TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrance na Bukanýru

03.05.2005

Oblíbený pražský houseboat Bukanýr (náplavka Na Františku, pod Čechovým mostem, nedaleko Právnické fakulty UK a hotelu Intercontinental) rozšiřuje provozní dobu a v týdnu otevírá už ve středu. V tomto stylovém a dosud převážně houseovém “klubu na vodě” se bude od 4. května každou středu hrát u nás druhý nejoblíbenější žánr (alespoň podle výsledků ankety Dance Avards 2004), a to trance. Za projektem “Trance Anthems”, jak se budou parties jmenovat, stojí dýdžejsko-moderátorská dvojice Petr Holman a Michal Jirák spolu s internetovým rádiem Live61.com. Opening party, která bude 4. května, byste si neměli nechat ujít, protože se tam sejde téměř kompletní česká tranceová špička. Rezidenti Petr Holman a Michal Jirák si pozvali pardubického dýdžeje a také moderátora Michaela C, který se dere velmi rychle vzhůru. Mladou tranceovou krev bude zastupovat dj Levis a progressive trance/house pak dj Bo.dan. Očekává se také mnoho zajímavých VIP hostů a celebrit.
Otevírá se už v šest v podvečer a první dýdžejský set začne o dvě hodiny později. Šanci proto budou mít i ti, kteří musejí ráno do práce nebo do školy. A ti, kteří si mohou přispat, jistě uvítají, že se bude hrát nejméně do třetí hodiny ráno.
A co má s projektem společného rádio Live61.com? Na to odpověděl Petr Holman: “Společně s Michalem Jirákem máme na tomto rádiu každé úterý od osmi večer tranceovou show “Trance Anthems”. V tomto pořadu představíme vždy hlavního hosta středečních trance parties na Bukanýru. Odvysíláme s ním rozhovor a pustíme vám i nějaký jeho setík a ve středu tohoto hosta uvidíte a uslyšíte live. My pak na Bukanýru zahrajeme novinky nebo i starší desky, které nás něčím zaujaly a které jsme den předtím hráli v rádiu. Bude tedy jakási živá obdoba naší rádiové show. Ale možností, jak provázat Trance Anthems na lodi a v rádiu je pochopitelně mnohem víc.” I nově otevřené středy na Bukanýru nabídnou to, na co jste zvyklí – stylové klubové prostředí, pití za přiměřené ceny a vstup jako vždy ZDARMA!
Takový bude line-up na Opening party 4. května:
20,00 Bo.Dan
21,30 Levis
23,00 Michael C
00,30 Petr Holman
02,00 Michal Jirák
A tady je program Trance Anthems na květen:
3.5. TRANCE ANTHEMS – nalaďte si každé úterý internetové rádio www.live61.com,
20:00 – 22:00 hod.
4.5. Grand Opening Party (houseboat U bukanýra)
– Michal Jirák & Petr Holman + Michael C, Bo.Dan, Levis
10.5. TRANCE ANTHEMS nalaďte si každé úterý internetové rádio www.live61.com,
20:00 – 22:00 hod.
11.5. TRANCE ANTHEMS (houseboat U bukanýra)
– Michal Jirák & Petr Holman + Goes-F, Molczik
17.5. TRANCE ANTHEMS nalaďte si každé úterý internetové rádio www.live61.com,
20:00 – 22:00 hod.
18.5. TRANCE ANTHEMS (houseboat U bukanýra)
– Michal Jirák & Petr Holman + Bo.Dan, Paul Andrews
24.5. TRANCE ANTHEMS nalaďte si každé úterý internetové rádio www.live61.com,
20:00 – 22:00 hod.
25.5. TRANCE ANTHEMS (houseboat U bukanýra)
– Michal Jirák & Petr Holman + Wega, Majklhauske

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.