TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion – časový lineup a poslední informace

14.04.2014

Již jen několik dní nás dělí od první a jedné z největších halových akcí tohoto roku TRANCEFUSION POWER OF ELEMENTS! Na Trancefusion se chystají tisíce fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. Pevně věříme, že budete touto akcí nadšeni a že ve vás na dlouhou dobu zanecháme jen pozitivní vzpomínky. Pro vaši spokojenost jsme se snažili udělat maximum a doufáme, že vás nikoho nezklameme! Přejeme vám jen a jen dobrou zábavu, velkou výdrž a mnoho dávek euforie!
 

ČASOVÝ LINE UP:
TEMPLE OF ELEMENTS MAIN STAGE – PRAVÉ KŘÍDLO
Čas DJs
18:00 – 19:00 ReOrder b2b Thomas Coastline
19:00 – 20:00 Estiva
20:00 – 21:00 Beat Service
21:00 – 21:15 Christian Burns live (1.část)
21:15 – 22:15 Solarstone
22:15 – 23:15 Andrew Rayel
23:15 – 23:30 Christian Burns live (2. Část)
23:30 – 00:40 BT
00:40 – 02:00 Ferry Corsten
02:00 – 03:20 Aly & Fila b2b John O’Callaghan
03:20 – 04:20 Sean Tyas
04:20 – 05:20 John Askew
05:20 – 06:20 Ferry Tayle b2b Manuel le Saux
06:20 – 07:00 Darren Porter
JOHAN GIELEN AND FRIENDS STAGE – STŘEDNÍ HALA
Čas DJs
22:00 – 23:30 Three Drives
23:30 – 01:00 Cor Fijneman
01:00 – 04:00 Johan Gielen
04:00 – 06:00 Virtual Vault
YES/ NO NEW TALENTS STAGE – FOYER
Čas DJs
20:00 – 21:00 Aquatic Simon
21:00 – 22:30 Priest
22:30 – 23:30 Vikinz
23:30 – 01:00 Steve Sanders
01:00 – 02:30 Rossignol
02:30 – 03:30 Boxi
03:30 – 05:00 Unbeat & Zolike
05:00 – 06:00 K1aptcha
VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za současnou cenu 1190/2090/3190 končí dne 19.4.2014 ve 14:00 hodin. Poté budou ke koupi vstupenky již pouze na pokladně před vchodem do Průmyslového Paláce. Na místě budou vstupenky ke koupi za 1350/2190 a 3490 Kč. (obyčejná, Golden VIP a Diamond VIP s neomezenou konzumací). Pokladna bude otevřena od 17:00 hodin.
Na pokladnách budou ke koupi také za zvýhodněnou cenu 650,- Kč ke koupi vstupenky na Trancefusion – The Legends.
TOKENY:
Na všech barech bude možné platit tak jako na předchozích TF pouze platebními žetony, tzv. TOKENY. Tokeny budou v hodnotě 40 Kč a budou možné půlit na poloviční hodnotu. V prostoru akce bude zabezpečený dostatek pokladen (pokladny budou umístěny u vchodů v Levém křídle, dále v Pravém křídle a ve foyer u výstupu ze Střední haly), takže nemusíte mít obavy z nějakých front. Jedna z pokladen v Levém a v Pravém křídle bude přijímat i platby v Eurech a platby kartou! Tokeny se budou prodávat v minimálním počtu 3 kusů a více. Na všech barech budou zřetelně umístěny nápojové lístky s cenami. Doporučujeme, abyste si nekupovali zbytečně velké množství tokenů, tyto nebudou na pokladnách vratné!
DOPRAVA/PARKOVÁNÍ V AREÁLU:
Kompletní informace o dopravě na Výstaviště najdete na našich stránkách www.trancefusion.cz v sekci party info/doprava.
Součástí areálu Výstaviště je vnitřní parkoviště pro cca 300 vozů s poplatkem 150,- Kč za 24 hodin a parkoviště se nachází pod plaveckým bazénem. U Tesla arény je i velkokapacitní parkoviště, které pojme až 1000 vozů. Poplatek za parkovné činí 40,- Kč za hodinu.
SMLUVNÍ DOPRAVCE TRANCEFUSION:
Taxislužba JETAX se stala pro tuto Trancefusion jediným smluvním dopravcem s garantovanou nejnižší cenou. Doporučujeme všem návštěvníkům, aby pro dopravu na akci využili služeb JETAX, stačí zavolat na dispečink 14012 (při objednávce uvádějte heslo 134 a máte automaticky zajištěnou další slevu) Ještě před nástupem do vozu budete vědět konečnou cenu za jízdu. Před samotným Průmyslovým Palácem bude umístěno stanoviště našeho smluvního přepravce, rozhodně i v tomto případě doporučujeme pro cestu zpět z akce využít jejich služeb. Na místě bude přítomen dispečer, který bude jednotlivé jízdy koordinovat a ještě před nástupem do vozu budete vědět konečnou částku za jízdu.
OMEZENÍ:
Je zakázán vstup do prostor Průmyslového Paláce s jakýmikoliv nápoji, s jídlem, se zbraněmi a dalšími nebezpečnými předměty! Vstup na akci je umožněn pouze osobám straším 18 let.
KOUŘENÍ / YES/NO ZONE:
V místě konání akce bude zákaz kouření. Pro kuřáky bude vybudována v prostorách foyer zóna s barem, prostory pro sezení, bistro stolky. Součástí bude i venkovní zastřešený prostor na čerstvém vzduchu. Součástí kuřácké zóny je i YES/NO NEW TALENT STAGE.
VCHODY:
Do Průmyslového Paláce budou vchody umístěny v levém křídle (vchody budou zřetelně označeny). Pro majitele VIP vstupenek bude samostatný vchod do levého křídla vedle pokladny se vstupenkami. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí projít čtecím zařízením! Varujeme proto před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů, případně od překupníků v blízkosti Výstaviště. Vstupenky mají několik ochranných znaků. Na vchodech obdrží také každá návštěvník oproti platné vstupence příslušnou pásku na ruku.
ŠATNY A UZAMYKATELNÉ BOXY:
Rozsáhlé velkokapacitní šatny budou umístěny v levém křídle Průmyslového paláce hned za vchody. Poplatek za šatnu bude činit 30 Kč. Jako novinku nabídneme tentokrát návštěvníkům i pronájem uzamykatelných boxů (tzv: lockerů), kterých bude k dipozici několik set kusů. Poplatek za pronájem tohoto boxu bude činit 200 Kč plus vratná záloha na klíč od boxu ve výši 100 Kč. Šatny i uzamykatelné boxy budou barevně odlišené a zřetelně označené. Prostory šaten budou dostatečně personálně posíleny pro rychlé odbavení.
OPUŠTĚNÍ PROSTOR:
Po opuštění prostor Průmyslového Paláce pozbývá vstupenka platnosti a není již umožněn návrat do místa akce!
GAME A RELAX ZONE:
V levém křídle Průmyslového Paláce se můžete těšit na rozsáhlé, které budou sloužit návštěvníkům pro aktivní odpočinek a načerpání energie při dlouhém třináctihodinovém programu. Těšit se můžete na stolní fotbálky, simulátory, šipky, masérky, oficiální foto stěnu, místa na sezení a další překvapení!
TOALETY:
V Průmyslovém Paláci je dostatečná kapacita šaten i toalet. Pevné toalety jsou v suterénu foyer z každé strany, navíc budou posíleny i množstvím mobilních toalet.
ZNAČENÍ:
V celém prostoru bude dostatek informačních tabulí s maximem potřebných informací v českém i anglickém jazyce. V prostoru bude i dostatek osob z pořadatelské služby v reflexních vestách s potiskem loga. Tito budou schopni zodpovědět maximum vašich dotazů!
PŘÍMÝ PŘENOS DANCERADIO A AFTERHOURS.FM:
Je již zvykem, že hlavní mediální partner akce Danceradio a nově i Afterhours.fm přinášejí z každé Trancefusion přímý přenos. Nejinak tomu bude i tentokrát, takže atmosféru akce mohou nasát i ti, kteří se nemohou z jakýchkoliv důvodů akce zúčastnit.
ON LINE ZPRAVODAJSTVÍ NA FACEFOOKU A TWITERU:
Počínaje čtvrtkem 17.4. začne na sociálních sítích Trancefusion stálé on line zpravodajství, které skončí v neděli 20.4. v dopoledních hodinách. Budeme vám přinášet zpravodajství z příprav, příletů DJs, zkoušek ale zejména i non stop zpravodajství z akce samotné. Těšit se můžete na mnoho exkluzivních fotografií, vzkazů DJs, reakcí návštěvníků apod.
PLATBA KARTAMI A EURO:
Na místě bude možno na místě platit na dvou pokladnách i platebními kartami a Eury. V levém křídle a ve foyer bude vždy jedna pokladna na tokeny vyhrazená pouze pro platby v Eurech a platebními kartami. Platební kartou bude možno případně platit i zakoupené věci v merchandise stánku vedle pokladen.
PARTY BOOKLET:
Každý z příchozích návštěvníků obdrží na vchodu od hostesek i tištěný PARTY BOOKLET s maximem důležitých informací k celé akci. Booklet bude mít formát A7, takže se vám hravě vejde do kapsy kalhot nebo do malé kabelky. Věříme, že i toto bude pro vás vzpomínka na TRANCEFUSION na památku. V bookletu bude i podrobný plánek celého areálu a časový line up všech tří stage.
BARY:
Na místě bude dostatek barů v obou halách, tak aby byli návštěvníci co možná nejrychleji obslouženi a nestáli zbytečně ve frontách. Bary budou dostatečně personálně obsazeny. Další bary budou i ve foyer. Těšit se můžete i na velký koktejlový bar v pravém křídle, speciální Vodka 42 Blended bar ve foyer a Red Bull bar v Pravém křídle.
OBČERSTVENÍ A VENKOVNÍ ZÓNA:
Tentokrát nabídneme návštěvníkům rozšířenou nabídku pokrmů a občerstvení v areálu. Bude zde umístěno hned několik stánků s nejrůznějším sortimentem. Před Průmyslovým Palácem bude vybudována velká venkovní zóna, kde se budou moc návštěvníci po celou dobu občerstvit, nadýchat čerstvého vzduchu. Součástí této zóny bude dostatek pivních setů na sezení a také kuřácký stan na čerstvém vzduchu.
MERCHANDISE TRANCEFUSION:
V prostorách levého křídla bude vedle vchodů umístěn i oficiální Trancefusion merchandisig stánek, kde budete mít možnost zakoupit si mnoho různých upomínkových předmětů k akci. V nabídce budou mikiny, pánská i dámská trička v několika barvách i provedeních, klíčenky, samolepky, plakáty, sluneční brýle, spodní prádlo, Trancefusion CD a další drobnosti. Nově se budou na místě přímo na přání návštěvníků prodávat trička s potiskem a hesly na zakázku. Tyto předměty bude možné platit tokeny nebo kartou.
VIP PROSTORY:
Majitelé GOLDEN VIP vstupenek budou mít přístup na označené VIP tribuny v pravém křídle a střední hale. Zde budou i místa k sezení, stůl s občerstvením a bary. Pro majitele DIAMOND VIP vstupenek bude vyhrazen prostor balkonů v prvním patře pravého křídla i střední haly. Zde bude vybudován dostatek míst k sezení, stoly s občerstvením, bar s neomezenou konzumací plného sortimentu nápojů.Majitelé Diamond VIP vstupenek mají umožněn přístup i do Golden VIP prostor. Majitelé VIP vstupenek mají zajištěný samostatný vchod, samostatné toalety a samostatné šatny. Hosteskami budou od vchodu uvedeni do příslušné sekce.
MOBILNÍ APLIKACE TRANCEFUSION:
Nezapomeňte, že Trancefusion má svou vlastní mobilní aplikaci se spoustou novinek. Pro majitele aplikace bude umožněno přednostní odbavení na vchodech. Během celé akce můžete hlasovat pro všechny DJs, dostávat notifikace a získávat aktuální novinky. Aplikace je dostupná pro operační systémy iOS a Android a nabízí mnoho užitečných informací a benefitů. Jednoduše použijte následující odkazy:
https://itunes.apple.com/cz/app/trancefusion/id611187038??
https://play.google.com/store/apps/details?id=io.generify.android.event.trancefusion
ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ NA AKCI WONDERLAND 18.4. v MECCE
Ve spolupráci s pořadateli akce Wonderland a klubem Mecca nabízíme možnost zvýhodněného vstupného na akci Wonderland, která se koná den před Trancefusion v klubu Mecca. Majitelé vstupenek na Trancefusion zaplatí za vstupné 200 Kč (390 Kč bude běžná cena). V klubu Mecca bude v suterénních prostorech v provozu trance stage. Návštěvníci akce Wonderland budou mít navíc na místě možnost koupě vstupenek na Trancefusion za zvýhodněnou cenu 990 Kč. Oficiální pre-party se v tomto roce nebude konat.
OFICIÁLNÍ AFTER PARTY:
Ve STUDIO 54 odstartuje úderem čtvrté hodiny ranní oficiální afterparty k Trancefusion, která potrvá do pozdních odpoledních hodin. Před vchodem do Průmyslového Paláce budou hostesky Studia 54, které vám případně pomohou s vašimi dotazy a poskytnou vám maximum informací.

————————————————————-
Rozhovor s Aly & Fila před Trancefusion
Znáte se už od školky. Kdy jste spolu začali produkovat hudbu? Fila v polovině a koncem 90. let často cestoval do Evropy a vždycky přivezl kazety a cédéčka Paul Van Dyka. Moc se nám líbil ten sound, a tak jsme to zkusili.

Vyrostli jste v Egyptě. Jak to ovlivnilo vaší produkci?
Každá kultura, kterou navštívíme, inspiruje nás a naší hudbu. Egypt je toho velkou součástí. V naší starší tvorbě je vidět arabský vliv v hudbě a v názvech tracků jako Eye of Horus (Horovo Oko) nebo Spirit of Ka (Duše Ka). Jsme velmi hrdí Egypťani a Egypt a jeho dějiny hrají velkou roli v naší kariéře.
Lidé vás znají jako duo. Můžeš vysvětlit, proč Aly nevystupuje?
Asi před šesti lety hrál Aly na jednom vystoupení a jeden z monitorů mu poškodil ucho, vůbec pořádně neslyšel, tak jsme šli k doktorovi a ten řekl, že Aly by neměl být vystavován hlasité hudbě na vystoupeních, nebo že na tom uchu úplně ohluchne. Když jsme spolu ve studiu, tak to necháváme na takové hlasitosti, která neohrožuje jeho sluch.
V dubnu před dvěma lety jsi hrál poprvé na Trancefusion “A dream Come True”. Na co si z té noci pamatuješ?
Kdykoliv hraju v České Republice, je tu skvělé publikum, spousta emocí a ty párty lákají nadšence odevšad z celé zeměkoule, a to je taky skvělé. Byla to výborná akce :-).
Za několik týdnů budeš zpět v Praze a hrát back2back s Johnem O’Callaghanem. Jak jste na to přišli a jak se ti s ním hraje u jednoho pultu?
Poprvé jsme tak hráli na Godskitchen v roce 2012 a to fungovalo opravdu dobře. My jsme dobří kamarádi a hrajeme podobný styl, takže se u mixpultu dobře doplňujeme, fungovalo to dobře. A tak jsme se rozhodli, že to při výjimečných příležitostech budeme opakovat, a tak to děláme.
Vaše nejnovější album Quiet Storm je velmi úspěšné, gratulujeme. Plánujete už nové album?
Děkuju moc. Právě dokončujeme třetí abum, které se bude jmenovat ‘The Other Shore’ a vyjde letos v létě. Jsme s ním zatím spokojení a těšíme se, až ho vydáme.
Letos v létě budete slavit 350tou epizodu Future Soud of Egypt. Můžete nám o tom něco říct?
Loni jsme slavili FSOE 300 pěti eventy na celém světě včetně Prahy :-). Letos taky budeme slavit na turné, už jsme oznámili Sharm El Sheikh v Egyptě, New York v USA, Lubiaz v Polsku a Medellinin v Kolumbii a další přijdou.:-)
Kdybyste mohli zorganizovat vlastní párty a vybrat si jakékoliv místo na téhle planetě, kde by to bylo a proč?
Párty bez vstupného buďto v Egyptě nebo v Argentině. V Egyptě protože je to náš domov a v Argentině protože jestli jste tam ještě nezažili žádnou párty, tak tam musíte :-).
Díky za rozhovor a těšíme se na váš společný gig s Johnem za pár týdnů na Trancefusion!
Díky, taky se moc těším do Prahy!
—————————————————————
Rozhovor se Solarstone před Trancefusion
Můžeš nám říct, jak se zrodil Solarstone? Jasně, původně jsem byl členem tříčlenné skupiny, která se jmenovala “Space Kittens”. Když jsme produkovali první track Solarstonu “The Calling”, rozhodli jsme se, že potřebujeme nové jméno, protože styl toho tracku se hodně lišil od předchozích. Tak jsme si vybrali jméno “Solar Stone – sluneční kámen”. Během dalších let ztratili ti ostatní dva členové zájem o trance, a tak jsem v roce 2006 zůstal sám.

Jsi už dlouho aktivním producentem. Můžeš nám ty minulé roky nějak popsat?
Byla to, abych použil oblíbený příměr, jízda na horské dráze. Měl jsem během své kariéry několik období nahoře a několik dole. Tohle je moje čtvrté odobí “nahoře”. Snažím se zůstat si věrný ve stylu hudby, kterou píšu a produkuju, jako protipól k věčné změně stylu podle toho, jaký je právě mainstream. Koncept pure trance byl pro mě způsob, jak si vytvořit své vlastní útočiště před chaosem, který vládne na scéně EDM, vytvořit jedinečný koncept Solarstone, který by mohl mít delší životnost. Během těch let jsem pracoval s různými skvělými umělci a s jinými směry, s některými vyjímečnými lidmi, ale můžu říct, že můj současný tým – management, label a designeři – jsou jedni z nejlepších a nejprofesionálnějších ve svém oboru.
Můžeš nám říct něco o svém labelu Solaris Records?
Solaris records ustoupil v současné době trochu do pozadí, soustředím se na labely Touchstone, Molecule & Pure Trance. V těchto třech je mým partnerem Black Hole Recordings – výborně se s nimi spolupracuje a jsou vždy spolehliví. Bohužel jsem neměl vždy tu stejnou zkušenost se Solarstone Recordings. Všechny moje labely jsou pro mě důležité, je to pro mě způsob, jak zanechat stopy v hudební scéně. Je pro mě taky důležité, aby umělci na těchto labelech měli pocit, že se s jejich hudbou zachází profesionálně. Jsem taky pyšný na tu hudbu, kterou vydávám. Touchstone právě vydává svou první kompilaci – prvních dvacet zveřejněných titulů – se zajímavým mixem DJů Walsh & McAuley, kteří taky přispěli několika tituly na tomhle labelu. ?
Můžeš nějak blíž popsat rozdíly nebo shody mezi tvými alby ”Touchstone” a ”Pure”? Máš pocit, že ses s “Pure” změnil a že jsi jako umělec dospěl??
Jsou to velmi rozdílná alba. Touchstone byl něco jako konceptuální album, pokrylo širokou paletu stylů elektronické hudby. To album jsem nahrával ve složité osobní situaci. Pure je v porovnání s tím vyzývavě optimistické. Mám ale obě stejně rád i přes jejich rozdíly. ?
Čím je tvůj “pure” koncept tak neobvyklý?
Pravděpodobně ho dělá vyjímečným jeho upřímnost. Ten koncept organicky rostl od pouhé myšlenky, se kterou souznělo mnoho dalších lidí na celém světě. To, co se stalo okolo konceptu “pure trace”, se stalo, protože lidi po tom toužili a touží. Tahle hudba je pro hodně lidí způsob života, žijí a dýchají ji. ?
Můžeš nám říct něco víc o své spolupráci s Giuseppem Ottavianim a Orkideou? Jak se ti s těmito skvělými producenty pracovalo?
Pracovat s Orkideou je vždycky legrace. Jsme hudebně naladění na stejné rovině, takže je to takové souznění duší. Většinou se sejdeme ve studiu, když mám nějaký gig v Helsinkách (kde Tapio bydlí), a strávíme den tím, že jedeme na vlně vzájemného entuziazmu Ten track s Giuseppem fungoval jinak. Poslal jsem mu hrubý nápad, on to rozvinul a poslal zpátky a já jsem to dokončil. Těším se na další spolupráci s oběma. A samozřejmě, že – protože oba dva jsou velmi důležitou součástí všech pure trance akcí – spolu pravidelně někde sedíme a mluvíme o nových nápadech.

Už jsi pracoval se spoustou hudebníků. Kdyby sis mohl vybrat úplně jedno koho, s kým bys pracoval nejradši a proč?

Trevor Horn je legendární producent, kterého hrozně obdivuju. Ten by byl na prvním místě. Taky Vangeis, ale o toho bych se musel poprat s Orkideou!
Jak podle tebe bude vypadat budoucnost trance hudby?
Pure.
Co očekáváš od Trancefusion Power of Elements?
Podle line upu jednoznačně skvělý a pure trance! Moc se do Prahy těším.
Děkujeme za rozhovor a i my se moc těšíme na Tvé první vystoupení na Trancefusion za pár týdnů 🙂
—————————————————–
Double rozhovor s Ferry Tayle a Manuel Le Saux
Kdy a kde jste se vy dva potkali poprvé? Manuel: Já si myslím, že to bylo, když jsem dělal remix jeho tracku Vol de Nuit. Myslím, že to bylo v roce 2007. Ferry Tayle: Ano, je to tak, to jsme se poprvé zkontaktovali. A v tom roce jsme se taky poprvé viděli. No, už je to sedm let!

Jak jste přišli na to, že budete hrát back2back?
Manuel: To jsme neplánovali. Jednou se nás někdo zeptal, jestli bysme hráli b2b set, a nám se to zdál být dobrý nápad. Tak jsme se rozhodli, že budeme hrát b2b, když nás o to někdo požádá.
Ferry Tayle: První jsme hráli v Polsku v roce 2010! My spolu hrajeme b2b rádi, je to vtipný. Dobře si spolu sedíme.
Jdou fámy, že se chcete víc soustředit každý na svou vlastní kariéru. Přestante hrát back2back sety?
Manuel: To není proto, že se chci soustředit na vlastní kariéru. Já si jenom myslím, že si ty b2b sety radši necháme jenom na speciální akce jako je třeba Trancefusion.
Ferry Tayle: Ano, chceme, aby b2b sety zůstaly něčím vyjímečným, pouze pro vyjímečné akce, nechceme, aby se to okoukalo.
Manueli, vloni jsi vydal své první album “First Light” a reakce byly jednoduše ohromující. Chystáš se brzy vydat další album?
Manuel: S dalším albem jsem už začal. Právě teď pracuju na jednom tracku.
Ferry, ty se právě chytáš vydat album. Můžeš nám o něm něco prozradit?
Ferry Tayle: První track mého alba právě vyšel. Je to užasný vokální track, který nazpívala Erica Curran. Spolupracoval jsem na něm se zajímavými lidmi. Nemůžu vám toho prozradit moc, ale co můžu říct je, že jsem věrný svým kořenům, takže můžete očekávat pure trace.
Manueli, řekni nám něco o svém labelu Extrema.
Manuel: Extrema label vznikl, protože vím, že na světě je hodně nových talentovaných producentů, a chci jim dát šanci vydat jejich tracky na mém labelu. To samé dělám ve své rádiové show. Hraju, co se mi líbí.
Ferry, jsi velký fanoušek Ameriky a už jsi tam několikrát hrál. Čím se liší američtí posluchači od evropských?
Ferry Tayle: Já jsem se do té země zamiloval. Ohromně podporují mojí práci. Američtí fanoušci jsou skvělí a hrozně milí. Pro mě je to nejlepší publikum ze všech.
Manueli, tvoji fanoušci znají z facebooku taky tvoje vtipy. Řekneš nám nějakej dobrej?
Manuel: Jak se rozejít:
Ty: Tvůj bejvalej vypadá dobře.
Partner: Kterej?
Ty: Já… Čau!!!!
Ferry, co pro tebe znamená trance? Čím je tahle hudba pro tebe tak vyjímečná?
Ferry Tayle: Je to ta nejlepší a nejemocionálnější hudba na světě. Nikdy jsem neviděl jinou hudbu, která by se dotkla tolika lidí. Nedokážu si představit, že bych produkoval něco jiného.
Otázka pro oba: Někteří lidé říkají, že trance je mrtvý a “Trouse” je in. Co si o tom myslíte?
Manuel: Trouse?!?!?! Co to je?? TRANCE NIKDY NEZEMŘE!!!! Případ uzavřen. 😀
Ferry Tayle: Neřekl bych to lépe!

Poslední otázka: Co můžeme očekávat 19. dubna?

Manuel: Trance, trance a zase trance… Co jiného? 😀
Ferry Tayle: A zapoměl jsi ještě trance!
————————————————-
Hymna Trancefusion a výsledky European DJ Contest
Hymna Trancefusion 2014 je na světě! Pro rok 2014 byl o složení hymny požádán skvělý producent z Moldávie Andrew Rayel. Hymnu zahrál live ve světové premiéře uplynulou sobotu v Jakartě na ASOT 650.

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Yv9JfAKrQFA
Soundcloud: https://soundcloud.com/trancefusionparty/power-of-elements-trancefusion-anthem
Výsledky European DJ Contest – New Talent Stage
Oznamujeme výsledky European DJ Contest pro hraní na New Talent Stage na Trancefusion Power of Elements. Soutěže se zúčastnilo úctyhodných 50 soutěžících z mnoha zemí Evropy. Fanoušci rozhodli těsným hlasováním takto:
1. Rossignol (CZ)
2. Unbeat & Zolike (SK)
3. Vikinz (CZ)
4. K1aptcha (CZ)
5. Boxi (CZ)
6. Priest (CZ)
7. Aquatic Simon (PL)
Děkujeme všem soutěžícím za účast a blahopřejeme vítězům!
———————————————-
Trancefusion – rozhovor s Andrew Rayel
Studoval jsi orchestrální hudbu a začal jsi produkovat v hodně mladém věku. Kdo nebo co tě inspirovalo začít dělat elektronickou hudbu? Hudbu jsem si opravdu zamiloval už v hodně mladém věku. Komponování jako něco, co popisuje emoce a pocity a komunikace s posluchačem na hlubší úrovni díky zvuku je inspirující. Jsem moc vděčný, že umím dělat něco takového. Jména jako Heinz Zimmer , Armin Van Buuren, ATB jsou jenom několik málo z těch, kteří mě inspirovali už jako dítě a kvůli kterým jsem začal produkovat elektronickou hudbu.

Jak ses cítil, když Armin van Buuren poprvé hrál tvůj track “Aether” během A State of Trance?
To byl pro mě velmi jedinečný okamžik, je těžké to vměstnat do jednoho slova, ale “vytoužený”(aspiring) by to asi popsalo nejlépe. Když tvou produkci podporuje tak fantastický DJ jako Armin, tak to znamená mnoho a určitě ti to dodá motivaci.
Loni jsi měl svou premiéru v Praze na Trancefusion Ocean of Love. Jak se ti poprvé v Praze hrálo?
Na Trancefusion jsem měl hodně dobrý feedback, takže jsem byl rád, že jsem mohl být jedním z jejích DJů v překrásné Praze. Byla to opravdu úžasná noc, užíval jsem si každý moment. Produkce, organizace a fanoušci, všechno bylo fantastické od začátku až do konce.
Komponoval jsi oficiální hymnu pro Trancefusion Power of Elements, která se jmenuje “Power of Elements”. Co nám můžeš o téhle skladbě říct?
ANO! Byl jsem požádán zkomponovat letošní hymnu a rád jsem to uděal. Opravdu vám toho o ní nemůžu prozradit moc, abych nepokazil to překvapení, ale můžu vám říct tolik, že bude euforická emocionální, melodická a určitě taky “big room”. Hymna, která opravdu vystihuje Power of Elements.
2013 byl pro tebe skvělý rok. Hrál jsi na velkých festivalech Kazantip, Global Gathering a Ball en Blanc. Z roku 2014 uběhlo zatím jenom několik měsíců, jaké máš plány na zbytek tohoto roku?
2013 byl pro mě opravdu skvělý, co se týká hudby i vystoupení. Hrát na takových akcích jako A State Of Trance, Global Gatherig, Cream, Ball En Blanc, Stereo Sonic a samozřejmě v klubech byla zkušenost, na kterou nikdy nezapomenu. Rok 2014 zatím vypadá dobře, hektický, ale stojí to za to. Mám různá vystupení a dokončuji svoje album, takže se opravdu těším.
Kde bys chtěl úplně nejradši hrát?
Hmmm, hrál jsem na festivalech, na kterých jsem vždycky chtěl hrát, možná, že jich ještě několik zbývá. Ale úplně nejradší? Miluju každou zemi, ve které můžu hrát, možná zorganizovat nějakou úplně skvělou akci v mé vlastní zemi, s lineupem, který bych si sám vybral, to bych možná někdy v budoucnu chtěl uskutečnit.
Čím bys byl, kdyby jsi nebyl DJ?
Pracoval bych v oblasti účetnictví a ekonomiky.
Jaký je tvůj nejhorší zážitek během vystoupení?
Byl jsem na cestě do Austrálie, to je i tak daleko, a můj trip skončil po 40+ hodinách, protože jsme měli zpoždění a museli jsme být přesměrováni kvůli sněhu na místech mezipřistání. Takže místo abych přiletěl den před vystoupením, přiletěl jsem jenom několik hodin předem. Ale stejně to bylo jedno z nejúžasnějších turné, které jsem zažil, takže se ten hektický let vyplatil.
Díky moc za rozhovor a těšíme se na setkání brzo v Praze!
————————————————–
Trancefusion vyhlašuje European Dj Contest
Myslíte si, že jste mladí a nadějní trance DJ’s a producenti? Máte chuť být jedním z účinkujících New Talents Stage na Trancefusion Power of Elements po boku desítek světových hvězd? Pak nastražte uši! Trancefusion ve spolupráci se Sampler Production a s Pokket Mixer pořádá European DJ Contest na Trancefusion New Talents Stage dne 19. 4. 2014 v Průmyslovém Paláci v Praze! Hraní na této prestižní akci je pro mnoho talentovaných DJ’s nedozažitelná meta. Teď však přichází chvíle, kdy se může vše změnit a Vy můžete naplno ukázat, co ve Vás je! Vaším úkolem je namíchat Trance mix, který bude mít maximálně 60 minut a dokáže zaujmout natolik, že Vás dovede až na Trancefusion stage. Mějte na paměti, že se můžete stát součástí akce, na které vystupují ty největší hvězdy Trance music, proto si dejte záležet a pokuste se o naprosto originální set. Contest je totiž určen pro DJ’s z celé Evropy, takže konkurence bude velká. I tak má ale šanci každý z Vás!

Pravidla soutěže: Váš set bude nahrán na Soundcloud, kde si jej budou moci poslechnout všichni a následně budou pomocí LIKE na Facebooku hlasovat pro své favority. Hlasování potrvá od 9.2. do 16.3., kdy bude vyhlášeno prvních sedm míst a tito DJs budou na základě výsledků obsazeni na New Talent Stage a 19.4. se osobně představí naživo všem fanouškům.
Sety zasílejte do: 9.2.2014
Na emailovou adresu: contest@sampler.cz, zašlete odkaz na set ve formátu mp3 v maximální délce 60min, nahraný na uložiště http://czshare.com/ zároveň se setem zašlete své jméno (umělecké i osobní a napiště, pod kterým chcete set zveřejnit), krátké BIO, státní příslušnost, fotografii.
Hlasování proběhne na portále www.sampler.cz : 9.2.2013 – 16.3.2014 pomocí sociálních sítí FB, Twitter, G+
Počet výherců: 7 nejlepších producentů získá jedinečnou možnost zahrát živě na Trancefusion a na producenty umístěné na nejvyšších příčkách čekají i věcné ceny.

—————————————————-
Vánoční akce 3+1 k Trancefusion
BTL Agency přichází i letos se speciální vánoční nabídkou pro své fanoušky. Pokud si někdo v období mezi 1. a 31. prosincem zakoupí tři základní vstupenky na Trancefusion Power of Elements, která se bude konat 19.4.2014 v Praze, získá jako dárek čtvrtou vstupenku zdarma! Aktuální cena základních vstupenek činí 990 Kč a je platná do konce roku 2013. Od 1.1.2014 se bude cena zvyšovat. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketstream nebo objednávkou na dobírku přímo u BTL Agency.

Link na předprodej: www.ticketstream.cz/trancefusion
Objednávka vstupenek na dobírku a informace na: tickets@trancefusion.cz nebo na telefonním čísle +420 733 129 134.
——————————————————
Získejte mnoho dárků koupí vstupenek na Trancefusion Power of Elements
BTL Agency ve spolupráci s hlavním partnerem akce Vodka 42 Blended přichází se speciální nabídkou kolekce dárků při koupi vstupenek na tuto edici. Pokud si zájemce objedná 4 kusy jakýchkoliv druhů vstupenek na Power of Elements, získá zdarma jako dárek následující sadu:

1 x lahev VODKA 42 BLENDED
2 x lahev alkoholického ochuceného drinku SQUASH
2 ks Red Bull
1 ks sluneční párty brýle (černé nebo červené)
1 ks kšiltovka Trancefusion (černou nebo bílou)
1 ks klíčenka Trancefusion
1 ks CD Trancefusion mix CD by Thomas Coastline
1 ks samolepu Trance Family
+ jeden speciální dárek od partnera akce dle výběru
Cena celé sady včetně poštovného a balného činí 4000 Kč.
Vstupenky lze objednat na adrese tickets@trancefusion.cz. případně objednávat na telefonním čísle +420 733 129 134. V Praze a blízkém okolí možnost osobního dodání na určenou adresu a možností platby hotově nebo platební kartou.
Akce platí do konce roku 2013. Počet vstupenek se sadou dárků je ale limitovaný na 50 ks.

————————————————————————–
Trancefusion – Power of Elements ve znamení nejsilnějšího lineupu v historii
Čistý trance, historicky nejsilnější line up, nejdelší program v podobě 13ti hodin, největší a nejmodernější technické efekty, obrovská vizuální a efektová show a v neposlední řadě dlouhá plejáda významných světových hvězd poskládaných s tou největší pečlivostí! To vše by se dalo říci o Trancefusion Power of Elements, která v půlce dubna 2014 opanuje Prahu a do Průmyslového Paláce opět přiláká tisíce fanoušků tohoto hudebního žánru doslova ze všech koutů světa. BTL Agency po téměř třech měsících, kdy každý čtvrtek oznamovala vždy jedno jméno, tuto mozaiku uzavřela a line up je tak kompletní. Reakce odborníků a především všech fanoušků doslova srší nadšením a lze očekávat, že by se tato edice mohla stát tou, která se skvěle zapíše do celé historie Trancefusion. Jako vždy se mohou fanoušci těšit na několik českých premiér, na live vystoupení různých účinkujících, na speciální efekty a hlavně na ryzí hudební a taneční zážitek. Pro tuto edici bylo navíc poskládáno několik velmi speciálních dvojic pro unikátní b2b sety!


Kompletní line up
:
FERRY CORSTEN
ALY FILA b2b JOHN O’CALLAGHAN
BT
ANDREW RAYEL (bude i autorem Trancefusion hymny 2014)
SOLARSTONE
SEAN TYAS
JOHN ASKEW
BEAT SERVICE
FERRY TAYLE b2b MANUEL LE SAUX
ESTIVA
DARREN PORTER
REORDER b2b THOMAS COASTLINE
CHRISTIAN BURNS LIVE
JOHAN GIELEN AND FRIENDS STAGE:
Jsme šťastni, že vám můžeme oznámit novinku v podobě velmi speciální stage, která přibude k již tak silnému line upu na main stage. V prostorách části Střední haly vyroste menší klubová stage s kapacitou cca 1000 osob a speciálním designem. Tato stage bude vybudována tak, aby působila klubovým dojmem. Návštěvníci zde najdou elevace v různých výškách s dostatkem boxů a prostoru na sezení. Celý prostor bude doplněn dekoracemi, bude klubově nasvícen a špičkově ozvučen. Tato stage odstartuje svůj program ve 22 hodin a skončí úderem šesté hodiny ranní.
Na Trancefusion Power of Elements se můžete těšit na Johan Gielen and friends stage!
Výběr DJs/přátel pro tuto stage byl plně v kompetenci samotného Johana, který se navíc představí v exkluzivním tříhodinovém setu! Jsme taktéž rádi, že jsme se s Johanem během Old School tour dohodli, že speciálně pro tento účel vyprodukuje track s názvem Power of Elements, který se tak stane hymnou této jeho stage. A kdo se vám po boku Johana Gielena představí na této stage?
Cor Fijneman, Virtual Vault, Three Drives
Speciální akce k nákupu vstupenek na Power of Elements:
Připravili jsme pro fanoušky speciální akci ve spolupráci s naším exkluzivním partnerem Vodka 42 Blended. Pokud si ode dneška do konce tohoto roku objednáte 4 ks základních vstupenek na Trancefusion Power of Elements, obdržíte od nás dárkovou sadu v hodnotě téměř 1500 Kč, která obsahuje:
Láhev Vodka 42 Blended, 2 láhve alkoholického drinku SQUASH, párty brýle (na výběr červené nebo černé), klíčenku, kšiltovku (na výběr černá nebo bílá), Trancefusion Special Mix by Thomas Coastline, 2 plechovky Red Bull, samolepa Trance Family a dárek od Vokda 42 Blended na výběr (flash disk, žabky nebo dámské trenýrky).
Tuto sadu si můžete objednat na adrese tickets@trancefusion.cz a zvolit si formu dodání (osobně v Praze s možností osobního dodání a platbě při předání hotově nebo kartou, zasláním na dobírku nebo platbu převodem a následným zasláním na určenou adresu). Cena celé této sady včetně poštovného a balného činí 4000 Kč! Tuto sadu můžete objednat I na telefonním čísle +420 733 129 134. Tato akce je limitována počtem pouhých 50ti sad!
Další nové informace:
Celý program bude poskládán do čtyřech bloků, z nichž každý bude prezentovat jeden z živlů, tedy zemi, vítr, vodu a oheň. Tomu budou odpovídat nejrůznější moderní efekty, video vizualizace, kostýmy, mnoho speciálních performerů, dekorace apod.
V tuto chvíli se intenzivně pracuje na designu obou stage, který bude poté v nejbližší době představen ve 3D vizualizacích.
Další malá klubová stage vyroste standardně ve foyer v kuřácké části a bude patřit tentokráte mladým a nadějným českým a slovenským talentům, kteří si vybojují svá místa formou hlasování fanoušků. Poslední malá stage vyroste v Levém křídle, kde se stane součástí rozlehlé game a relax zóny, která bude situována v celém Levém křídle.

————————————————-
Trancefusion – Power of Elements
Datum 19.4.2014 by si měli všichni fanoušci elektronické taneční hudby, především pak hudebního žánru trance, zapsat červeným písmem do svých diářů! Přesně po roce obsadí opět taneční party TRANCEFUSION Průmyslový Palác v Praze a nabídne svým fanouškům velkolepou show za účasti mnoha světových hvězd i nových talentů tohoto hudebního žánru. Tentokrát ovšem dojde k velké novince! Výrazně se časově prodlouží doba trvání celé akce, která by měla být jakýmsi malým festivalem taneční hudby. Síla živlů roztančí i na jaře 2014 Prahu! Zároveň startuje prodej COMBO TICKETS za 1400 Kč na 28.9.2013 + 19.4.2014.

Brány paláce se totiž otevřou již v 17:30 hodin, aby přivítaly první návštěvníky, které čeká celkem 13 hodin našlápnutého programu! K dispozici budou návštěvníkům Trancefusion prostory Pravého křídla, ve kterém vyroste MAIN STAGE, dále Levé křídlo, které tentokrát nabídne návštěvníkům rozsáhlé odpočinkové, herní a zábavní zóny a dostatečný komfort, v neposlední řadě i chill out stage, která bude v provozu od 17:30 do 22:00 hodin. Standardně je možné se těšit i na menší stage, která vyroste v prostorách foyer. Nyní si návštěvníci budou moci vychutnat všechny své oblíbené hvězdy v nepřerušované show na Main Stage v Pravém křídle a to po celých 13 hodin čistého času! Tato stage bude vyhrazena jen pro zahraniční hvězdy a můžeme slíbit, že si na své přijdou jak příznivci zasněných melodií, tak i milovníci svižnějšího BPM na hranici 138+. Jak se již v případě Trancefusion stalo tradicí, tak nebylo zapomenuto ani na nové talenty a dje, kteří se v ČR objeví premiérově a dostanou tak šanci získat si přízeň místního publika.
Jak téma této edice napovídá, Trancefusion se tentokrát oddá síle všech živlů. Tomu budou odpovídat i dekorace, vizualizace, speciální efekty, performeři a další překvapení. Celý program bude rozdělen do čtyřech bloků, přičemž každý z nich bude patřit jednomu z živlů, tedy větru, zemi, ohni a vodě. Připravte se na dobrodružství při kterém objevíte podstatu sami sebe a zažijete návrat k pradávnému vzniku všeho kolem nás.
Počínaje dnešním dnem oznámí pořadatelé každý týden jedno jméno z line upu. Kompletní line up tak bude znám již brzké době.
K dispozici bude návštěvníkům nespočet barů, stánků s občerstvením a upomínkovými předměty, venkovní terasy pro kuřáky včetně kuřácké lounge ve foyer s malou stage, dostatečná kapacita toalet a šaten, relax pointy, game zóny, rozlehlé VIP prostory a mnoho dalších překvapení určených fanouškům Trancefusion z celého světa.
VYUŽIJTE VÝHODNÉ KOUPĚ COMBO VSTUPENKY ZA POUHÝCH 1400,- Kč!
Se spuštěním předprodeje přichází BTL Agency s limitovanou nabídkou koupě spojené vstupenky (combo ticket) na Trancefusion Autumn 28.9.2013 v Průmyslovém Paláci (Marco V, Judge Jules, Giuseppe Ottaviani, Bobina, Myon and Shane54, Indecent Noise, 4 Strings, Jonas Stenberg, Juventa, Talla 2XLC, Taucher, Cold Blue, Charles McThorn, Falk a Betsie Larkin live) a na jarní Trancefusion Power of Elements v Průmyslovém Paláci za zvýhodněnou cenu pouhých 1.400,- Kč celkem! Za cenu, která je srovnatelná s cenami jednotlivých velkých tanečních akcí, tak máte možnost zažít téměř 30 zahraničních hvězd ve dvou termínech! Majitelé již zakoupených vstupenek na podzimní edici mají možnost zakoupit si vstupenku na jaro 2013 za 750,- Kč pro uplatnění této slevy piště na info@ticketstream.cz s uvedením referenčního čísla zakoupené vstupenky). Stejně tak se dnes spouští předprodej samostatných vstupenek a cena v první limitované vlně činí 890,- Kč.
TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 1. 8. 2013.
Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 890 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 990 Kč, 1090 Kč a 1190 Kč a 1350 na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1690 Kč, dále pak 1890 Kč, 1990 Kč, 2090 Kč a 2190 Kč.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2690 Kč, dále pak 2890 Kč, 3090 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

BTL AGENCY PRESENTS: TRANCEFUSION – POWER OF ELEMENTS
Sobota 13. 4. 2013, 18:00 start, 07:00 konec
Průmyslový Palác / Industrial Palace, Prague 7
DJs: bude oznámeno brzy
Speciální hosté: bude oznámeno brzy

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.