TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion aftermovie

17.10.2011

JUběhlo již několik dní od poslední edice Trancefusion a my vám přinášíme malé ohlédnutí za touto akcí v podobě AFTER MOVIE. Připomeňte si atmosféru, která 8.10.2011 vládla v Incheba Aréně v Praze. Film je tradičně z díly Daniela Pánka, užijte si ho!

—————————————————————
Trancefusion – časový line up a poslední důležité informace
Již za několik dní nás čeká druhé pokračování TRANCEFUSION a my přinášíme podrobný časový line up a poslední důležité informace všem fanouškům, kteří mají v sobotu 8.10.2011 namířeno na Výstaviště v Holešovicích.

ČASOVÝ LINE UP:
MAIN STAGE
20:00-21:10 Boom Jinx
21:10-22:20 Moonbeam
22:20-23:40 Mat Zo
23:40-00:15 Christian Burns + Eller van Buuren – live
00:15-01:55 Gabriel & Dresden
01:55-03:20 Arnej
03:20-04:40 Giuseppe Ottaviani
04:40-06:00 Marcel Woods
SECOND STAGE (M ZONE)
20:00-22:00 Finidi
22:00-23:30 Richard Reynolds
23:30-01:00 VCUK + Camila De Oliviera (vocals)
01:00-02:30 ORBITH
02:30-04:00 Mery En
04:00-06:00 Subgate
TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné, stejně jako tomu bylo na první edici, platit pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tento systém, který je běžný na všech eventech a festivalech ve světě, jsme zavedli především pro vaše pohodlí a spokojenost. Jednak se tím velice urychlí proces obsluhy na barech a zejména zamezíme i tomu, aby vás některý barman okradl. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a bude je možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek zřetelně označených pokladen (8 pokladen přímo při vstupu do Incheba Arény), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen bude přijímat i platby v Eurech! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!
VSTUPENKY
Předprodej vstupenek bude ukončen dne 7. 10. 2011 ve 24:00 hodin. Vstupenky na akci bude možné zakoupit přímo na místě konání akce na pokladně. Cena klasické vstupenky bude činit na místě 990,- Kč, Golden VIP za 1690,- Kč a Diamond VIP za 3190,- Kč. Na místě bude možné zakoupit i COMBO VSTUPENKU za 1400,- Kč, která umožní vstup na tuto Trancefusion a dále i na další edici dne 14. 4. 2012! Majitelé již zakoupených vstupenek budou mít možnost na pokladně zakoupit zvýhodněnou vstupenku na 14. 4. 2012 za 750,- Kč!
PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO
Oznamujeme skvělou novinku, že Trancefusion bude opět živě přenášena prostřednictvím hlavního mediálního partnera www.danceradio.cz!
DOPRAVA / PARKOVÁNÍ V AREÁLU
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.
VLAKEM TAM A ZPĚT ZA 250 KČ
Majitelé zakoupených vstupenek mají možnost se na Trancefusion dopravit vlakem ČD tam i zpátky z jakéhokoliv místa v ČR za pouhých 250,- Kč! Detailní informace získáte na www.ticketstream.cz
OMEZENÍ NA MÍSTĚ
Je zakázán vstup do prostor Incheba Arény s jakýmikoliv nápoji, s jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám starším 18ti let.
KOUŘENÍ V AREÁLU / M ZONE
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudován v prostorách restaurace M ZONE.
OBČERSTVENÍ
Pro fanoušky bude připraven stánek s občerstvením, kde bude možnost zakoupit několik druhů teplých nebo studených pokrmů. Tento stánek bude umístěn poblíž hlavních vchodů a šaten.
OPUŠTĚNÍ PROSTOR
Po opuštění prostor Incheba Arény pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!
ŠATNY / TOALETY
V Incheba Aréně bude dostatečná kapacita šaten i toalet. Šatny budou umístěny ve stanu přímo u hlavního vchodu a toalety jsou umístěny ihned u hlavní plochy, další přídavné toalety budou umístěny ve dvoře nalevo od hlavní stage.
MERCHANDISING TRANCEFUSION STÁNEK
V prostorách Incheba Arény bude umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty a další drobnosti. Tyto předměty bude možné platit v Kč, Eurech a tokenech.
VIP PROSTORY
Pro majitele VIP vstupenek bude zvláštní vchod z boční strany Incheba Arény, zde budou i umístěny VIP šatny (bez poplatku). Pro majitele VIP vstupenek budou vyčleněny i samostatné toalety v prostorách restaurace.
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na VIP balkon (levá strana) v 1. patře naproti hlavní stage. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením. Je umožněn přístup i na plochu.
Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonu (pravá strana) v prvním patře naproti hlavní stage. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, open bar. Majitelé těchto vstupenek mají přístup do všech prostor.
OFICIÁLNÍ AFTER PARTY
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Incheba Arény budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.
RSVP/ Potvrďte svou účast: http://on.fb.me/Trancefusion0810
PLÁNEK AREÁLU
Přinášíme podrobný plánek areálu. Tento bude umístěn i na informačních panelech v místě konání a bude i v tištěné formě v party bookletu, který obdržíte u vchodu od hostesek.

VIZUALIZACE:
Přinášíme vám zároveň vizualizace prostoru Incheba Arény tak, jak bude upravena pro účely této akce. Velice netradičně bude stage umístěna na širší straně haly a záměrem bude, aby prostor působil jako velký klub a nikoli jako studená hala.

——————————————————
Giuseppe Ottaviani – na Trancefusion natočíme další nové video
Přinášíme vám rozhovor s tímto velkým sympaťákem, který je už v ČR dobře znám a má zde řádnou základnu fanoušků. Do Prahy se rozhodně moc těší a povídání s ním bylo velice příjemné. Za necelé dva týdny ho zde budeme mít naživo! Ciao, po nějaké době Tě opět v říjnu uvidíme live v Praze na akci Trancefusion. V ČR už máš pěknou základnu fanoušků, jak se těšíš na další kontakt s českým publikem? Ano, už je to nějaká doba, ale konečně budu zpátky a už se nemůžu dočkat. O základně fanoušků teda nic nevím, ale co vím jistě, je, že před českým publikem se pokaždé cítím fajn a vždycky si hraní v Česku moc užívám. Navíc dva z mých nejlepších videoklipů jsou z Prahy, a tak se těším, jak budeme na Trancefusion točit nové video.

Jak dlouho jsi již vlastně zapojen do projektu VANDIT společně s Paul van Dykem?
Už to bude deset let! A přitom mi to přijde jako včera, když jsem poprvé jel do Berlína. Se všemi jsem si tam v sídle firmy zatím moc dobře rozuměl a sám Paul mě taky výrazně podporuje. I po deseti letech mám pořád ten stejnej skvělej pocit, jako když jsme začínali. Už teď se těším na dalších deset let s VANDIT! 🙂
Na čem aktuálně pracujete?
Jak možná víte, v červenci jsme vydali moji poslední kompilaci s názvem GO ON AIR a před pár dny jsme vydali EP desku se třemi extended verzemi tracků z té kompilace. Momentálně si dávám pohov, protože jsem vlastně celé léto neměl čas na dovolenou. Kromě toho taky upgradujeme nahrávací studio, vyměňujeme počítače a další vybavení. Jakmile to bude hotovo, začnu pracovat na novém autorském albu – nebo lépe řečeno vrátím se k němu. Pak je tu taky čerstvá spolupráce s Betsie Larking, která se bude jmenovat Toys a brzo vyjde na Betsině albu. Někdy koncem tohoto roku nebo počátkem roku příštího bychom taky rádi vydali singl.
Poměrně nedávno se Ti narodil syn. Jak zvládáš kombinaci hraní po celém světě s rodičovskými starostmi/radostmi?
Tak jasně, že už nemůžu ve studiu pracovat po nocích. Pracuju přes den, jako normální lidi, a je to fajn, protože tak můžu být celý den v reálném čase propojený s berlínskou kanceláří. Výhoda je, že se tak za jeden den vlastně stihne udělat víc než postaru. Studio mám jen asi 50 metrů od domu, a tak můžu se synem trávit dost času zrána, přes oběd (což je pro nás, Italy, obrovsky důležité) a pak večer. Přes víkendy sice cestuju a kluk mi chybí, ale co: je to moje práce, kterou taky miluju. Nové studio, které by mělo být hotovo během pěti měsíců, budu mít navíc rovnou v domě. Takže pak to bude v podstatě ideál!
Chtěl bys, aby z Tvého syna vyrostl taky muzikant, nebo ho budeš naopak od tohoto života držet dál v odstupu?
Nechci ho do ničeho nutit. Chci ho podporovat v rozvoji schopností tak, aby se uměl sám rozhodnout, jakou cestou se bude chtít vydat. Ať už se jednou rozhodne dělat cokoli, budu mu všemožně pomáhat. Jemu je teď ale jenom rok, takže na podobné uvažování je ještě dost času 🙂
Studoval jsi piano na škole, nepřemýšlel jsi učit druhé tomuto umění?
Ani ne. Teorie mě na škole nijak zvlášť nebavila, já chtěl jenom hrát na piano a neztrácet čas “dějinami klasické hudby”. Uznávám sice, že dějiny jsou důležitou součástí studia čehokoliv, ale nemám k nim žádný vztah. Jako učitel si tedy rozhodně nepřipadám. A pak, moje hraní na piano už dávno není to, co bývalo. To musíte dennodenně sedět u piana a dřít několik hodin, a to já už dávno nedělám. Je ale třeba říct, že to, co jsem se naučil ve škole, dnes vrchovatě zúročuju v práci.
Co Tě baví víc, práce ve studiu nebo živý kontakt s publikem?
Bez studiové práce na prvním místě by nikdy nebyl živý kontakt s publikem. Nejsem opravdový DJ a nehraju skladby jiných autorů, hraju jenom svou hudbu (produkci a remixy). Než se objevím na stage, musím to, co chci hrát, nejprve napsat, a to si žádá čas. Nemohl bych například být rezidentním DJem někde v klubu, protože bych časově nestíhal obměňovat set. Proto obvykle na jednom místě hraju jednou či dvakrát do roka. Práce ve studiu mě pochopitelně baví, ale všechno, co dělám, dělám vlastně pro taneční parket a publikum. Dělám tedy muziku pro publikum. I když mě ze všeho nejvíc baví tvořit, skutečný cíl je podělit se o tu hudbu s publikem.
Příprava Tvých live vystoupení musí být technicky dost náročná. Jak velký tým lidí s Tebou cestuje a co vlastně ta příprava všechno obnáší?
Není to tak složité a většinou cestuju sám. Používám miniaturní hardware, který se vejde do příručního zavazadla, a zbytek (např. velké klávesy, mixery, monitory, atd.) zařídí organizátoři v místě akce. Před show si potřebuju během dne udělat zkoušku zvuku, a s tím mi pomůže zvukař v místě konání akce. Většinou to trvá tak hodinu, než je všechno dokonale nastavené, někdy to bývá míň, někdy víc, protože každé místo má svoje akustická specifika. Cestování s CD boxem by asi bylo jednodušší, ale to není můj styl. Já si to radši trochu zkomplikuju 🙂
Přichystáš si pro Prahu něco speciálního?
Asi otestuju první track z nového alba, není ještě úplně hotový, ale skoro jo. Těším se na reakce publika. Než vypálím finální master nové skladby, chci si ji vždycky párkrát vyzkoušet naživo.
Poprosíme Tě o nějaký vzkaz směrem k fandům v ČR.
Prostě připravte se a přijďte! Budeme se dobře bavit – co taky jiného o víkendu?! Takže nashle na dance floor!
Díky moc za rozhovor a budeme se těšit na osobní setkání v Praze na Trancefusion!
——————————————–
Trancefusion oznamuje druhou stage
Pořadatelé nadcházející Trancefusion přichází s další novinkou, která jistě potěší mnoho fandů elektronické hudby. V prostorách přilehlé restaurace, která se nachází hned v sousedství hlavní plochy, vyroste druhá stage, která slibuje jako při první edici skvělou hudbu i atmosféru. A line up je rozhodně zajímavý. Těšit se můžete na tyto DJs:

DJ FINIDI (Studio 54)
DJ RICHARD REYNOLDS (Silwer Cafe)
DJ FCUK & vocalist CAMILA DE OLIVEIRA (oficial N.O.H.A. singer)
DJ ORBITH (special guest)
DJane MERY EN (Sasazu Prague)
DJ SUBGATE (Chapeau Rouge Prague)
TRANCEFUSION – nová krev do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
———————————————
Trancefusion – rozhovor s Marcelem Woodsem

Již necelé 4 týdny nás dělí od druhého dílu akce TRANCEFUSION a my vám dnes přinášíme aktuální rozhovor s jednou z hlavních hvězd této párty, s holandským producentem Marcelem Woodsem. Ahoj Marceli, je nám ctí, že Tě budeme moci po dlouhé době přivítat v Čechách na akci Trancefusion. Kdy jsi tady vlastně byl naposledy a jak na Tebe zapůsobili čeští fanoušci? Vzpomínám si, že když jsem v Česku hrál naposled, měl jsem před sebou skvělé publikum. Ale kdy to jen bylo?! To si už nepamatuju… 🙁 Když se podíváš na line-up Trancefusion, kdo je Ti z těchto DJs asi nejblíže? (Gabriel and Dresden, Giuseppe Ottaviani, Arnej, MatZo nebo Boom Jinx) Nejspíš asi nikdo z nich. Nepamatuju si, že bych někdy zahrál něco od některého z DJů na line-upu.

V Čechách máš docela slibnou základnu fanoušků a při oznámení line upu padalo Tvé jméno častokrát při slovech díků 🙂 Čím si to vysvětluješ?
Takže já jsem u vás populární? Ha ha… Tak to moje produkce asi dokáže lidi navnadit, že? Ne, vážně, jsem moc rád, že mě lidi chtějí a že sem můžu přijet 🙂
Na čem aktuálně pracuješ, co nějaké nové album?
Za měsíc mi vyjde remixové album. Budou na něm všechny moje dosavadní hitovky.
Vystupuješ na mnoha velkých festivalech a akcích, osobně jsme Tě zažili na poslední Trance Energy, kde jsi sklidil obrovské ovace. Jaké teritorium je Ti bližší, klub s úzkým kontaktem nebo tisícové davy fandů, s kterými si můžeš i tak trochu hrát a manipulovat?
Rozhodně mám radši kluby! Líbí se mi ta intimita, i když halovky mají taky něco do sebe. Mě ale baví napojovat se na tanečníky, které vidím před sebou, a to jde líp právě v menším klubu.
Jak dlouho už vlastně působíš na poli elektronické hudby a vzpomeneš si ještě na úplné začátky?
Ufff, když si na ty starý dobrý časy vzpomenu, cítím se už fakt starej. Bylo to všechno tehdy tak nějak čerstvý, živý. V některých zemích tenhle pocit funguje dodneška, a to je pak paráda.
Jak jsi strávil toto léto? Byl i nějaký čas na dovolenou nebo jsi jen pendloval po festivalech?
Dost času jsem letos strávil na Ibize, kde jsem pětkrát hrál, a odtamtud jsem pak cestoval do dalších zemí.
Poprosíme o nějaký speciální vzkaz pro fanoušky Trancefusion!
Že se moc těším, až se s vámi v Praze znovu setkám!
Díky za rozhovor a budeme se těšit na setkání s Tebou v říjnu v Praze!
Díky!
———————————————————-
Trancefusion – combo vstupenky, youtube kanál, s ČD za 250 a další novinky
Do vypuknutí druhého dílu TRANCEFUSION zbývá přesně jeden měsíc. Přinášíme vám aktuální novinky k této akci. COMBO VSTUPENKY. Před týdnem byl oznámen jarní termín 2012, který bude nepochybně jednou z největších událostí roku 2012 na poli elektronické taneční hudby! My vám přinášíme skvělou nabídku nákupu tzv. Combo vstupenek v limitované edici za zvýhodněnou cenu 1400,- Kč! Za tuto cenu, která je srovnatelná s konkurenčními akcemi za jednu noc, ale zažijete téměř 30 top trance světových DJs během dvou termínů. Combo vstupenky lze zakoupit v síti Ticketstream nebo objednat na dobírku na tickets@trancefusion.cz. Přímý link na prodej combo vstupenek: http://bit.ly/chci-listek

TRANCEFUSION YOUTUBE KANÁL:
Dovolujeme si oznámit, že byl spuštěn Trancefusion Youtube kanál. Zde máte možnost shlédnout všechna videa, která byla k této párty natočena (trailery, dokumenty apod.). Zde je link kanálu: http://www.youtube.com/trancefusionparty

S ČD na Trancefusion odkudkoliv tam a zpět za pouhých 250,- Kč

Přicházíme ve spolupráci s partnery akce Ticketstream a Českými dráhami s nabídkou koupě zpáteční jízdenky odkudkoliv z ČR do Prahy a zpět za pouhých 250,- Kč! Stačí být pouze majitelem vstupenky na Trancefusion a můžete za námi přicestovat z jakéhokoliv koutu ČR za tuto výhodnou cenu. Kupony na dopravu zakoupíte v síti Ticketstream, pro jejich koupi potřebujete pouze referenční číslo vstupenky. Bližší informace naleznete zde:
V příštím týdnu vám přineseme 3D vizualizace celého prostoru, který pro vás vytvoříme v Incheba Aréně dne 8.10.2011. Můžete se těšit na opravdu neobvyklé pojetí celého tohoto prostoru!

———————————————————–
Představujeme trailer k podzimní Trancefusion
Termín říjnové Trancefusion se nezadržitelně blíží a zbývá nám do jejího vypuknutí již jen několik týdnů. Představujeme vám proto filmovou upoutávku z dílny Dana Pánka a to hned ve dvou jazykových verzích.

Česká verze:
http://www.youtube.com/watch?v=-dfaU8cZesY
Anglická verze:
http://www.youtube.com/watch?v=wTHltCPLO00
Upozorňujeme, že se od prvního září 2011 zvyšuje cena všech druhů vstupenek. Nezapomeňte si proto zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu!
TRANCEFUSION – nová krev do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
——————————————————–
Představujeme další hvězdu Trancefusion – Mat Zo!

Dalším z řady DJs, kteří se poprvé představí pražskému publiku a fanouškům Trancefusion je britský producent a DJ Mat Zo. Tento velice sympatický chlapík určitě v říjnu nadchne i vás, kteří zamíříte do Incheba arény. Londýnský DJ Matan Zohar – nebo také Mat Zo, jak ho znají fanoušci – se narodil do umělecky nadané rodiny. Díky matce, profesionální houslistce, a otci, věhlasnému malíři a milovníkovi hudby, se už od malička seznamoval se světem hudby: s klasikou i folkem, s operou i moderní syntezátorovou hudbou. Když bylo Matanovi osm, byl už hudbou prosycen natolik, že se sám naučil hrát na kytaru a rozhodl se, že založí vlastní skupinu. Nedlouho po návratu rodiny z USA zpátky do rodného Londýna začal jedenáctiletý Matan hrát na bicí v jazz klubu a na baskytaru v rockové skupině. Nicméně po seznámení s taneční hudbou projektů jako Daft Punk a Chemical Brothers mu nadobro učarovaly jejich primitivní rytmy podtrhnuté výraznými melodiemi, instrumentací a progresí a o Matanově dalším směřování bylo rozhodnuto: produkce elektronické hudby a DJing.
Ve třinácti se sám naučil produkovat taneční hudbu. V šestnácti se postavil za gramofony. V polovině roku 2007 měl už za sebou remixy pro Andyho Moora a Markuse Schulze. Skutečně se ale proslavil až když si ho najal Tiesto, aby mu zremixoval skladbu “Driving to Heaven”. Ta se pak objevila na Tiestově kompilaci “In Search of Sunrise 7”. Mat Zo se rychle vypracoval a stal se jedním z nejžádanějších producentů progresivní taneční hudby. Hrál v Holandsku, Německu, na Ukrajině, na Ibize, v Indii a samozřejmě v Anglii. Globální dosah nadějného producenta se dále výrazně rozšířil v létě roku 2008, kdy začal na online rádiu Afterhours.fm vysílat svou měsíční show Zoned.
Rok 2010 byl pro Matana zatím nejúspěšnější. Vydal několik vynikajících tracků, např. “24 Hours”, “The Lost”, “The Found”, “Near the End”. V květnu se objevila jeho debutová kompilace s názvem “Anjunabeats Worldwide Volume 2”, kterou namixoval spolu se Super8 & Tab. Hrál v britských klubech Godskitchen a Ministry of Sound či na Arminově polském koncertě v rámci turné ASOT 450. S kolegy Above & Beyond, Jaytech a Super8 & Tab také stačil objet Austrálii na turné Future Music Festival.
Matanovy skladby hrají všichni největší DJové světa, včetně Armina Van Buurena, Tiesta, Above & Beyond, Markuse Schulze, Ferryho Corstena, Andyho Moora či Airwave. Jeho tvorba vychází na labelech Intuition, Armada a Anjunabeats. Mat Zo i ani v roce 2011 nezahálí a tvoří v různých stylech elektronické hudby, od drum and bass, přes trance až k progressive. I nadále připravuje show Zoned, vysílanou na Afterhours.fm. Jeho exkluzivní remixy hrají nejvýznamnější taneční rádia světa. Nepochybujme, že Mat Zo má před sebou velkou budoucnost. To, co jsme viděli a slyšeli dosud, byl jen začátek.
————————————————-
Arnej, další světová hvězda poprvé v Česku na podzimní Trancefusion
Za dva měsíce čeká Prahu další pokračování akce TRANCEFUSION. A Praha se může těšit na několik jmen, která se zde českým ale i zahraničním fanouškům představí úplně poprvé. Naposledy jsme vám představili ruské duo Moonbeam. Dnes je řada na kanadském producentovi jménem ARNEJ. Dnes je již světovou veličinou a za poslední tři roky posbíral řadu ocenění a zařadil se po boku těch největších hvězd. Doufejme tedy, že i zanedlouho v Praze se předvede v té nejlepší formě a zanechá zde po sobě nesmazatelnou stopu! V posledních deseti letech se na výsluní trance hudby vypracovala řada umělců jen díky variacím na sice populární, ale stále stejné melodie – takové, jaké si žádala doba. V Kanadě se ale mezitím stranou veškeré pozornosti rodil hudební zázrak, který si předsevzal, že s hudebními klišé zatočí, a trpělivě čekal, až přijde jeho velká chvíle.
Ta pro Arneje přišla v roce 2008, kdy uznávaná vydavatelství Black Hole a Armada začala chrlit jeho tracky. A byl to poprask. Skladby jako “People Come, People Go”, “The Ones That Get Away” a “They Always Come Back” se zabydlely na klubových parketech i na tracklistech předních DJů. Arnej, teď už v přímé záři reflektorů, pokračuje v úspěšné řadě vokálním trackem “Strangers We’ve Become” s Josie & Jaren, který si na svou kompilaci A State of Trance 2008 vybral Armin Van Buuren.
Pokud jde o remixovou práci, je Arnej autorem vlastních originálních podání skladeb takových věhlasných producentů jako Sied van Riel, Dash Berlin, Leon Bolier, The Thrillseekers či Armin Van Buuren. Armin přitom pro DJ Mag označil Arneje za svého “Favourite Producera” a na Trance Awards v roce 2008 byla vycházející kanadská hvězda vyhlášena “Best New Face”.
V roce 2010 pak Arnej na své dosavadní úspěchy navázal skladbou “They Need Us”, kterou ve svých setech roznesli do všech koutů světa ti největší DJové. Svým zatím posledním trackem “The Strings That Bind Us”, v němž Arnej na smyčcové struny navléká melancholické korálky vokálů a hlubokých syntezátorových soundů, si opět vysloužil umístění na kompilaci A State of Trance 2010 a opět dokazuje schopnost vybudovat ve svých skladbách napětí a emoce, pro které je tolik oblíben.
Arnej již hrál na celé řadě nejslavnějších tranceových akcí světa a dne 24. června 2010 jako první trance DJ odehrál set v Sýrii. Stal se tak svého druhu historickým průkopníkem, který ostatním DJům otevřel dveře do této části světa.
Kanaďan Arnej hodlá i v roce 2011 dobývat tranceové žebříčky. V hlavě má nekonečné množství hudebních námětů, propracovaných rytmů a líbivých melodií. Zatím se mu jeho dřina vyplácí. Loni v anketě Tranceaddict Top 250 skončil na 26. místě a podle seznamu DJ Mag Top 100 je 87. nejlepším DJem světa.
Ale jak říká sám Arnej: “Tohle všechno je pořád jen začátek…”

—————————————————–
Moonbeam poprvé v Česku – na podzimní Trancefusion
Podzimní edice Trancefusion se nezadržitelně blíží a fanoušci se na této akci mohou těšit hned na několik českých premiér. A jedněmi z těch, kteří se českému publiku představí, je ruské sourozenecké duo MOONBEAM, jejichž tvorba je v posledním hlasování v DJ MAG TOP 100 vystřelila na neskutečnou 42. Pozici a zařadili se tak hned mezi světové trance veličiny. Jejich hudba je svěží, mladistvá a v Rusku jsou miláčky davů. Zde vám přinášíme jejich představení a nezbývá než se těšit společně na jejich českou premiéru! O ruské formaci Moonbeam slýcháme v posledních letech stále častěji, a je proč.

Bratři Pavel a Vitalij z Nižného Novgorodu začali společně tvořit v roce 2003 a od té doby nepřetržitě chrlí taneční pecky, ve kterých se snoubí tíživé, náladové techno s hutnou, nabitou trance music. Po frontálním útoku na žebříček DJ Mag Top 100 tato ruská dvojka nepřestává udivovat šíří svého žánrového záběru a výběrem vokalistů pro studiové nahrávky i živá vystoupení. Roku 2005 vznikl projekt Moonbeam Digital, jehož prostřednictvím se bratři dostali ke spolupráci s nejtalentovanějšími producenty v oboru, například Jeffem Bennettem, Jonem Silvou, Joshuou Collinsem, Stephanem Hinzem a LeRonem & Yvesem Eauxem. Od té chvíle je jasné, že Moonbeam – jejichž tvorba nyní znamenitě kombinuje nejstravitelnější prvky techna, progressive, trance i house – tíhnou k halovým melodiím, ve kterých se jako v dokonale namíchaném ruském koktejlu mísí živé hrané elektronické elementy.
V roce 2007 duo podepsalo smlouvu s německým vydavatelstvím Traum Schallplatten a vydalo u něj čtyři skladby, včetně úspěšného Eclipse EP a Spring Story EP a remixů “Seconds” od Minilogue a “Doch Doch” od Extrawelt. Další nahrávky na sebe nenechaly dlouho čekat, a to u tak respektovaných labelů, jako jsou Black Hole Recordings, Be Yourself Music, Kickin’ Music a Proton Music. V létě roku 2007 si jejich track “See the Difference Inside” vypůjčil Tiesto na svou legendární kompilaci In Search of Sunrise 6 Ibiza. Když začalo hrozit, že tvrdší techno zahubí melodii, vydali Moonbeam v roce 2008 u BEEF Records remix skladby “Ode ao Sol” od skupiny Perfect Strangers, který se stal druhým nejprodávanějším minimal trackem na serveru Beatport a později také hlavním singlem jejich debutového alba Consumption. Vytříbeným mistrovským kusem “When Tears Are Dropping from the Sky” se Moonbeam vrátili k tradičnějšímu minimal soundu a také k Traum Schallplatten, u kterého vydali třítrackové EP nabité netušenými emocemi a prodchnuté plody jejich koketování s progresivním stylem. Na jaře 2009 vydali u labelu High Contrast Nu Breed single “About You” s vokály Avis Vox, výsledek jejich dalších výprav do světa melodického trance. Po téměř desetiletém působení na hudební scéně se Moonbeam mohou právem řadit mezi největší hudební veličiny ruské taneční hudby a jejich zatím poslední album Around the World toto hvězdné postavení jen potvrzuje. Album, které Moonbeam vydali u Black Hole Recordings, nabízí dvanáct kvalitních skladeb, které nově definují budoucnost elektronické hudby.
TRANCEFUSION – po této noci budete jako znovuzrození!
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.

—————————————————————
Od úspěšné premiéry dubnové edice nového formátu párty TRANCEFUSION uběhlo jen málo přes dva týdny a produkce již nyní oznamuje kompletní informace k podzimní edici, která proběhne tentokrát 8. října 2011 opět na pražském Výstavišti, ale přestěhuje se pro tentokrát do Incheba Arény, která pojme až 4000 fanoušků taneční hudby. Produkce TRANCEFUSION tak oznamuje, že fanoušci se mohou těšit na pravidelné pořádání této nadšeně přijaté a hodnocené akce, a to vždy dvakrát ročně. Pokud nám fanoušci zachovají i nadále svou přízeň, bude se na jaře 2012 akce konat opět v magických prostorách Průmyslového Paláce. A na koho se tentokrát mohou fanoušci těšit? Jsme TRANCEFUSION – tedy nová krev do žil taneční scény a proto jsme se snažili především o to, aby oslovení DJs a hosté dokázali svojí hudbou vyvolat takovou atmosféru, jakou jsme společně zažili v dubnu! Proto line up slibuje tentokrát hned několik velkých překvapení!

Před třemi roky se k lítosti fanoušků po celém světě rozpadlo legendární uskupení amerických producentů a autorů mnoha světových hitů, duo GABRIEL & DRESDEN. O to nadšeněji byla na sklonku minulého roku přijata zpráva, že se po letech oba DJs k sobě vrací a pro velkolepý návrat si vybrali silvestrovské oslavy v naplněném Hollywood Palladium v Los Angeles, kde to rozbalili ve velkém stylu jako za starých časů. Je nám proto ctí, že Praha bude jedním ze svědků jejich velkého návratu a určitě se dočká i jejich největších hitů!
Dalším hostem podzimní edice bude ve svém živém setu italský hudební mistr GIUSEPPE OTTAVIANI, který je bezesporu velkým oblíbencem českého publika a jeho vystoupení v minulosti přivádělo české fanoušky vždy do varu! Jeho nadupaná vystoupení jsou žádána po celém světě na velkých tanečních festivalech ale i pro exkluzivní klubové noci. Giuseppe by rozhodně neměl nikoho nechat během svého živého setu chladným a tuto noc řádně okoření!
Další hvězdou Trancefusion bude léta fanoušky žádaný a tak trochu promotéry opomíjený holandský producent MARCEL WOODS. Marcel je trance fanoušky nadšeně přijímán po celém světě, v ČR už pěknou řádku let nevystupoval a proto se těšme na jeho velký návrat s jeho naprosto typickým soundem! Marcel je právem řazen mezi světovou elitu a například jeho vystoupení na poslední Trance Energy bylo fanoušky i kritikou hodnoceno jako jeden z vrcholů celé noci. České publikum se může konečně těšit na premiéru současné světové hvězdy a dalšího představitele amerického kontinentu – konkrétně Kanady! Nebude jím nikdo jiný než celosvětově žádaný kanadský producent ARNEJ. Poznáte na vlastní kůži, že jeho raketový vzestup má své opodstatnění. V současnosti je žádaný na celém kontinentu a vystupuje po boku těch největších jmen. A jak sám Arnej říká, je to teprve začátek. Praha se má na co těšit a troufáme si jeho první návštěvu Prahy srovnat s první návštěvou Dash Berlin v loňském roce na Decadance, kdy se po necelém roce na Trancefusion vrátil jako světová megastar!
A těšte se na další českou (vlastně středo-evropskou) premiéru. Do Prahy zavítá další “raketa” na poli trance hudby, ruský projekt MOONBEAM. Jejich výstřel mezi elitu nebyl určitě náhodný, jejich nespoutaná energie i ruský temperament vás pohltí. Doma jsou miláčky tanečních parketů, Rusko doslova propadlo trance hudbě a do Prahy vysílá ty nejpovolanější zástupce! Premiéru si v Praze odbude i hvězda anglického labelu Anjunabeats, producent MAT ZO. Chráněnec věhlasného uskupení Above & Beyond je v současné době právem považován za jednoho z předních trance producentů a jeho mixy si žádají největší světové veličiny. Matan se k elektronické taneční hudbě propracoval přes všechny možné hudební styly, kterými od dětství prošel. Jeho zvuk je typický, uhrančivý a hodně taneční a my věříme, že si ho zamilujete i vy. Posledním z řady DJs, který se na podzim bude snažit uchvátit TRANCEFUSION fanoušky, je další ze zástupců stáje Anjunabeats, norský producent a DJ BOOM JINX, který se vloni představil českému publiku poprvé. Na této podzimní edici vystoupí i dva velmi speciální hosté v samostatném live setu. Praha po dlouhé době přivítá jednoho z nejlepších světových zpěváků taneční hudby! Naživo zde vystoupí angličan CHRISTIAN BURNS, který nazpíval mnoho celosvětových hitů s takovými DJs jako Tiesto nebo Armin van Buuren, se kterým shodou okolností zrovna vystupuje v rámci světového turné Armin Only. A abychom nebyli daleko od samotného Armina, tak do Prahy jako další speciální host Trancefusion poprvé zavítá jeho bratr a kytarový mág ELLER VAN BUUREN. Věřme, že jejich živé vystoupení nenechá nikoho v pomyslném klidu!
Kombinace legend taneční hudby s mnoha jmény, která v současnosti “frčí”, slibuje zřejmě nezapomenutelný zážitek a věřme, že se dočkáme opět té neskutečné atmosféry, kterou fanoušci vytvořili na premiérové edici TRANCEFUSION! Pojďme společně této párty vtisknout značku nekonečné euforie a té pravé zábavy!
TRANCEFUSION – po této noci budete jako znovuzrození!
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 17. 5. 2011.
Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 650 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 750 Kč, 850 Kč a 990 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 990 Kč, dále pak 1190 Kč, 1390 Kč a 1690 Kč.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2290 Kč, dále pak 2490 Kč, 2690 Kč a 3190 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej http://bit.ly/chci-listek nebo objednávejte na čísle 734 538 699.
Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1
BTL Agency uvádí: TRANCEFUSION
Sobota 8. 10. 2011, 19:45 otevření haly, 20:00 start programu, 06:00 konec
Incheba Arena, areál Výstaviště Holešovice, Praha 7
DJs: Gabriel & Dresden (USA), Giuseppe Ottaviani (IT), Marcel Woods (NL), Arnej (CAN), Moonbeam (RUS), Mat Zo (UK), Boom Jinx (NOR)
Hosté: Christian Burns (UK), Eller van Buuren (NL) – LIVE

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.