TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrance.cz po 20 letech v novém

13.02.2020

Dnes, v úterý 4. února 2020, se nemožné stalo skutečností a web trance.cz se oblékl do nového designu. Kdo by to byl čekal že? Nový web jsme slibovali hodně dlouho, ale dny, měsíce i roky plynuly a stále nic. Většina z nás dospěla, začala pracovat, založili jsme rodiny, vlastně celý svět se změnil. Jedna jistota ale vždy byla a sice legendární žlutý design trance.cz a 12 let starý editorial.
Jak se ale říká, všechno jednou končí nebo začíná a tak je tady nový web. Spoustu věcí bude ještě třeba doladit, ale celkově bychom se měli posunout do aktuální doby a kdo ví, třeba nám současná verze vystačí zase na dalších 20 let!
O dalších novinkách vás budeme postupně informovat, případně hlašte komentáře a zpětnout vazbu co vám funguje a co ne, zde pod článkem, nebo v diskusi. První věc, na které pracujeme je přihlašování, kde by měly fungovat údaje z původního webu a pokud ne, je potřeba nastavit nové heslo. Prosíme o trpělivost, pokud vám přihlášení momentálně nejde.
A jako připomínka na závěr je zde otisk obrazovky původního webu a text legendárního editorialu, takže pokud bude chtít někdo nostalgicky vzpomínat, s chutí do toho!

Editorial z roku 2008
Od posledního editorialu již uběhla spousta času, a tak je vhodná doba pro menší aktualizaci. Náš web prošel během léta poměrně revoluční proměnou, která už byla zapotřebí. Osobně moc nejsem příznivcem velkých změn, ale v tomto případě se jednalo o posun k lepšímu. Každého jistě potěšily avatary, možnost zasílání soukromých zpráv a přehlednější grafika. Koncekonců, žlutá barva, která je alfou a omegou trance.cz, byla zachována, a tak není důvod si stěžovat. O to, aby se některé diskuse nezvrhly v prachsprostý flame dbají moderátoři z řad veteránů našeho webu. V diskusním fóru se kromě tradičních hudebních témat rozproudila i zajímavá a korektní debata o globálních politických záležitostech a tradicí se stal ID Contest, který nám umožňuje si trochu procvičit paměť. Po okurkové sezóně je opět v plném proudu klubová sezóna a mnohdy je dilematem, na kterou akci zavítat. Zásadním eventem podzimu bude dozajista další díl Transmission s možná nejatraktivnějším line-upem za celou dobu existence této halovky. Na bilanci roku 2008 je poměrně brzo a hodnotit počasí je nevděčné, neboť editorialy se neobměňují příliš často a za pár měsíců bude vše jinak. A protože mě nic duchaplného nenapadá, skončím přáním hodně zábavy na nadcházejících EDM/trance akcích, kde se, doufám, sejdeme v hojném počtu.
Binary, 27.10.2008 

Karel
Author: Karel

2
Napsat komentář:

Please Login to comment
2 Název komentáře
0 Název odpovědí
0 Odběratelé
 
Nejvíce zareagovaný komentář
Hottest comment thread
2 Autor komentáře
H.V.Karel Recent comment authors
  Odebírat  
Upozornit
H.V.
Admin

Vše už by mělo fungovat bez problému 🙂