TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion special club edition 3 – rozhovor s Andy Moorem

06.06.2013

Ahoj Andy, díky, že sis udělal čas na rozhovor pro fanoušky Trancefusion. Co je u Tebe nového za posledních pár týdnů?
Zrovna jsem se vrátil domů po svém americkém turné a chystám se právě do studia. V současné chvíli pracuji na několika exkluzivních skladbách pro moji další kompilaci “Breaking the Silence 3” a během několika příštích týdnů bude vydána moje moje nová skladba “I Be”.


Už brzy budeš vystupovat v Praze na Trancefusion Club Edition s podtitulem “Moor Music 100”, což je i jméno tvé radioshow. Můžeš nám o ní něco říct? Vidíš nějaký rozdíl ve své radioshow, když porovnáš její začátky a současnost?

Dělám tuto show jednou za dva týdny, protože chci zachovat vysokou úroveň její kvality a nezaplňovat ji průměrnými skladbami. Jinak se show příliš nezměnila od jejích začátků, nemluvím během ní, protože chci, aby byla podobná živému setu a aby si ji člověk mohl kamkoliv vzít a poslouchat ji znovu a znovu. Ještě pořád se najdou lidé, kteří poslouchají dřívější podcasty, takže je vidět, že jsou nadčasové, což je to, o co se snažím.
“Daydream” a “Air For Life” patří nejspíš mezi tvé nejznámější hudební spolupráce, přemýšlíš ještě někdy o tom, že by ses dal znovu dohromady s Above & Beyond nebo Markusem Schulzem? A napadá tě mimo to nějaká vysněná spolupráce s nějakými dalšími umělci, kterou bys chtěl zrealizovat někdy v budoucnosti? Pokud ano, se kterými?
Ano, často mluvíme o další spolupráci a možná se již později během tohoto roku sejdeme a zkusíme něco vytvořit. Co se týče ostatních spoluprací, je tady několik, na kterých zrovna pracuju a je tu v současnosti hodně dobrých umělců, se kterými bych velmi rád spolupracoval.
Které ze svých skladeb si nejvíc vážíš a proč?
Nerad se příliš soustředím na svou vlastní produkci z dřívějška, naopak se spíš zaměřuji na hudbu, na které zrovna pracuji. Jakmile je skladba hotová, tak už není moc, co bych na ní udělal, proto si spíš vážím muziky, na kterou mám ještě nějaký vliv, jako je například skladba, na které zrovna pracuju ve studiu.
Kdybys měl možnost znovu zažít nebo změnit nějaký moment nebo bod ve své kariéře, který by to byl?
Nevěřím v ohlížení se za minulostí a ani bych nic neměnil. Nejde s tím už nic udělat, takže si myslím, že je lepší se dívat dopředu. Jsem šťastný, že žiju v rovnováze a nesnažím se udělat vše proto, abych byl slavný a kopíroval trendy; držím se huby, kterou miluju.
Na jakých akcích vystupuješ nejraději? Jsou to spíše větší halovky nebo dáváš přednost klubové atmosféře nebo třeba menší open-air festivaly jako je např. Luminosity? 
Mám rád různá místa. Jsem šťastný, protože hraju jak na malých, intimních, akcích, tak i na velkých halovkách. Mám rád tu výzvu, protože se jedná o dva úplně odlišné zážitky a musím tak být ve svých setech flexibilní. Velké halovky jsou úžasné show s velkou produkcí a vidět to moře lidí, kteří úplně šílí, je naprosto neuvěřitelné. Na druhou stranu malé, intimní, akce znamenají, že cítíš to blízké spojení s lidmi a je to skoro jako bys tam byl na tom tanečním parketu s nimi.
Jaké máš plány pro nadcházející léto 2013?
V současné chvíli pracuji an skladbách pro “Breaking the Silence 3”, které budu mixovat v červenci. Pak začnu pracovat na svém dalším autorském albu. MoorMusic 100 je už za dveřmi a spousta dalších kolaborací a produkce je taky v plánu.
Jak už jsme zmínili na začátku, 8. června 2013 dorazíš na akci do Prahy, abys oslavil velký milník ve své radioshow na akci Trancefusion Club edition. Chtěl bys něco vzkázat návštěvníkům akce a českým clubberům?
Miluju české clubbery a celkově lidi v České republice, vždy se u vás dočkám velice vřelého přijetí. Za to bych vám chtěl moc poděkovat a nemůžu se už dočkat na to, až vás uvidím na tanečním parketu!
Díky, že sis na nás udělat čas a uvidíme se v Praze. P.S.: České pivo už volá! 🙂
—————————————————–
Trancefusion special club edition 3 – Časový line up, akce pro ZOO Praha a další informace
Již tuto sobotu se uskuteční v holešovickém SaSaZu speciální klubová edice Trancefusion s celou řadou zajímavých hostů. My vám v tuto chvíli přinášíme časový line up a poslední důležité informace před touto akcí.

Časový line up:
21:45 Otevření klubu
22:00 – 23:15 Thomas Coastline
23:15 – 00:30 Nitrous Oxide
00:30 – 00:45 Susana live
00:45 – 02:15 Tenishia
02:15 – 02:30 Susana live
02:30 – 04:30 Andy Moor
04:30 – 06:00 Bjorn Akesson
Vstupenky:
Předprodej vstupenek v síti Ticketstream končí dne 8. 6. 2013 ve 14:00 hodin. V den konání akce bude možné koupit vstupenky na místě v klubu SaSaZu, pokladna bude otevřena od 21:00 hodin a ceny vstupenek na místě budou 490,- Kč za standardní vstupenku, 990,- Kč za Golden VIP vstupenku a 1990,- Kč za Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí na vchodech projít čtečkou čárových kódů, proto varujeme před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů.
Speciální akce pro ZOO Praha “PARTY ANIMALS FOR REAL ANIMALS!”
Aktuální povodňová situace v ČR nám není lhostejná a přemýšleli jsme, jak bychom mohli pomoci. Rozhodli jsme se pro cílenou pomoc a proto z každé vstupenky na sobotní Trancefusion Special Club Edition – Moor Music 100 Party v klubu SaSaZu pošleme 50 CZK / 2 EUR na pomoc ZOO Praha, abychom alespoň trochu pomohli s odstraňováním škod po této povodni. Samozřejmě jsme připraveni ihned po této akci zveřejnit transparentní čísla a následně i doklad o převodu peněz na účet ZOO Praha. Předem děkujeme za vaší účast a pomoc!

Přístup pro majitele členských karet:
Pro majitele klubových karet bude vyhrazen VIP vstup s přednostním odbavením a šatnou zdarma.
Merchandise:
Na místě (hlavní vchod) bude umístěn i stánek s upomínkovými předměty Trancefusion. Budete mít možnost si zakoupit trička, mikiny, plakáty, klíčenky, kšiltovky a další předměty.
Akceptace plateb kartou:
Na místě bude možné vstupenky i veškeré věci z merchandise stánku hradit i platebními kartami.
Oficiální afterparty:
Oficiální afterparty k této Trancefusion se od ranních hodin bude konat v klubu Studio 54.
——————————————————–
Další klubová edice Trancefusion s mnoha zahraničními hvězdami! BTL Agency oznamuje další speciální klubovou edici, která dorazí na začátku června do pražského klubu SaSaZu. Výčet jmen opět slibuje nezapomenutelný zážitek, jak již v případě akcí s názvem Trancefusion bývá pravidlem. Které hvězdy tentokrát dorazí do Prahy?
ANDY MOOR
Britský producent a DJ světového formátu, kterého znají miliony fanoušků trance hudby po celém světě. Byl hostem jarní edice v roce 2012 a po více jak roce se vrátí do Prahy jako headliner této klubové edice.
TENISHIA
Na Trancefusion Autumn 2012 překvapili mnoho fanoušků Trancefusion, pro které v té době byli ještě velkou neznámou. Jejich set právem sklidil pozitivní reakce a ohlasy ze všech stran. Proto volba padla opět na tyto dva velké pohodáře a sympaťáky z Malty, aby tentokrát předvedli, jak jim svědčí klubové prostředí. Právem se v poslední anketě DJ MAG TOP 100 vyšvihli do první padesátky nejpopulárnějších DJs této planety!
BJORN AKESSON
Jak bývá v případě Trancefusion zvykem, tak vždy přiváží do Prahy nová a neokoukaná jména a Praha se díky tomu již dočkala mnoha premiér. Tento švédský producent je momentálně “ON FIRE” a mohl by i zde v Praze zanechat svou nesmazatelnou stopu a všechny fanoušky překvapit svým vystoupením.
NITROUSE OXIDE
Tento sympaťák z Polska je právem v trance světě považován za velký talent a v SaSaZu bude dlouhou noc zakončovat svým “řeznickým” a nezapomenutelným stylem.
THOMAS COASTLINE
Tomáš již nesmazatelně patří k Trancefusion a je jejím pravidelným hostem. Možná mnoho fanoušků neví, že s Trancefusion teamem Tomáš úzce spolupracuje a v posledních letech je výhradním autorem všech inter a hudebních podkladů pro trailery.
SUSANA (LIVE)
Trancefusion se vyznačuje tím, že téměř na každé edici přivítá live performery (zpěváky, zpěvačky, hudebníky) a nejinak tomu bude i v případě této edice. Praha přivítá zpěvačku z Holandska SUSANE, jejíž hlas je nezaměnitelný a nazpívala již mnoho světoznámých tracků.
TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 25. 2. 2013.
Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 390 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 490 Kč a 590 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 890 Kč, dále pak 990 a 1190 Kč na místě.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 1890 Kč, dále pak 1990 K a 2190 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.
Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1
BTL Agency uvádí : TRANCEFUSION – SPECIAL CLUB EDITION III.
Sobota 8. 6. 2013, 21:30 otevření klubu, 22:00 start programu, 06:00 konec
SaSaZu Club, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
DJs: ANDY MOOR (UK), TENISHIA (Malta), BJORN AKESSON (SWE), NITROUS OXIDE (PL), THOMAS COASTLINE (CZ)
Hosté: SUSANA live (NL)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.