TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion Autumn – časový lineup a poslední informace k akci

24.09.2013

Již jen několik dní nás dělí od další velké halové akce tohoto roku! Na tuto edici Trancefusion se tradičně chystá mnoho fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!
 

ČASOVÝ LINE UP:
MAIN STAGE:
Střední hala
19:00-20:00 Juventa
20:00-21:00 Jonas Stenberg
21:00-22.10 Myon and Shane54
22.10-23.20 4 Strings
23.20-00.30 Bobina
00.30-00.50 Betsie Larkin
00.50-02.10 Marco V
02.10-03.30 Judge Jules
03.30-04.50 Giuseppe Ottaviani live
04.50-06.00 Indecent Noise
SUNNSHINE LIVE STAGE
Pravé křídlo (vstupní prostor)
20:00-22:00 Cold Blue
22:00-00:00 Falk
00:00-02:00 Charles McThorn
02:00-04:00 Talla 2XLC
04:00 -06:00 Taucher
YES/NO STAGE
Foyer
21.00-22.00 Spark 7
22.00-23.30 Thomas Coastline
23.30-01.00 Styller
01.00-03.00 Pizzadox
03.00-04.30 Boxi
04.30-06.00 Sandeagle
VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 850/1590/2590 končí dne 28.9.2013 ve 14:00 hodin. V den konání akce budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 990/1890 a 2890 Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP s neomezenou konzumací). Pokladna bude otevřena od 17:00. Na pokladnách budou ke koupi také vstupenky na následující akce v režii BTL Agency. Na poladně bude možné koupit I zvýhodněnou vstupenku za 750 Kč na Trancefusion Power of Elements po předložení zakoupené vstupenky na podzimní edici. Ke koupi budou na místě I combo vstupenky za cenu 1400 Kč (28.9.2013 + 19.4.2014).
TOKENY/PLATEBNÍ ŽETONY:
Na všech barech a stáncích s občerstvením bude možné platit tak jako na předchozích TF pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a budou možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen Jedna z pokladen ve foyer bude přijímat i platby v Eurech a platby kartami Visa a Mastercard! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!
DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.
OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem a se zbraněmi! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18 let.
KOUŘENÍ / YES/NO ZONE:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer YES/NO ZONE s barem, prostory pro sezení, bistro stolky. Součástí bude i venkovní prostor na čerstvém vzduchu.
VCHODY:
Do Průmyslového Paláce budou vchody umístěny v jeho čele (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod do foyer. Pokladna bude umístěna mezi hlavním a VIP vchodem před Průmyslovým Palácem. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.
TRANCEFUSION MOBILNÍ APLIKACE:
Již od dubnové edice má Trancefusion I svou mobilní aplikaci, která návštěvníků poskytně řadu informací. Aplikace je dostupná pro operační systémy iOS a Android a nabízí mnoho užitečných informací a benefitů. Jednoduše použijte následující odkazy https://itunes.apple.com/cz/app/trancefusion/id611187038
https://play.google.com/store/apps/details?id=io.generify.android.event.trancefusion
INFORMACE PRO MAJITELE ČLENSKÝCH KARET:
Pro majitele členských Trancefusion karet bude vyhrazen speciální vchod s přednostním odbavením, který bude umístěn na VIP vchodu, dále pro ně bude vyhrazena zdarma šatna vedle VIP vchodu. Ve střední hale bude vyhrazen pro majitele karet speciální prostor na levé straně od stage.
OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!
ŠATNY/TOALETY:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. Pevné toalety i šatny se nacházejí v suterénu foyer z každé strany. V Pravém křídle a na balkonu Střední haly budou také k dispozici VIP toalety.
ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek navigačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!
PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO a AFTERHOURS.FM:
Je již zvykem, že z každé Trancefusion se koná přímý přenos. Nejinak tomu bude i tentokrát, takže atmosféru akce mohou nasát i ti, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů zúčastnit. Tentokrát budou přímý přenos vysílat dvě rozhlasové stanice! Domácí Danceradio tentokrát doplní i světově známé trance radio Afterhours.fm!
PLATBA KARTAMI A EURO:
Na místě bude možno platit na jedné pokladně i platebními kartami a Eury. V prostorách foyer bude jedna pokladna na tokeny vyhrazená pouze pro platby v Eurech a platebními kartami. Akceptujeme karty Visa a Mastercard.
PARTY BOOKLET:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé. Booklet bude mít formát A7, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás vzpomínka na TRANCEFUSION na památku. V bookletu bude i podrobný plánek celého areálu.
BARY/OBČERSTVENÍ:
Na místě bude dostatek barů v obou halách, tak aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Těšit se můžete i na velký koktejlový bar v pravém křídle. V prostorách foyer bude i prostorný FOOD COURT, který bude nabízet několik teplých i studených pokrmů. Součástí tohoto prostoru bude samozřejmě i rozlehlý prostor se stoly a židlemi, aby si návštěvníci mohli odpočinout a sednout.
MERCHANDISE TRANCEFUSION:
V prostorách levého křídla bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty a další drobnosti. Novinkou budou tentokráte i speciální vlajky vyrobené jen pro tuto příležitost.
VIP PROSTORY:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na označený VIP balkon ve střední hale. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře střední haly. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, bar s neomezenou konzumací plného sortimentu nápojů. Majitelé Diamond VIP vstupenek mají umožněn přístup i do Golden VIP prostor i kamkoliv na plochu. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod, samostatné toalety a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.
OFICIÁLNÍ PRE-PARTY:
Dne 27. 9. 2013 se bude v pražském klubu Duplex konat oficiální Pre Party k Trancefusion. Majitelé zakoupených vstupenek na Trancefusion budou mít možnost zvýhodněného vstupu za 100,- Kč. Vystoupí Talla 2XLC, Darren Porter, Dave Schiemann a mnoho daších DJs.
22.00-23.00 Dusk
23.00-24.00 Rossignol
24.00-01.30 Dave Schiemann
01.30-03.30 Talla 2XLC
03.30-05.00 Darren Porter
05.00-06.00 K1aptcha
OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového Paláce budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

————————————————————
Oficiální pre party k Trancefusion Autumn bude i na podzim
BTL Agency ve spolupráci se Sampler Production představují Trancefusion Autumn Official Pre-Party. Toto jedinečné zahřívací kolo před samotnou Trancefusion Autumn se bude konat 27. září 2013 v klubu Duplex Praha. Majitelé zakoupených vstupenek na Trancefusion Pure Autumn, která se hned den poté uskuteční na Výstavišti, budou mít umožněný vstup na tuto akci za symbolických 100 Kč. Obě agentury zvyšují level všech pre-party a přivezou Vám hvězdy velkého formátu. Na koho se můžete těšit? Představí se Talla 2XLC, Darren Porter, Dave Schiemann, Rossignol, Dusk a K1aptcha.

Talla 2XLC je legenda ve svém oboru. Jeho předností je progressive trance, který se objevuje na labelu Armada a zní na festivalech, jako například Ultra Miami, Mayday, Nature One a další.
Darren Porter je znám láskou k trance music, a proto se po minulé pre-party vrací na místo činu, aby nám opět ukázal, jak se to dělá!
Poměrně mladý Dave Schiemann je také spjat s labelem Armada Music, což značí samo o sobě velkou kvalitu. Jeho tracky se objevují na těch největších kompilacích, jako například ASOT Year Mix.
Český K1aptcha se nebojí ve svém setu použít “všechen” trance, a proto si ho s oblibou poslechnou také milovníci hardstylu. U tohoto pána nikdy nevíte, s čím na Vás přijde.
Rossignol je v Česku známý především díky jeho show Sound Of Revolution a objevuje se čím dál častěji v těch nejprestižnějších klubech u nás.
BTL Agency: http://www.btl-agency.cz/
Sampler Production: http://sampler.cz/
Storm London: http://www.stormwatches.cz/
Pražská energetika: http://www.pre.cz/
TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 26. 8. 2013.
Klasická vstupenka – 250 Kč v předprodeji, 390 Kč na místě, VIP vstupenka 450 Kč v předprodeji, 690 Kč na místě.
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.
Pátek 28. 9. 2013, 22:00 start programu, 06:00 konec
Duplex Club, Václavské náměstí 21, Praha 1
DJs: TALLA 2XLC, DARREN PORTER, DAVE SCHIEMANN, ROSSIGNOL, DUSK, K1APTCHA
Hosté: bude upřesněno v nejbližší době

———————————————
Trailer k podzimní Trancefusion
V sobotu dne 28.9.2013 se tato akce opět usídlí v prostorách Průmyslového Paláce v Praze, aby potěšila tisíce trancových fanoušků z různých koutů světa. Stejně jako tomu bylo na podzim 2011 i 2012, se i nyní můžete těšit na jednu velkou hlavní stage, kterou budou opanovat hvězdy světové trancové scény společně s live performery. Právě dnes byl zveřejněn oficiální trailer, který si nyní můžete prohlédnout.


——————————————————
Podzimní Trancefusion – změny v line upu a oznámení druhé stage
PAUL OAKENFOLD NEVYSTOUPÍ NA TRANCEFUSION: Obdrželi jsme od managementu Paula Oakenfolda toto vyjádření a jeho účast na podzimní Trancefusion je bohužel zrušena: Pro všechny mé fanoušky v České Republice: Vzhledem k šibeničnímu termínu dokončení mého nového alba Pop Killer jsem bohužel nucen zrušit řadu mých vystoupení do budoucna. Je mi líto, ale týká se to i party Trancefusion, na které jsem měl vystoupit koncem září. Omlouvám se a doufám, že spolu s promotéry Trancefusion brzy oznámíme náhradu za tento event. Díky a “keep it Fluoro”. Paul Oakenfold MARCO V a JUDGE JULES JAKO NOVÉ POSILY V LINE UPU! Snažili jsme se okamžitě najít adekvátní náhradu za zrušené vystoupení Paul Oakenfolda a věříme, že se nám to podařilo v podobě dvou nových jmen, která se objeví v line upu podzimní Trancefusion. Byl upraven i začátek show na 19:00 hodin a u některých DJs dle původního předpokladu budou zkráceny délky jejich setů, abychom celou dobu show rovnoměrně pokryli.
Prvním jménem, které přibude do line upu je holandský světoznámý producent MARCO V, který se v Praze představí ve speciálním “producentském trance setu”, který bude složen výhradně z jeho tvorby a vlastních remixů!
Druhým jménem je legendární showman JUDGE JULES, který dokáže vždy vygradovat atmosféru na tu nejlepší stupnici. Právem se léta umiťsoval v první desítce světových DJs a jeho pravidelnou rádiovou show znají posluchači po celém světě, včetně ČR.
SUNSHINE LIVE STAGE (MADE IN GERMANY):
Mysleli jste si, že je line-up na podzimní Trancefusion Pure Autumn již kompletní? Chvíli popřemýšlejte… 😉 S radostí vám představujeme naši mezinárodní spolupráci s německým tanečním radiem #1, které bude opanovat na podzimní Trancefusion Pure Autumn jednu celou stage: SUNSHINE LIVE! Staniční rezident djs Charles McThorn a DJ Falk budou reprezentovat tohle dynamické radio se šestnáctiletou historií na stagi ve foyer Průmyslového paláce. Kromě těchto dvou pánů očekávejte za pultem opravdovou smršť! Jeden z průkopníků EDM v Německu, který již několikrát procestoval se svojí hudbou celý svět – TALLA 2XLC – bude zosobněním čisté trancové euforie! Talla právě vydal pár nových úžasných tracků – Rush Hour (vydané na labelu Perfecto) a Fracture se skvělými remixy od Sebastiana Brandta a Darrena Portera. Připravte se na našlapané beaty! (http://bit.ly/TallaFracture)
Dlouholetý kamarád Tally, Dj a producent, který vešel do povědomí clubberů i díky svým excentrickým oblečkům během svých setů, jako je například potápěčský neopren (odtud i jeho pseudonym), TAUCHER (německy “potapěč”), zahraje některé skvostné skladby proslavené v minulosti. Při skladbách jako jsou “Ayla”, “Atlantis” a dalších vám garantujeme “trancovou” husinu po celém těle! (http://bit.ly/Taucher-Ayla)
Tyto dvě legendy budou doprovázeny mladým talentem a producentem několika skvělých věcí typu “Coconut, “The Optimist” a “The Pessimist”, které sklidily velký support napříč scénou např. od Armina Van Buurena či Above & Beyond. Mimoto se podílel i na slavném tracku “Fallen Angel”, který složil spolu s Dennisem Sheperdem – německý benjamínek COLD BLUE! (http://bit.ly/CBFallenAngel) Momentálně ve studiu usilovně pracuje na svém debutovém albu.
Přijďte se podívat na SUNSHINE LIVE – MADE IN GERMANY stage a přesvědčte se na vlastní oči!
ELLIE LAWSON NAHRADÍ JINÁ VOKALISTKA:
Vzhledem k tomu, že Ellie Lawson je v současné době těhotná, nebude schopna vystoupit v Praze po boku 4 Strings. Ellie gratulujeme k nastávajícímu potomkovi! Po boku 4 Strings tak vystoupí jiná vokalistka.
—————————————————
Line up pro podzimní Trancefusion je kompletní!
Oznamujeme všechna jména pro podzimní edici Trancefusion, která se bude konat dne 28. 9. 2013 v Průmyslovém Paláci v Praze. Stejně jako v září 2012 se tato akce bude konat ve Střední hale a přilehlém foyer. A která jména opanují tentokrát hlavní stage ve Střední hale? Díky svému osobitému soundu a hudební kreativitě se stal jedním z hlavních průkopníků trance, a my jsme proto velmi rádi, že přijal naše pozvání a zhostí se role headlinera této edice: PAUL OAKENFOLD! Po dvouleté přestávce se do Čech vrátí italský sympaťák a představitel ryzího trance, který se zdejším fanouškům představí již popáté – GIUSEPPE OTTAVIANI, který tradičně zahraje live set! Prozatím na každou Trancefusion přicestovalo mnoho nových jmen taneční scény, kteří se zdejšímu publiku představili vůbec poprvé. A nejinak tomu bude I tentokrát! Dalším djem, který vystoupí v září v Praze, je totiž trancový matador z Ruska – BOBINA!
Měli tu čest si zahrát na úplně první Trancefusion Magic a k tomu být protagonisty obou oficiálních warm up parties. A my jsme rádi, že se po dvou letech vrací opět do Prahy sympatické duo z Maďarska MYON AND SHANE 54. Zde je další jméno do mozaiky, které zajisté potěší mnoho opravdových fanoušků trance: svůj live act po boku zpěvačky Ellie Lawson a zajisté i pár old schoolových hitů vám naservírují 4 STRINGS! Vyslyšeli jsme mnohé prosby našich fanoušků a s potěšením oznamujeme dalšího dje, který byl pro podzimní Trancefusion tolik žádán – je jím INDECENT NOISE. Dalším DJem, který se představí v září fanouškům Trancefusion, bude sympatický seveřan, který si právem v ČR získal již mnoho fanoušků. Je jím JONAS STENBERG! A tím posledním jménem, které uzavírá seznam všech DJs, bude holandský producent JUVENTA!
I tato Trancefusion bude, tak jako všechny předchozí, osvěžena live vystoupením některé ze světových zpěváckých hvězd. Na první klubové edici sklidila zasloužené ovace a jsme rádi, že se opět vrátí do Prahy zazpívat své největší trance hity: BETSIE LARKIN. V současné době se dolaďuje ještě podoba a obsazení stage, která bude tradičně umístěna ve foyer Průmyslového Paláce. Produkce Trancefusion aktuálně zvažuje několik variant a je možné, že do hlasování a podobě této stage, zapojí samotné fanoušky na svých Facebookových stránkách.
BTL Agency uvádí: TRANCEFUSION AUTUMN 2013
Sobota 28. 9. 2013, 19:15 otevření paláce, 19:45 start programu, 06:00 konec
Průmyslový Palác (Střední hala + foyer), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7
DJs: Paul Oakenfold, Giuseppe Ottaviani live, Bobina, Myon and Shane 54, 4 Strings featuring Ellie Lawson live, Indecent Noise, Jonas Stenberg, Juventa
Hosté: Betsie Larkin live
Vstupenky: www.ticketstream.cz/trancefusion
——————————————————–
Trancefusion oznamuje podzimní termín a spouští předprodej
Zpozorněte! Párty Trancefusion oznamuje pod hlavičkou BTL Agency její podzimní termín. V sobotu dne 28.9.2013 se tato akce opět usídlí v prostorách Průmyslového Paláce v Praze, aby potěšila tisíce trancových fanoušků z různých koutů světa. Stejně jako tomu bylo na podzim 2011 i 2012, se i nyní můžete těšit na jednu velkou hlavní stage, kterou budou opanovat hvězdy světové trancové scény společně s live performery. Line up je již téměř celý připraven a ladí se pouze poslední detaily. Oznámení kompletního seznamu těch, kteří se tentokrát představí v Praze, můžete očekávat v nejbližší době. Již nyní vám ale můžeme prozradit, že se opět – jako tomu je v případě Trancefusion dobrým zvykem – dočkáte několika jmen, která si v ČR odbudou svou premiéru. Těšit se můžete i na malou stage, která bude tentokrát vyhrazena pro lokální trance djs, dále pak také na množství barů, stánků s občerstvením, upomínkovými předměty, míst pro odpočinek apod.
Spolu s oznámením termínu se rovněž spouští i předprodej vstupenek na tuto podzimní edici. Prvních 300 ks vstupenek bude v prodeji za nejvýhodnějších 650,- Kč a dále se budou ceny postupně zvyšovat na konečných 990,- Kč na místě. Využijte této výjimečné nabídky a zakupte si vstupenky v síti Ticketstream již v prvních vlnách!
Oznámení všech jmen a dalších detailů k akci očekávejte opravdu v nejbližší době! BTL Agency bude počínaje březnem oznamovat postupně jednotlivá potvrzená jména na svém Facebooku i webu. Kompletní line up bude oznámen do konce března.
TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 22. 2. 2013.
Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 650 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 750 Kč, 850 Kč a 990 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 990 Kč, dále pak 1190 Kč, 1390 Kč, 1590 Kč a 1890 Kč.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 1990 Kč, dále pak 2190 Kč, 2390 Kč, 2590 Kč a 2890 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.
BTL Agency uvádí: TRANCEFUSION AUTUMN 2013
Sobota 28. 9. 2013, 19:15 otevření paláce, 19:45 start programu, 06:00 konec
Průmyslový Palác (Střední hala + foyer), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7
DJs: bude upřesněno v nejbližší době
Hosté: bude upřesněno v nejbližší době
Vstupenky: www.ticketstream.cz/trancefusion

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.