TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTrancové hvězdy zblízka – aktuální fotografie

09.04.2004

Jiľ více neľ čtyři roky vám zde na Trance.cz přináąíme články z trancové scény, kaľdý den zde najdete novinku o nějaké desce, albu, kompilaci, či novém skvělém djji. Málokdy se ale povede podívat se zblízka na tyto námi obdivované trancery. Samozřejmě kaľdému je jasné, ľe i trance producenti jsou lidé z masa a kostí, ale ruku na srdce, víte jak nyní vypadá takový John OO FlemmingFerry CorstenM.I.K.E. nebo Paul Oakenfold? V Miami se uskutečnil v březnu daląí ročník Winter Music Conference a ani trance producenti a djs zde nemohli chybět. Americká djka Suzy Solar zveřejnila na svém webu hodně zajímavý fotoreport, zachycující několik současných osobností trance scény. Fotečky jsou to hodně zajímavé, proto jsme si dovolili ty nejzajímavějąí publikovat i zde na Trance.cz a doplnili jsme je o vlastní komentář.
Po kliknutí na náhled se vám zobrazí fotka v plné velikosti.

Tak ten chlapík vpravo, takhle v současnoti vypadá Paul Oakenfold. Je tak trochu vykulenej a pokud se nepletu, v minulosti na hlavě moc vlasů neměl 🙂 Ta holka uprostřed je djka Suzy Solar a objevuje se na větąině fotek, bude to zřejmě taková “USA Laydee Jane” a tak trochu asi vlezdoprdelka ,)
Tohle je dost dost zajímavé foto, není na něm nikdo jiný neľ Markus Schulz s jeho ľenou Heather Schulz. Tak takhle tedy vypadá můj (a doufám ľe i někoho z vás) nejoblíbenějąí trance dj současnosti. Aľ do dneąka jsem netuąil, ľe je Markus ľenatý a prý má dokonce i dítě nějaké.
Producent Perry O’Neil je letos hodně v kurzu, takľe určitě není na ąkodu vědět (vidět), v jakém těle se skrývají ony báječné trancové melodie, které nám zpříjemňují náą ľivot. Ale ľádný krasavec to tedy není, na tom se asi shodneme ,)
Filo & Peri, o této dvojce je letos hodně slyąet, Filo je dokonce registrovaný zde na Trance.cz a pastuje sem odkazy na své promo livesety 🙂 Sympatická dvojice, ten Peri ale vypadá spíą jako nějaký basketbalista neľ ąpičkový trance producent ,)
Kdo by to byl čekal, ľe Jon O’Bir je mladík, který vypadá jako panic, no uznejte sami, je to takové ucho jeątě. Ale tak třeba byl poprvě v Miami, kdybych tam byl taky, asi bych byl stejně “vydřenej” ,)
Robert Nickson vypadá jako typický trance producent, asi sedí po větąinu dne u počítače a internetu. Sportu evidentně moc neholduje, na sluníčko také asi přílią nechodí ale čert to vem, hlavně ľe skládá pohový trance.
Fotky Armin Van Buurena asi nejsou taková zvláątnost, vzhledem k tomu, ľe Armin někde vystupuju pomalu kaľdý víkend. Nicméně Armin má zřejmou zálibu v bílých tričkách s dlouhým rukávem, skoro pokaľdé má nějaké takové triko, asi pro něj bílá barva symbolizuje ten “nejčistąí trance”, kdo ví 🙂
M.I.K.E. alias Push. Má hodně dobré triko, takové bych si hned koupil, kdybych jej někde viděl. Jen to zpocené podpaľdí je nic moc, ale holt v Miami je asi horko. Jinak je ale M.I.K.E. hodně v pohodě, vyzařuje z něj takové charisma a asi to bude dobrý party pařič.
John OO Flemming je také velmi sympatický chlapík a na vąech fotkách, co jsem kdy viděl, vľdy vypadá seriózně. Takľe tohle foto aľ tak zajímavé není, John vypadá stále stejně.
Paul Oakenfold podruhé, módní mikina, nový účes, to je Oakie 2004. A opět se Suzy Solar.
A na poslední fotografii je Ferry Corsten při svém dj setu. Tak takové tričko bych asi nenosil, ale kaľdý máme nějaký vkus ľe ano ,) Ale zase má Ferry docela povedený účes. Doufám ľe se vám těchto pár fotek líbilo, aľ zase nějaké objevím, rád vás s nimi seznámím.
Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.