TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrance Edition 2 v Neprakta klubu s Christinou Novelli

12.03.2015

Po megaúpěšné Trance Edition 1 v březnu minulého roku s hvězdnou trance zpěvačkou Emmou Hewitt pokračuje Neprakta klub další edicí trance party s pořadovým číslem 2. V sobotu, 21.03.2015 Vám mostecký Neprakta klub přiváží vystoupení britské vokalistky Christiny Novelli, jednoho z nejznámějších a nejoblíbenějších TRANCE hlasů současnosti. V rámci tohoto jejího historicky prvního živého vystoupení v ČR kromě živého zpěvu zahraje i exkluzivně svůj speciální hodinový živý DJ set.


CHRISTINA NOVELLI

Čtyři Beatport hity číslo 1, 20 000 000 zhlédnutí na YouTube, od hraní v obýváku až po živý DJ set v Miami 2013 a 2014 to vše je CHRISTINA NOVELLI. Její hlas znáte z obrovského hitu “Concrete Angel”, na kterém spolupracovala s elitní hvězdou EDM Garethem Emerym, ale již brzy jí budete znát i z jejích dravých DJ setů v klubech. Je nepochybně průlomovou vokalistkou roku 2013. Po megahitu “Concrete Angel” přišla spolupráce na velkém trance taháku “Jar Of Hearts”, na kterém spolupracovala s Dash Berlin. Následně začala spolupracovat s Arminem van Buurenem a dalším netrpělivě očekávaným kouskem byla další spolupráce na albu Garetha Emeryho. Její nadvláda v trance bude nepochybně pokračovat i dále. Christina ale není jen “obyčejná” zpěvačka. Do března 2013 mixovala maximálně ve své ložnici, zkoušela sladit své nejlepší tracky s ostatními, které milovala. Osud tomu chtěl, že jednoho dne v klubu na Maltě ukázala za mixážním pultem své skryté DJ schopnosti nadšenému davu rovnou 3000 lidí. Od té doby hrála své DJ sety v nejlepších světových klubech včetně LIV Miami, Pacha NYC a také se stala spoluúčinkující v rámci turné Garetha Emeryho na jeho turné v severní Americe v rámci propagace jeho nového alba. Christinin zvuk velkých festivalů společně s jejími majestátními vokály z ní dělají jednu z nejzajímavějších DJs.
http://www.christina-novelli.com/
http://www.facebook.com/christina.novelli.music
https://twitter.com/MissCNovelli
THOMAS COASTLINE
Svoji účast potvrdil i #1 český trance DJ a producent Thomas Coastline. Tento resident mega festivalu Trancefusion se v loňském roce blýskl i na největším tuzemském festivalu Transmission. Jeho tracky i vlastní pořady vysílají rádia doslova po celém světě.
http://www.thomascoastline.eu/
http://www.facebook.com/thomascoastline/
http://www.mixcloud.com/thomascoastline/
NICLAS
Kromě DJingu se Niclas věnuje také produkci a to ve formě mashupů, remixů a také vlastní tvorby. Ta mu vychazí na labelech v zahraničí, např. D.MAX Recordings (DE), Deepsink Digital), Vectiva Evolutions (DE) nebo Vortek Records (CAN). Mezi největší akce, kde Niclas vystoupil patří Trancefsuion v průmyslovém paláci, o?ciální warm up na Trancefusion nebo afterparty po Transmission. Zároveň udělal mnoho guestmixů pro radioshow, které jste mohli slyšet na Afterhours.FM nebo z českých rádií na Dance radiu či Sensation factory.
http://www.facebook.com/niclaso?cial
DJ A75
Sestavu doplní na Heineken stage (2.patro) residentní DJ Neprakta klubu Most DJ A75, nadšený trance propagátor a DJ je již tolik let, že není ani slušné publikovat kolik.
http://www.dja75.cz/
http://www.facebook.com/dja75cz
http://www.mixcloud.com/dja75cz/
VALDA
Další residentní DJ Neprakta klubu Most stejně jako na poslední trance party zajistí zábavu i odpočinek na druhé, SEMTEX Energy stage (1.patro).

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.