TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancegate v Pekelném Baru

21.08.2007

První TranceGate byla v Pekelným baru na začátku prázdnin. Měla to být “jen” jedna z mnoha akcí tohoto nového a velmi agilního klubu. Euforickou atmosféru tranceových halovek zažil už leckdo, ale asi jen málokdo čekal, že tranceová muzika dokáže vytvořit tak euforickou náladu i v relativně malém klubu. Kolem třetí hodiny ráno se dj Petr Holman ocitl v obležení svých fanoušků a stalo se něco, co se běžně nevidí: musel přidat ještě jeden set (!). Než party skončila, bylo rozhodnuto o jejím pokračování. A to bude v pátek 24. srpna! Headlinerem bude i tentokrát Petr Holman, dýdžej, který hraje trance ve všech jeho podobách už mnoho let, organizoval první pravidelné trance party u nás a podle časopisu Xmag patří mezi naši tranceovou špičku. Pokud ho snad někteří nováčci na trance scéně neznají, doporučujeme navštívit jeho web www.petrholman.cz , kde se před několika dny objevil jeho nový set “Searching for rush hour”. Obsahuje téměř výhradně novinky a má docela neobvyklou stavbu. Začátek i konec je orámován nádhernou Arminovou novinkou Rush Hour. Skladby z tohoto setu budou pravděpodobně tvořit i páteř Petrova setu v Pekelným baru, ale nebyl by to on, kdyby nepřidal pár starých dobrých klasických hitů a nepustil pár desek na přání.
Dalším, kdo se té noci postará o kvalitní zábavu bude dj DeLuks, vlastním jménem Lukáš Král. I on působí na naší scéně už hodně dlouho. V roli dj se objevil poprvé už v létě 1989, kdy s několika kamarády zorganizoval ještě před revolucí ilegální dvoudenní houseparty s krycím názvem “Taneční maraton”. Následovalo hraní v různých klubech a rádiích. V roce 1996 si otevřel v K.Varech vlastní klub House N.K. (čti “housenka”). V té době se Lukáš věnoval i produkci a společně s Petrem Malcátem (Dj Shaker) vydali u Aifel rec. na kompilaci 100% Czech Progressive svoji první skladbu pod názvem Bomb Shakers – UP! V létě 99 dostal nabídku zahrát si ve Švýcarsku, kde se pak “zapomněl” na 7 let. Tam pracoval jako produkční v klubu Musik Park a ve stejné době se staral i o kompletní management LayDee Jane. Kromě Švýcarska a ČR vystupoval také v Německu, Turecku, Francii a na Mallorce. Jeho doménou je tech-house řízlý temperamentním tribalem, ale v jeho tašce byste určitě narazili i na zajímavé tranceovky. Jeho dlouholeté mezinárodní zkušenosti spolu s technicky brilantním provedením dávají záruku, že jeho set bude bude velkým zážitkem.
Dalším protagonistou TranceGate bude dj Majklhauske. Na line-upech se začal objevovat teprve relativně nedávno. Jak sám říká, hraje hlavně pro radost, proto, že ho to prostě strašně baví. Jeho jméno možná znáte i z rádia Akropolis. Má poměrně široký žánrový záběr a umí se dobře přizpůsobit akci, na které právě hraje. Nejraději má progressive a progressive trance – a v tomto duchu pravděpodobně zahraje i svůj set na Trancegate.
Čtvrtým jménem na line-upu je dj Rit-Chee. Patří mezi “srdcaře”, kteří hrají bez jakýchkoliv předsudků prostě tak, jak to cítí. Má rád rychlejší a říznější sety a dá se předpokládat, že to v Pekelným baru pěkně roztočí.
Připomínáme, že Pekelnej bar najdete v Praze na Smíchově v ulici Na bělidle, doslova pár metrů od stanice metra Anděl. Se vstupným si hlavu nelámejte – nevybírá se. O to víc můžete investovat na baru do sebe – a za rozumnou cenu.

TRANCEGATE

Djs: Petr Holman, DeLuks, Majklhauske, Rit-CHee
Pátek 24.srpna, Pekelnej bar Praha

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.