TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion – special club edition – časový line up a poslední praktické informace

07.02.2012

Již tento pátek se uskuteční v holešovickém SaSaZu speciální klubová edice Trancefusion s celou řadou zajímavých hostů. My vám v tuto chvíli přinášíme časový line up a poslední důležité informace před touto první velkou akcí roku 2012 v Praze.


Časový line up
:
21:45 Otevření klubu
22:00 – 23:00 Martin Gredner
23:00 – 00:00 Thomas Coastline
00:00 Premiéra traileru k dubnové Trancefusion
00:02 – 01:55 Roger Shah
01:55 – 02:05 Betsie Larkin
02:05 – 04:10 John O´Callaghan (Betsie Larkin special guest)
04:10 – 06:00 Cliff Coenraad
Vstupenky:
Předprodej vstupenek v síti Ticketstream končí dne 9. 2. 2012 ve 24:00 hodin. V den konání akce bude možné koupit vstupenky na místě v klubu SaSaZu, pokladna bude otevřena od 21:00 hodin a ceny vstupenek na místě budou 590,- Kč za standardní vstupenku, 990,- Kč za Golden VIP vstupenku a 1990,- Kč za Diamond VIP vstupenku s neomezenou konzumací. Upozorňujeme, že všechny vstupenky musí na vchodech projít čtečkou čárových kódů, proto varujeme před nákupem vstupenek z pochybných zdrojů.
Trailer na 14. 4. 2012:
Na této klubové edici bude v premiéře odvysílán oficiální video trailer k dubnové Trancefusion A Dream come true.
Merchandise:
Na místě (hlavní vchod) bude umístěn i stánek s upomínkovými předměty Trancefusion. Budete mít možnost si zakoupit trička, mikiny, plakáty, klíčenky, kšiltovky a další předměty.
Vstupenky na DECADANCE s ATB za výhodnější ceny:
Na pokladně bude možné zakoupit vstupenky na Decadance párty, která se uskuteční v SaSaZu dne 11. Května 2012 a jejímž headlinerem bude německý producent ATB. Cena těchto zvýhodněných vstupenek bude činit 450,- Kč a do prodeje bude dán limitovaný počet 100 kusů těchto vstupenek.
Přímý přenos na Danceradiu:
Jak je již zvykem, tak i tato Trancefusion bude živě přenášena prostřednictvím Danceradio. Za tento přenos vděčíme hlavnímu partnerovi Pražské energetice a.s.
Akceptace plateb kartou:
Na místě bude možné vstupenky i veškeré věci z merchandise stánku hradit nově i platebními kartami.
Oficiální afterparty:
Oficiální afterparty k této Trancefusion se od ranních hodin bude konat v klubu Studio 54. Za pultem se vystřídají DJs Marty Fish, Subgate, Pietros, Finidi a Kiffli.
—————————————————————
První speciální klubová edice Trancefusion dorazí v únoru do SaSaZu! Připadá vám čekání na dubnovou Trancefusion nekonečné a dlouhé? Pak je tu pro vás záchrana v podobě speciální klubové edicetéto oblíbené akce. Poprvé se Trancefusion přestěhuje z haly do útulného a moderního klubu SaSaZu, aby vám nabídla další smršť oblíbených ale i neokoukaných jmen na poli elektronické taneční hudby. A máte se opravdu na co těšit! Po několika měsících se do Prahy vrátí irský producent John O´Callaghan, který při své poslední návštěvě zaslouženě sklidil nadšené ohlasy fanoušků. Během jeho setu dojde i na jedno velké překvapení! Další hvězdou, která se představí pražskému publiku, bude Roger Shah, miláček českého publika, který byl hostem první premiérové Trancefusion . Roger byl v dubnu ohlasy fanoušků i samotnou atmosférou nadšený a do Prahy se velmi těší. Jistě předvede opět velkou show. Jak je u Trancefusion zvykem, tak se pražské publikum může těšit na další jméno, které si v ČR odbude svou premiéru, do Prahy dorazí z Holandska Cliff Coenraad! Znalci trance hudby jeho tvorbu milují a oceňují, proto by měli být z jeho návštěvy nadšeni.

České barvy během této noci budou hájit Martin Gredner a velký talent Thomas Coastline. A klasicky dojde i na speciálního live hosta, kterým nemůže být nikdo jiný než Betsie Larkin, která do Prahy dorazí z New Yorku a netřeba dlouho hádat, s kým na Trancefusion vystoupí. Bude to samozřejmě John O´Callaghan, s nímž má Betsie mnoho společných hitů. Určitě dojde i na současné novinky Save this Moment a Dream!
TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
Více informací na www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
Vstup pouze od 18ti let.
Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 19. 12. 2011.
Klasická vstupenka – první vlna 300 ks za 390 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 490 Kč a 590 Kč na místě.
GOLDEN VIP prvních 30 ks za 690 Kč, dále pak 890 a 990 Kč na místě.
DIAMOND VIP prvních 30 ks za 1690 Kč, dále pak 1890 K a 1990 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz
Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.
Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1
BTL Agency uvádí : TRANCEFUSION – SPECIAL CLUB EDITION
Pátek 10. 2. 2012, 21:30 otevření klubu, 22:00 start programu, 06:00 konec
SaSaZu Club, Bubenské nábřeží 306, Praha 7
DJs: John O´Callaghan (IRL), Roger Shah (D), Cliff Coenraad (NL), Thomas Coastline (CZ), Martin Gredner (CZ)
Hosté: Betsie Larkin (USA)

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.