TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTransmission představuje téma “Behind The Mask”

19.09.2020

V sobotu 11. září 2021 se v pražské O2 areně uskuteční dlouho očekávaná edice Transmission Festivalu, kde kouzlo elektronické taneční hudby a strhující audio-vizuální show splynou v jedno a vytvoří nezapomenutelný zážitek.
Kdo jste? Skrýváte své nejtajnější touhy za maskou nebo ji používáte k probuzení nových schopností? Dejte volný průběh svému instinktu! Během noci objevíte masky tajemství, štěstí, přitažlivosti a díky nim v sobě odhalíte člověka, kterým se toužíte stát.
Projděte hranicí reality! Transmission ‘Behind The Mask’ vás uchvátí svou výjimečnou produkcí s velkolepou světelnou a laser show, doprovázenou speciálními efekty a masivním zvukovým systémem, umocněn pečlivě sestaveným line-upem, který potěší všechny vaše smysly.
Transmission ‘BEHIND THE MASK’ Trailer: http://bit.ly/TMPRG21trailer
 
Line-up (abecední pořadí)
ALY & FILA
GARETH EMERY
MARKUS SCHULZ (Rabbit Hole set)
PAUL VAN DYK
RODG
THOMAS COASTLINE
VISION IMPOSSIBLE
WHITENO1SE
1 DALŠÍ UMĚLEC BUDE OZNÁMEN

 
Vstupenky jsou dostupné ZDE (http://bit.ly/VstupenkyTMPRG21) prostřednictvím distributorů Ticketportal a Ticketmaster. Hotelové balíčky a e-lockery jsou dostupné ZDE (http://bit.ly/TicketsTMPRG21).
Všechny vstupenky zakoupené na zrušenou edici 2020 zůstávají v platnosti na přeložené datum 11.9.2021. Doufáme, že se i vy těšíte na Transmission Festival a přijedete si do Prahy užít premiéru nové show.
Věkový limit pro vstup na Transmission Festival je 18 let. Více informací na TransmissionFestival.com
Transmission ‘Behind The Mask’
11.9.2021
O2 arena Praha
#TMPRG21

Karel
Author: Karel

Trance.cz

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit