární párty na Jižní Moravě Celebration For Friends na které vystupovali např. DJs: PURE(CH), LAYDEE JANE(CH-CZ), OLIVER NEUFANG(DE), CLAUDIUS KANTNER(DE), LOUTKA, ORBITH, Tvyks, Tommy Rogers, …
Jeho cílem je vytvářet stále kvalitnější party, které zaujmou ještě větší procento clubberů.
Na začátku roku 2005 startuje Milhaus svou novou residentní party na zlínsku s názvem UNIVERSITY, která narozdíl od party Celebration For Friends bude zaměřena především na české dje.
Takže co ještě dodat? Tahle prázdninová akce by mohla být opravdu vydařená 🙂

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.