TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancefusion v brněnském klubu Těsně vedle

17.03.2008

Na velikonoční sobotu jsme připravili pro fanoušky trance nadílku v brněnském klubu Těsně vedle. Etericky uplifting a našláplý techtrance nadělí DJové Revolt, Deepress a Sheala. A nyní k jednotlivým nadělovačům: Z Prahy nám přijede nadělovat Revolt, jeho energické techtranceové sety zná nejeden Brňák z Perpeeta, kde Revolt roztáčí gramofony na extatické Tranceextasy. Málokdo možná ví že Revolt pochází ze Slovenska, a taky že je DJem vskutku renesančním, který umí na tři gramofony a jeho multistylové sety plné síly progressivem počínaje, přes uplifting a techtrancem konče prostě člověk musí slyšet. DJské začátky Revolt prožil hraním techna a hardtechna, postupně však zjistil, že je jeho srdci bližší progressive, trance a tech-trance. V tomto stylu se vyloženě našel a tak s technem přibližně po roce skončil. Ne však nadobro. Ze začátku postrádal u trance tvrdost a rychlost mixu, což se neshodovalo s jeho stylem hraní. Postupně na tom pracoval a začal techniku trance kombinovat právě s technem, čím se od jiných DJů docela liší. Stylově je však u něj na prvním místě stále trance, a to zejména holandský. Revoltova specifická technika spočívá v tom, že aplikuje scratche do gradací trance skladeb a dodává tak svému setu větší energičnost. Je residentem pravidelné olomoucké noci Beats and Melody, vedle něj se postavili Stoneface & Terminal, Re:Locate, Eddie Sender, Motka, Michael C. a další.
Nadělovač Deepress pochází z Olomouce a žije v Brně. Oloumoučtí ho znají z akcí Beats and Melody a jejím volném pokračování v podobě klubových nocí B&M night. Jeho další kroky směřovaly do brněnského klubu 7.nebe, kde začal hrát na pravidelné akci Welcome to Miami. Při svých vystoupeních stihl navštívít kluby jako 7.nebe (Brno), Varna (Olomouc), Žlutý pes (Pardubice), Magic Café (Přerov), Gemini club (Pohořelice), DD club (Boskovice), Envelopa (Olomouc), Metro (Olomouc), Fléda (Brno) a měl možnost roztočit svou smršť po boku hvězdných jmen jako Stoneface & Terminal, Mike Foyle, Re:Locate, Sonorous, Eddie Sender, Simon Patterson, Will Holland, Michael C, Martin Gredner atd.
Sheala vám nadělí totálně energický nášup smíchaný z vybranych trancových kousků a techtrancové dravosti. Po brněnské klubové scéně se pohybuje již delší dobu, její kariéra začla v klubu Perpetuum s DJ Hal 9000 a CIMem, posléze přesunula svoje hraní do Mescalita a nakonec zakotvila na vice než rok na Welcome to Miami v klubu 7.nebe. Zahrála si v Praze v klubu CML s partičkou zvanou Nyx in Da Mix, na Sound of Ibiza se sešla s progresivním Slovákem Picem a momentálně zakládá vlastní klubovou noc plnou radosti a temperamentu.
A jelikož máme ty Velikonoce, tak vstup je pochopitelně zdarma!
Trancefusion
22.3.2008
DJs : Revolt, Deepress, Sheala

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.