TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTRANCE NATION 03 – Pátek 26.01.2007 – Bristol Letohrad

24.01.2007

Rádi bychom Vás pozvali v pátek 26.01.2007 do letohradského klubu Bristol. V tento den se zde bude konat poslední akce nesoucí název Trance Nation na jejíž produkci společně s klubem Bristol se podílí oblíbený český trance DJ AZiL. AZiL se představí ve speciálním 2hod. setu a celou akci uvede. Na tuto párty byl opět pozván host mimořádný a to Michael C. Tento host není potřeba představovat. V Letohradě měl možnost bavit publikum již několikrát a vždy sklidil zasloužený úspěch. Závěr párty tradičně podpoří ostřejším tech-trancem DJ Recall. Vstupné na párty 50,- a záčatek ve 21:00. Informace o vystupujících: Michael C – si vybojoval místo na výslunní české taneční scény za neobvykle krátkou dobu. Díky svému charisma a výborné komunikaci s publikem se během prvního roku své kariéry (2004) po hlasování fanoušků v anketě Dance Awards 2004 umístil jako druhý v kategorii Objev roku. Rok poté již ve stejné anketě stoupá na třetí příčku v hlavní kategorii DJ roku. Michael C se prezentuje energickými a barvitými sety, které boří hranice mezi jednotlivými hudebními styly. Nerad si při svých vystoupeních nechá svázat ruce jedním žánrem a snaží se vybírat tracky, které v sobě kombinují melodičnost trancu, sexy zvuk elektra a dynamiku techna. Toto spojení vnáší do Michaelových setů specifickou a jemu vlastní atmosféru.
Při velmi speciálních příležitostech Michael také rád odehraje houseové sety plné našláplých tracků s vokály a energickým klubovým zvukem.Michael C se často objevuje na masových akcích ve společnosti těch nejslavnějších světových djských jmen jako Ferry Corsten, Armin van Buuren, Paul van Dyk, ATB či projektů jako Gabriel & Dresden, Agnelli & Nelson, Kyau & Albert. Do povědomí každého českého fanouška taneční hudby se zapsal svým setem odehraným na tour nejpopulárnějšího světového DJe Tiësta v Praze, kde vystoupil téměř před 15 000 lidmi. Michael C se stal rezidentem několika předních českých klubů. Každý měsíc baví stovky lidí svými melodickými sety v pražském a mosteckém klubu Duplex na noci Sunshine, pravidelně vystupuje na brněnské party E-Motion a má také vlastní noc ENTRANCE v legendárním klubu Roxy. Jeho rezidentní noci se těší pravidelné návštěvnosti a často na ně zve zajímavé české a také zahraniční umělce. Michael C svými sety přispívá k atmosféře tradičních českých open-air festivalů jako jsou Summer of Love, Mácháč či Hradhouse. Michael C se pod záštitou časopisu Maxim v únoru a březnu 2007 vydal na svoji první tour po největších klubech České republiky.Michaelovo vystupování sklízí velmi dobré ohlasy také v zahraničí. Jeho dosavadním největším úspěchem bylo pozvání do daleké Číny, kde odehrál svůj set před publikem čítajícím téměř 4000 hlav v klubu Yes a následoval tak slavné DJe jako Tiësta či Paul van Dyka. Michael C se často objevuje na Slovensku, kde mimo mnoha jiných menších klubových akcí zazářil na festivalu Okey léto, v Polsku se blýskl na obřím open-airu Summer City, v Německu na letním festivale House of Summer nebo na legendární klubové noci Euphonic night v Berlíně, kde vystoupil jako první Čech v historii. Michaelovy sety jsou vysílány na světoznámých internetových rádiích DI.fm, ETN.fm, v Mexiku na Masmusic.fm, v Polsku na RMI.fm a ve Skotsku na rádiu Oban.Michael C kromě vystupování za gramofony veškeré úsilí vkládá do tvorby svého vlastního hudebního studia. Na svědomí má několik vlastních remixů (mimo jiné Mr. Sam feat Kirsty Hawkshaw – Lodestar), pro svoji potřebu si edituje různé skladby a vytváří bootlegy. Velmi úspěšným na tanečních parketech je Michaelův bootleg Marco V vs Gorillaz. Za sebou má svůj původní singl, který nese název Moonfall a v současnosti připravuje novou vlastní originální produkci a remixuje další skladby. Michael C moderoval mezi léty 2004 – 2005 svoji vlastní rádio show s názvem Sunshine, ve které každý týden živě mixoval hudební novinky. Během prvního měsíce vysílání se tehdy stala vůbec nejposlouchanějším speciálním pořadem Radia Life (dnes Fajn rádio Life). Úspěch Michaelovy show Sunshine dokazuje také druhé místo v anketě Dance Awards 2004 v kategorii rádiový pořad roku. Michael C sám říká, že se každým svým vystoupením snaží předat svým fanouškům co nejvíce pozitivní energie a komunikaci s nimi považuje za velmi důležitou část svého vystoupení.
AZiL – Pochází z východních Čech z malého města Letohrad. K hudbě měl kladný vztah již od ranného děctví. Poslouchal rád muziku komerčních i nekomerčních žánrů. Kolem roku 1999 se jeho láska nasměrovala na elektronickou hudbu a to převážně styl trance. Tato hudba mu ovlivnila vnímání a otevřela dveře k djingu takovému. Po měsících tvrdého tréninku začal v polovině roku 2002 ve východočeském kraji pořádat první parties. Pořádal párty v místním rezidentním Bristolu pod názvy Trance Nation, Trance Forever a Wednesday Session. Průchod trnitou cestou mu v roce 2004 přinesl první vážená vystoupení. Za tu dobu jste ho mohli vidět a slyšet po boku djských jmen jako jsou Shane54(HU), Sonorous(DE, Euphonic), Quintin(NL), Laydee Jane, Michael C, Orbith, Nika77, Petr Holman a dalších. Na prestižních místech jako Fabric – Ostrava, Palác Akropolis – Praha, Palm Beach – Teplice, MusicLand – Zlín, 7.Nebe – Brno, OK-Centrum – Pardubice a dalších. Zaslechnout jste ho mohli v éteru na řadě radiích např. Dance Rádio, FUN1, Rádio LIFE, Radiu Akropolis. Dnes AZiL pluje na vlně trance a progressive muzik. Jeho kvalitní sety okořeňuje show za gramofony, jenž jsou pro jeho vystoupení nezbytná. Do budoucna hodlá svůj talent a čas vnořit do vlastní tvorby track-ů.
Recall – Tento DJ z východočeského letohradu se k elektronické hudbě dostal poprvé v roce 1998. Téměř okamžitě mu bylo jasné, že právě nalezl svoji cestu a po právu zůstane toto datum zaznamenáno jako jeden z mezníků v jeho životě. V té době mu učarovalo především techno, ale postupem času směřoval spíše k jemnějším a melodičtějším stylům jako je electro, house a trance. Za gramofony se poprvé postavil na večírku v roce 2000, ale opravdový začátek jeho kariéry a zlom v jeho životě nastal až o rok později. Následovala jízda po trase techno – electro – techtrance, další waypoint prozatím není znám a ani v dohlednu. V hudbě kterou hraje můžete slyšet prvky electra, techna, tranceu i každý z těchto stylů zvlášť a v osobitém podání. Jeho podpis můžete najít pod několika akcemi a měl tu čest zahrát si i s několika zvučnými jmény a téměř kompletní českou špičkou.
web stránka k akci: http://www.djazil.com/tn3/index.htm

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.