TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTransmission 2017 – Timetable a poslední informace

23.11.2007

Závěrečné přípravy velkolepého Transmission festivalu The Spirit of the Warrior jsou v plném proudu. Přinášíme všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušený zážitek. Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do O2 areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí dle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně. Transmission víkend startuje už v pátek večer a to na oficiální pre-party v klubu Mecca. Line-up je bohatý: Ferry Corsten presents Blueprint, Driftmoon, Rodg, Dim3nsion a Dreamseekers na hlavní stage. Na druhé stage se představí: Dusk, Kristy Jay, Luigi Di Mare, Martin Michniak a ProggyBoy. Pre-party bola vyprodaná v předprodeji, těšíme se na vás!

ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00, kdy rovněž svůj warm-up set zahájí Thomas Coastline. Otevírací ceremoniál začíná ve 21:30 a Transmission končí v 06:00 hodin. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně O2 areny. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do areny vchodem č. 1 na severní straně. A majitelé Golden Tickets se dostanou do areny vchodem č. 9 na severní straně, viz mapa.

VSTUPENKY
Všechny typy vstupenek jsou vyprodané. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, nedoporučujeme kupovat vstupenky na „černém trhu“. Majitelům e-ticketů doporučujeme vstupenku vytisknout, aby se předešlo možným technickým problémům s naskenováním kódu z telefonu. Návštěvníci, kteří mají vstupenky s přístupem na taneční plochu, obdrží u vstupu identifikační náramek. Bez identifikačního náramku nebude vstup na plochu možný.
GOLDEN TICKETS
Majitelé GOLDEN TICKETŮ vstoupí do O2 areny vchodem č. 9, kde dostanou identifikační náramek, který je opravňuje ke vstupu na taneční plochu. Vstupenka GOLDEN TICKET jim umožní použít eskalátory na klubové patro, kde dostanou druhý identifikační náramek. Vstupenku je nutno mít po celou dobu u sebe, pro případné využití eskalátorů.
VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety, zakoupené přes Paylogic, musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny, viz mapa. Vstupenky si můžete vyměnit v den konání Transmission od 18:00 do 03:00.
MAJITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte Transmission tetování, obdržíte svoji vstupenku na vchodě č. 31 poté, co předložíte svůj doklad totožnosti, a zkontrolujeme si pravost Vašeho tetování. Vchod č. 31 bude pro vyzvednutí vstupenek otevřen v den konání Transmission od 19:00 do 01:00. Vstup do O2 areny je povolen od 20:00. Lístek dostanou pouze majitelé tetování registrovaní do 5.11.2017.
FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace v Akreditačním centru O2 areny, které se nachází v 1. patře (použijte venkovní eskalátory) za vchodem č. 31.
ŠATNA
Šatna pro majitele základní vstupenky stojí 60 Kč (nebo 3 EUR) a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství 600 skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč (nebo 10 EUR) + 100 Kč (5 EUR) depozit, který Vám bude vrácen při odevzdání klíče. Do své skříňky máte přístup celou noc. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.
VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází naproti vchodu na GOLDFINGERS VIP DECK (viz mapa) a je k dispozici zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 721 036 132.
ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku, viz mapa. Pokud n
PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti a z velké části i platebními kartami v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat, viz mapa.
TRANSMISSION MERCHANDISE
Dva velké stánky s Transmission Merchandise najdete za info stánkem, viz mapa. Každý stánek bude mít přednostní řadu pro držitelé GOLDFINGERS VIP a GOLDEN tickets. Kompletní sortiment je k dispozici na www.transmission.events/shop. Merchandise je možné také si před-objednat do pátka 24.11.2017 12:00 a vyzvednout v stánku během akce.
BOOKLET
Po vstupu do O2 areny mohou všichni návštěvníci získat Transmission brožuru, která obsahuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další zajímavý obsah.

MOBILNÍ APLIKACE
Vůbec poprvé je Transmission k dispozici i na mobilu a to prostřednictvím aplikace WOOV, která vám umožní spojit se se svými přáteli, sledovat časový rozvrh DJs, nebo dostávat aktuální upozornění. Stahujte zde:
http://bit.ly/Transmission_App_iOS
http://bit.ly/Transmission_App_Android
HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vzít si špunty do uší, které můžete taky zakoupit v Merchandise stánku, viz mapa.
MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny.
TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž GOLDFINGERS VIP DECK.
PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.
TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská. Dejte si pozor na ceny taxíků a využijte i dostupní mobilní appky na transport.
VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra „Českomoravská“. Dále zastávka tramvaje „Multiaréna Praha“ a autobusu „Českomoravská“. Vlakové nádraží „Praha-Libeň“ se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě do a z areny najdete zde.
FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace pro letošní edici jsou již uzavřené.
ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací: www.o2arena.cz/cz/arena/pravidla-pro-navstevniky. Kouřit se smí pouze venku před O2 arenou. Ven z areny a zpět se dostanete, vyhrazeným východem/vchodem. Mějte na paměti, že pro opětovný vstup do O2 areny je potřebné mít při sobě vždy vstupenku!
NENÍ POVOLENO!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé, ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení, nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.
ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ A SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Dění před a během akce můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů:
Facebook Transmission – Instagram Transmission – Twitter Transmission
Nezapomeňte používat hashtag #TMPRG17. Vaše fotky a příspěvky s tímto hashtagem budou součástí živého vysílání na www.transmission.events, kde bude rovněž od 21:00 do 06:00 probíhat živý audio i video stream.
ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě, že máte nějaké dotazy, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na transmission@unitedmusic.cz, nebo zprávu na Facebook stránce Transmission Festivalu.
TIME TABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline – Warm Up
21:30 | Driftmoon – Opening Ceremony
21:45 | Super8 & Tab
23:15 | Purple Haze
00:15 | Markus Schulz presents Dakota
01:15 | The Ceremony Of Warriors
01:25 | Ferry Corsten presents Gouryella 2.0
02:30 | Aly & Fila
03:45 | Simon Patterson
05:00 | Coming Soon!!!
06:00 | End
Přijďte do O2 areny včas, aby vám neunikl začátek show!
PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYL LETOŠNÍ TRANSMISSION FESTIVAL ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!

——————————————————————————
Transmission festival představuje téma noci a kompletní line-up
V sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, který je na české scéně již 12 let. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show. Pro zdolání překážek každodenního života a pro dosažení vytoužených cílů, musíme často hledat energii hluboko ve svém nitru. Tato energie má nepoznané hranice a je rovna síle ducha statečného bojovníka! Stačí ji jen objevit a správně využít. Vydejte se s námi na vzrušující cestu nejznámějšími civilizacemi bojovníků a pojďte společně najít to, co každý nosí skryté v sobě. United Music vám přináší nezapomenutelnou show ‘The Spirit of the Warrior’, která díky množství laserů, světel a speciálních efektů ve vás zanechá silný zážitek, pohltí vaše smysly a pomůže najít v sobě ducha bojovníka. To vše s doprovodem nejlepší taneční muziky od světových DJs v pečlivě vyskládaném line-upu.
Line-up (v abecedním pořadí)
ALY & FILA
Nositelé energického i melodického tranceu, zakladatelé vydavatelství a radioshow Future Sound of Egypt, ale především miláčci domácího publika. Duo Aly & Fila se vrací na pražský Transmission festival po dvouleté pauze a rovnou s novou deskou ‘Beyond the Ligths’. Egyptské duo se na taneční scéně pohybuje od roku 2003. Na kontě má 3 studiová alba, 12 kompilací a nespočet singlů a remixů pro jejich obrovskou fanouškovskou základnu. Do O2 areny přinese Fila (Aly ze zdravotních důvodů naživo nevystupuje) dokonalý mix tvrdších beatů i nádherných melodií. Čekejte to, o čem se zpívá v nejnovějším tracku Aly & Fila – ‘Nebe’!
COMING SOON!!!
Ne, nesnažíme se vám říct, že jméno tohoto interpreta bude teprve oznámeno. ‘Coming Soon!!!’ je izraelské duo DJs, které se specializuje na momentálně velmi oblíbený psytrance. Loni tento žánr reprezentovalo rovněž izraelské duo Vini Vici, jejichž video set z Transmission festivalu se stal naším nejsledovanějším, když pokořil na YouTube hranici dva a půl milionů shlédnutí! Jestli se to podaří i Coming Soon!!!, nevíme. Mají na to ale všechny předpoklady, protože jako poslední DJs noci, nebudou dav vůbec šetřit a jak už to je na Transmission festivalu zvykem, světelná a laser show pojedou na plné obrátky!
DRIFTMOON
Slovenský producent Driftmoon se vrací na Transmission festival v Praze třetí rok v řadě! Při premiéře v roce 2015 zkombinoval půvab kytary, bicích a živých vokálů s mohutnou sílou tranceu. Rok poté rozdrtil parket energickým back2back setem se slovenským kolegou ReOrderem. Letos připravuje Driftmoon něco zcela unikátního, co si nechcete nechat ujít – spektakulární zahajovací show s orchestrem a sborem!
FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0
S velkým potěšením můžeme oznámit návrat jednoho z největších tranceových vystoupení. Show ‘Ferry Corsten presents Gouryella 2.0’ je potvrzena speciálně pro Transmission festival. Pokud jste minulý rok zažili první část, její pokračování je nutností. “Proč jsme tady? Jsme zde sami? Kam směřujeme?” – magická cesta projektu Gouryella se pokusí najít odpověď i na tyto otázky. Připravte se na cestu vaším vnitřním ‘já’ a nechte se překvapit tím, co na ní zažijete.
MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA
Markuse Schulze, jako neoficiálního rezidenta Transmission festivalu, není nutno představovat. Jeho energické sety jsou jedním z vrcholů každé edice. Letošní show bude velmi speciální! Markus totiž oživil svoje temné, tech trance alter ego ‘Dakota’ a dal mu zcela nový rozměr, když ho rozvinul do originálního audiovizuálního konceptu ‘The Nine Skies’. Tato 90 minutová cesta napříč devíti různými světy Markuse Schulze bude rozhodně neopakovatelným zážitkem!
PURPLE HAZE BY SANDER VAN DOORN
Holandská legenda elektronické hudby Sander van Doorn oživil svůj progressive alias Purple Haze a to ve velkém stylu – už v říjnu vydá desku ‘Spectrvm’. Jeho novou cestu lemuje elegance, která se snoubí s temnější a drsnější stránkou trance. Po dlouhých 7 letech, kdy na Transmission festivalu vystoupil Sander van Doorn, nyní přináší projekt Purple Haze, který prezentuje pouze na těch největších festivalech jako Ultra Music Festival v Miami, Electric Daisy Carnival v Las Vegas nebo Tomorrowland v Belgii!
SIMON PATTERSON
Perfektní mix tech trance a psytrance vám naservíruje mistr melancholických melodií a beatů ostrých jako břitva. Britský DJ a producent je s téměr 18 letou kariérou stálicí na poli taneční hudby, což potvrzuje i množství fanoušků, nejen v České republice. Přivítejte Simona Pattersona zpět po 7 letech a těšte se na set, který vám nedá vydechnout a vygraduje noc v O2 areně k dokonalosti.
SUPER8 & TAB
O tom, že ve dvou se to lépe táhne, se Miika a Janne přesvědčili už v roce 2005, kdy spojili svoje DJské a producentské síly. Od té doby si na trance scéně pevně vydobyli svoje místo, s podporou velkých vydavatelství Armina van Buurena a Above & Beyond. Finské duo Super8 & Tab, známé skvělou prací s publikem, zavítá na Transmission festival vůbec poprvé. Jejich premiérový set bude určitě ‘Mega’ – jak zní název jednoho z jejich největších hitů.
THOMAS COASTLINE
Zahřívacího warm-up setu se ujme už počtvrté oblíbený český DJ a producent Thomas Coastline.
VISION IMPOSSIBLE
Jedním z hlavních faktorů každého Transmission festivalu jsou i projekce a vizualizace. Těch se tradičně ujme holandský VJ tým Vision Impossible! Určitě si nenechte ujít Transmix, což je speciální hudební mix se synchronizovanou světelnou, laserovou a pyro show.
Nechte se unést za hranice všedních dní! Transmission festival je dnes jednou z nejokázalejších akcí taneční hudby, která přitahuje fanoušky z více než 60 zemí do pražské O2 areny, aby zde společně prožili tento neobyčejný zážitek. Show ‘The Spirit of the Warrior’ uvidíte 25. listopadu 2017 v Praze exkluzivně jako první, protože Transmission festival s tímto tématem zavítá v roce 2018 do Bangkoku, Melbourne a dalších zajímavých lokalit.
Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal na webu Transmission festivalu. Aktuálně jsou v prodeji základní vstupenky s přístupem na taneční plochu a přilehlé tribuny za 1399Kč. Dále jsou k dispozici Golden Tickety s přístupem na taneční plochu a do klubového patra s cateringem za 4900Kč. Goldfingers VIP vstupenky jsou beznadějně vyprodány. Cestovní balíčky s hotelem jako i všechny další informace najdete na www.transmission.events. Věková hranice pro vstup na Transmission festival je 18 let.
TRAILER 2017: https://youtu.be/i_0M_oHZ16s
AFTERMOVIE 2016: https://youtu.be/j1vi1SToD5M
Pokud se chystáte do Prahy na celý víkend, máte možnost se zúčastnit i oficiální Pre-party , která se bude konat v klubu Mecca v pátek 24. listopadu. Line-up zveřejníme v průběhu října.
Připravte se na Transmisison festival a přiďte vyzbrojeni novým merchem!
Přidejte se k Transmission festivalu na sociálních sítích:
Facebook událost
Facebook stránka
Instagram
#TMPRG17

—————————————————————–
Transmission Praha 2017 má své datum
Nechte se unést za hranice všedních dní a vychutnejte si další výjimečné okamžiky. S potěšením Vám oznamujeme, že termín pro letošní Transmission je 25. listopadu 2017. Omezený počet zvýhodněných Early Bird vstupenek bude v prodeji od čtvrtka 6. dubna 2017 9:00 u Ticketportal a Paylogic. Po vyprodané loňské edici, která přivedla do Prahy návštěvníky z více než 60 zemí světa, po úspěšném úvodu v Asii před několika týdny, který přivedla návštěvníky z více než 50 zemí do Thajska, vznikne další zážitek s úplně novou dechberoucí show pro Transmission v Praze. Znovu bude krásná O2 arena v Praze, jedno z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, přeměněna na obrovský taneční chrám pro stylovou celonoční oslavu. Transmission se rozvíjela a vyvinula až do jedné z nejokázalejších trancových akcí na Zemi a vybudovala si reputaci svou výjimečnou a fantastickou produkcí složenou ze světelných a laserových show.
Dláždí si svou cestu do budoucnosti s hluboce zakořeněnou vášní a elánem, Transmission nadále pokračuje v oslňování smyslů a ohromování obrovských davů.
Téma a line-up této edice bude oznámen v pozdější době. Jistotou však je, že každá edice je zcela nové dobrodružství. Nesněte jen, ale vstupte do noci plné kouzel.
TRANSMISSION PRAHA
25.11.2017
O2 ARENA PRAHA
www.o2arena.cz
Věková hranice: 18 let
Trailer Transmission Prague: https://youtu.be/i7fe6Yo9CWw
After-movie Transmission 2016: https://youtu.be/j1vi1SToD5M
Live set Transmission 2016: https://youtu.be/25ztioI37oc
Pro více informací sledujte Transmission na těchto kanálech:
Facebooková událost: www.bit.ly/TM17Prg_ep
Facebook: www.fb.com/Transmission.Official
Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial
V Kontakte: www.vk.com/transmission.official
Transmission Radio: www.transmission-radio.com
Webová stránka: www.transmission.events
Vstupenky: www.transmission.events/cs/vstupenky/

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.