TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion Old School – časový lineup a poslední informace

04.11.2013

Již tento víkend se hned dvakrát uskuteční Trancefusion Old School Edition. V pátek tato akce zavítá do klubu Mecca v Praze a v sobotu se produkce přesune do sousedního Slovenska do klubu Ministry of Fun v Banské Bystrici. Přinášíme vám poslední informace k akci.

ČASOVÝ LINE UP:
Praha
22:00 – 23:00 Thomas Coastline
23:00 – 00:45 DJ Shog
00:45 – 02:30 Kai Tracid
02:30 – 04:15 Johan Gielen
04:15 – 06:00 Scot Project
Banská Bystrica
21:00 – 22:00 Thomas Coastline
22:00 – 23:45 DJ Shog
23:45 – 01:30 Kai Tracid
01:30 – 03:15 Johan Gielen
03:15 – 05:00 Scot Project
Vstupenky:
Předprodej vstupenek v síti Ticketstream končí dne 8. 11. 2013 v 18:00 hodin. V den konání akce bude možné koupit vstupenky na místě v klubu Mecca, pokladna bude otevřena od 21:00 hodin a ceny vstupenek na místě budou 490,- Kč za standardní vstupenku, 990,- Kč za Golden VIP vstupenku a 1990,- Kč za Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací.
Cena vstupenek na místě v klubu Ministry bude 15 EUR za klasickou vstupenku a 30 EUR za VIP vstupenku.
Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí na vchodech projít čtečkou čárových kódů, proto varujeme před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů.
Přístup pro majitele členských karet:
Majitelé exkluzivních klubových karet Trancefusion budou mít výhodu přednostního vstupu a odbavení na obou vchodech. Tento vstup bude zřetelně označen.
Akceptace plateb kartou:
Na místě bude možné vstupenky hradit i platebními kartami.
Oficiální afterparty:
Oficiální afterparty k této Trancefusion se od ranních hodin bude konat v klubu Studio 54.
————————————————–
Trancefusion Old School bude v klubu Mecca
Oznamujeme vám změnu místa konání Trancefusion Old School Edice, která se bude konat dne 8. listopadu 2013 v Praze. Po intenzivním zvažování a vyjednávání jsme se rozhodli pro přesunutí akce z původně plánovaného SaSaZu clubu do klubu Mecca v Holešovicích. V klubu Mecca vás čeká křišťálově čistý zvuk Function One, přátelské ceny a obsluha na barech a klubová atmosféra. Věříme, že tuto zprávu přijmete pozitivně a budeme se těšit na vaší návštěvu. Pevně také věříme, že s vaší pomocí docílíme podobné elektrizující atmosféry, jaká panovala na historicky první Old School edici v únoru tohoto roku. Nezapomeňte, že kapacita klubu Mecca je limitovaná, proto si včas zakupte svou vstupenku v síti Ticketstream nebo objednávkou na dobírku.
—————————————————
Trancefusion Old school edition – druhá Old School edice v Praze a Bánské Bystrici
BTL Agency oznamuje další speciální edici s pořadovým číslem dva. Během jedné noci s těmi největšími old school hity představí opět několik hvězd světového kalibru. Po úspěchu první edice a po stovkách kladných reakcí jsme se rozhodli, že budeme našim fanouškům přinášet tuto akci pravidelně vždy jedenkrát ročně s výjimkou tohoto roku, kdy vám tuto párty servírujeme podruhé! A tentokrát se poprvé v historii se Trancefusion přesune i za hranice ČR do nejmodernějšího a největšího klubu Slovenska Ministry of Fun. Jsme také velice rádi, že jsme se na exkluzivní spolupráci dohodli s dvěma světovými hvězdami, které zazářily v únoru na první edici a jsou vnímáni jako jedni z nejvýraznějších představitelů tohoto žánru. S radostí vám oznamujeme jména rezidentů Old School edicí, kterými budou JOHAN GIELEN a KAI TRACID! Můžeme vám tedy slíbit, že tyto dvě hvězdy budou do budoucna reprezentovat značku Trancefusion Old School Edition a budou svým způsobem tvářemi této akce. Další hvězdou tohoto žánru, která v listopadu zavítá do ČR a na Slovensko bude legendární německý matador a řezník SCOT PROJECT, který rozhodně nenechá nikoho na parketu v pomyslném klidu. Po jeho návratu do ČR již dlouhou dobu volají fanoušci jeho hudebního stylu.

S radostí vám oznamujeme čtvrté jméno, které vás rozpumpuje na listopadové Trancefusion – bude jím německý dj a producent s originálním soundem, který si našel v ČR mnoho příznivců DJ SHOG! České barvy bude hájit resident Trancefusion Thomas Coastline, který zahájí večer svým speciálním setem složeným z těch největších “starých” hitů.
Věříme, že v listopadu zažije klub Sasazu a Ministry of Fun minimálně stejnou neuvěřitelnou elektrizující atmosféru, jaká panovala v únoru v Praze. V prodeji je již první vlna vstupenek za nejvýhodnější cenu 390 Kč nebo 15 Eur.
TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz
Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 390 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 490 Kč a 590 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 890 Kč, dále pak 990 a 1190 Kč na místě.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 1790 Kč, dále pak 1890 K a 2190 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.
Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1
BTL Agency uvádí : TRANCEFUSION – SPECIAL OLD SCHOOL EDITION 2
Pátek 8. 11. 2013, 21:30 otevření klubu, 22:00 start programu, 06:00 konec
SaSaZu Club, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
Sobota 9. 11. 2013, 21:30 otevření klubu, 22:00 start programu, 06:00 konec
Ministry of Fun, Banská Bystrica, Slovensko
DJs: JOHAN GIELEN, KAI TRACID, SCOT PROJECT, DJ SHOG, THOMAS COASTLINE (speciální set old school hitů)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.