TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancenation @ Radost FX, Praha (Sobota 10.9.2022)

10.09.2022


 
Název akce: Trancenation: Reloaded
 
Den konání: Sobota 10.9.2022 od 21:00
 
Místo konání: Radost FX, Bělehradská 120, Praha
 
Line-Up: Alex M.O.R.P.H. (DE), Misja Helsloot (NL) a další
 
Info: https://www.facebook.com/events/718451992749685
 
Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event/TRANCENATION
 
 
Tisková zpráva:
 
Event Trancenation je zpět a vstupuje do nové fáze. Po několika letech půstu si konečně budeme moci zase vychutnat noc plnou té nejkvalitnější melodické elektronické taneční hudby. Ta se odehraje v sobotu 10.9.2022 v krásném prostředí prestižního pražského hudebního klubu Radost FX, jenž disponuje dobře vyladěným sound systémem Funktion-One.

Klubová noc zaměřená zejména na žánr trance opět přiváží do Prahy světové DJ hvězdy, které vystoupí exkluzivně pouze na této události. Můžete se těšit na dechberoucí atmosféru, úžasnou show a tu nejkvalitnější taneční hudbu, která uspokojí i ty nejnáročnější fajnšmekry. Mezi vystupujícími budou jak stálice působící na taneční scéně řadu let tak i vycházející hvězdy s nezaměnitelným zvukem a velkým potenciálem do budoucna. Prvním oznámeným umělcem je přední DJ a producent globální taneční scény Alex M.O.R.P.H. a další DJs budou brzy následovat. Akce se uskuteční v prostorách legendárního pražského klubu Radost FX, jenž se může pyšnit nadčasovým interiérem a křišťálově čistým zvukem Funktion-One.

Jedná se o jednu z nejlepších tanečních událostí tohoto roku a naprostá nutnost pro všechny fanoušky elektronické hudby. Z této mimořádné akce si zaručeně odnesete silné zážitky, na které nikdy nezapomenete!

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit