TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTransmission Festival oznamuje datum pražské show a přináší aftermovie z Another Dimension

02.02.2020

Po několika vyprodaných edicích s návštěvníky z více než 80 zemí světa, přinese Transmission Festival do pražské O2 areny další jedinečný zážitek v sobotu 24. října 2020! Transmission Festival je celosvětově uznávaná show díky své dechberoucí produkci, jednomu z největších sound systémů na světě Funktion One Vero a ohromující světelné a laser show. Transmission opět omámí vaše smysly monumentální stage, množstvím laserů od Ministry Rental Service, stovkou výkonných světel, velkými LED obrazovkami a spoustou speciálních efektů, které umocní zážitek zprostředkovaný United Music. Samozřejmostí jsou ta největší jména trance, tech trance a progressive scény. Kompletní lineup a téma akce budou představeny později. Transmission Festival se uskuteční v sobotu 24. října 2020, kdy se pražská O2 arena promění v obří chrám tance a zábavy. Předprodej vstupenek startuje v pondělí 17. února 2020 v sítích Ticketportal a Ticketmaster. Pro registrované fanoušky budou k dispozici nejlevnější vstupenky od 1390 Kč, proto se registrujte právě teď: https://bit.ly/PreRegisterTMPRG20.

Aby byl zajištěn komfortní zážitek pro každého návštěvníka, je ponechána snížená kapacita O2 areny, proto doporučujeme zakoupit vstupenku co nejdříve.
S loňskou edicí Transmission Festivalu jste se vydali na vesmírnou odyseu do jiné dimenze. Připomeňte si ty nejlepší momenty z Another Dimension v právě zveřejněném aftermovie.
https://bit.ly/AftermovieTMPRG19
Věkový limit pro vstup na Transmission Festival je 18 let.
Transmission Festival Praha 2020
24.10.2020, O2 arena
#TMPRG20
Facebook událost: https://bit.ly/EventTMPRG20
Pro aktuální novinky sledujte Transmission Festival na FacebookuInstagramuYoutube a www.TransmissionFestival.comKarel
Author: Karel

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit