TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTransmission The Creation – Poslední info a Time table

19.11.2015

Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission ‘The Creation’ jsou v plném proudu. Níže naleznete důležité informace, díky kterým prožijete ničím nerušený zážitek. BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do arény probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti arény. Před každou akcí je také informována i policie ČR, která se řídí dle zákona. V nedávném prohlášení policie ČR bylo zmíněno, že její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.


PRE-PARTY S TRANSMISSION VSTUPENKOU V PÁTEK 20.11. ZDARMA

Transmission víkend startuje už v pátek večer a to na oficiální pre-party v klubu Mecca. Se vstupenkou na Transmission je vstup do klubu do 23:30 zdarma. Mecca má omezenou kapacitu a proto doporučujeme přijít včas, abyste se dostali dovnitř, to samé platí i pro guestlist. Po dosažení kapacity (1.200) bude platit pravidlo ,,1 ven – 1 dovnitř”. Pokud opustíte klub, nemůžete hned potom zpět dovnitř. Pro více informací a line-up navštivte stránku události: Pre-party Transmission 2015
ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00. Hrát se začíná ve 20:00, opening show je ve 21:00 hodin. Transmission končí v 06:00. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé Golden Tickets mají vstup č. 9 na severní straně Viz. mapa. Vstupenku můžete použít pouze jednou na vstup do O2 areny – není možné akci opustit a opět se vrátit.
VSTUPENKY VIP
vstupenky jsou vyprodané. Posledních 1500 základních vstupenek je k dispozici na www.transmission.cz a v síti Ticketportal. Pokud nebude vyprodáno, tak si bude vstupenky možné také zakoupit v den akce, a to od 10:00 ráno po celou noc do 5:00 dalšího dne na pokladnách O2 areny. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně – na vstupu č. 10. Platba probíhá v Kč, Eurech a kreditními kartami. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, vřele vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě.
VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ
E-tickety od Paylogicu musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny Viz. mapa. Vstupenky si můžete vyměnit od 17:30 do 05:00.
GUESTLIST
Guestlist najdete na pokladně č. 5, která bude otevřená od 19:00 do 05:00. Viz mapa.
DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ A TRANSMISSION AMBASSADOŘI
Pokud máte TM tetování, nebo jste ambassadorem, najdete svou akreditaci na vchodu č. 31. Poté, co předložíte svůj doklad totožnosti a poté, co si zkontrolujeme pravost Vašeho tetování (neplatí pro ambassadory), budete vpuštěni do arény. Vchod č. 31 bude otevřen od 20:00.
FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace u vchodu č. 31. Po kontrole dokladu totožnosti budete vpuštěni do areny. Vchod č. 31 bude otevřen od 20:00.
ŠATNA
Šatna pro majitele běžné vstupenky stojí 50 Kč nebo 2 Eura a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství (600) skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč / 10 EURO + 100 Kč /5 EURO depozit, který bude vrácen při vrácení klíče. Do své skříňky pak máte přístup celou noc. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přijít včas, abyste měli možnost pronajmout si skříňku. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle: +420 608 966 865.
VIP ŠATNA
VIP šatna se nachází v přízemí v severním foyer a je zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Viz mapa.
ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku. Viz mapa.
PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat. Viz. mapa.
TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Stánek s Transmission Merchandise najdete za info stánkem. Viz mapa. K dostání budou trička, čepice s logem Transmission, brýle atd.
BOOKLET
Po vstoupení do O2 areny všichni návštěvníci mohou získat Transmission brožuru, která zahrnuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další zajímavý obsah.
HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vám vzít si špunty do uší.
MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více info v návštěvním řádu O2 areny.
TOALETY O2
arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž KARE VIP Lounge.
PARKOVÁNÍ
Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.
TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská.
VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra ”Českomoravská”. Dále zastávka tramvaje a autobusu. Vlakové nádraží “Praha –Libeň” se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě na a z areny najdete zde.
FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní. Akreditace pro letošní edici jsou již ukončené.
KOUŘENÍ
Kouření je v O2 areně povoleno pouze na vyhrazených místech. Viz mapa. V případě porušení zákazu kouření může pořadatelská služba vyvést návštěvníka, který tento zákaz porušil, z prostor O2 areny bez náhrady.
NENÍ POVOLENO !!!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů: Facebook Transmission – Twitter Transmission – Instagram Transmission Nezapomeňte používat hashtag: #TM15PRG
ČASTO KLADENÉ DOTAZY
V případě dalších dotazů se podívejte nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na adresu transmission (zavináč) unitedmusic.cz či zprávu na Facebookovém profilu Transmission.
TIME-TABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline (warm up)
21:00 | Driftmoon & Kim Kiona & Koen Herfst & překvapení
22:00 | Jorn van Deynhoven
23:00 | Andrew Rayel
00:10 | Transmix by Airwave
00:30 | Markus Schulz
02:00 | Aly & Fila
03:30 | Bryan Kearney
04:45 | Marlo
06:00 | KONEC
Večerem provází: MC Da Silva

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ TRANSMISSION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM!
————————————————
Markus Schulz a Nifra zveřejnili “The Creation (Prague)”oficiální hymnu pro Transmission 2015
Umění tvořit je hnacím motorem v životě Markuse Schulze, poháněným touhou po spojení a kreativitou. Za posledních deset let je jeho příběh neodmyslitelně spjat s vystupováním na předních evropských trance eventech. A pokud jde o Transmission, Markus ji hrdě nazývá svým domovem. Nyní, kdy se koná již 12. edice, Transmission přitahuje celosvětové publikum a těšíme se, jak zde tato hvězda z Miami zazáří. Markus si vytvořil silné spojení s ČR a sousedními zeměmi a znovu na sebe převzal odpovědnost za tvorbu každoroční hymny této události, tentokrát s názvem “The Creation.” Díky spolupráci s jednou z vycházejících hvězd trancové komunity – Nifrou – se nahrávka “The Creation.” stala emocionálně nabitou skladbou. Při poslechu se ocitnete na 8min dlouhé cestě, která vás navnadí na letošní zážitek stvoření – Transmission “The Creation.” Nifra je slovenská producentka, která je také obdivovaným členem Transmission rodiny, a to díky své účasti na první edici Transmission v její rodné zemi. Objeví se rovněž na letošním ročníku, přivítá mezinárodní publikum v Praze na speciální klubové show noc před samotnou Transmission..
Přijďte v pátek 20.11. na pre-party a v sobotu 21. listopadu zažijete v pražské O2 areně na vlastní kůži akci, na kterou nikdy nezapomenete. Světla celého trancového světa budou namířena na Prahu a vy si budete moci užít tento výjimečný soundtrack Markuse Schulze a Nifry na Transmission – “The Creation”.
Více informací na www.transmission.cz

——————————————————
Transmission The Creation se blíží vyprodání – zbývá posledních 3000 vstupenek
Do nové edice Transmission zbývá necelý měsíc, přípravy jsou v plném proudu a vstupenky mizí závratnou rychlostí. Kare VIP Lounge je již kompletně vyprodaný a základních vstupenek zbývá už jen 3.000! V letošním roce nás čeká další velkolepá show a téma nové edice se nazývá ‘The Creation’ (Stvoření), které nás v úžasném stylu provede tajemstvím stvoření světa v sedmi dnech a předvede nám krásy a kouzla života. Transmission je známá pro svou dechberoucí světelnou a laserovou show, kterou vždy doplňuje hudba těch nejlepších světových DJs. Tento rok v podání od Markus Schulz, Aly & Fila, Andrew Rayel, Bryan Kearney, MaRLo, Jorn van Deynhoven a Driftmoon se zpěvačkou Kim Kionou a bubeníkem Koen Herfstem. Transmix tentokrát připravil Airwave a rozehřeje nás Thomas Coastline jako warm-up DJ.
Nechte se předem vtáhnout do děje, podívejte se na úspěšný trailer a přijďte si užít nejlepší noc tohoto roku. Vstupenky jsou v prodeji zde: www.bit.ly/VstupenkyTM
Trailer: https://youtu.be/8_YJeE2-78A
Transmission ‘The Creation’
21.11.2015 O2 arena Praha
20:00 hr – Otevření haly
06:00 hr – Konec
Více informací na www.transmission.cz

—————————————————-
Světoznámá audiovizuální show Transmission začala oznamovat vystupující umělce
V sobotu 21. listopadu rozzáří pražskou O2 arenu světoznámá show Transmission. Tato jedinečná akce s rodištěm právě v Čechách s sebou přiveze také několik hvězd hudebního nebe. Po celou noc tak bude k vidění úžasná souhra světel, laserů a pyrotechniky za doprovodu hudby jednoho z nejoblíbenějších světových žánrů. Svůj přínos elektronické taneční hudbě předvede několik zahraničních interpretů. U českého publika je velmi dobře známý a oblíbený DJ a producet Markus Schulz, který se stal nejoblíbenějším americkým DJejem v roce 2014. Za poslední roky skládá ke každé edici Transmission hymnu, která je často oblíbená po celém světě. Němec žijící v Miami na Floridě s přezdívkou “Unicorn slayer” vždy tvrdí, že Transmission je nejlepší akce světa svého druhu.
Po několikáté se do ČR vrací také velmi oblíbený a žádaný interpret – Bryan Kearney. Rodák z Irského Dublinu s sebou vždy přiváží velmi energický, rychlý a hruď-prostupující zvuk. Publikum to miluje, stejně tak i tohoto charizmatického fešáka. Ze Slovenska k nám zavítá DJ a velmi dobrý producent Juraj Kličko známý pod uměleckým pseudonymem jako Driftmoon. Tento talentovaný a hudebně všestranný muž u svého vystoupení předvede také krásnou Holanďanku se zlatem v hrdle, zpěvačku Kim Kiona. Kombinace živého zpěvu a harmonické taneční hudby příjemně pohladí po uších každého návštěvníka.Jeden z vrcholů večera je tzv. Transmix, což je zhruba dvacetiminutová audio-vizuální show, která očaruje zrak a sluch. Hudebním producentem této části večera je žijící legenda a průkopník elektronické hudební scény – Airwave! Belgičan s více než 20 lety praxe a s více než 500 hudebními díly a remixy.
K celé sestavě umělců přibude ještě pět dalších (včetně warp-up DJe) z různých koutů světa a samotná show tak představí to nejlepší, co je v České Republice k vidění.
Všichni letošní účinkující jsou oznamováni na nově vzniklé radio-show, která běží na internetu každou neděli v sedm hodin večer.


————————————————
Transmission Praha 2015 má své datum

Vydejte se za hranice vašich nejdivočejších snů. Okouzlete svoje smysly. S potěšením vám oznamujeme, že termínem pro pražskou Transmission bude sobota 21. listopadu 2015. Omezený počet zvýhodněných vstupenek “Early Bird” bude v prodeji od pátku 27. března 2015. Po loňské edici, která přivedla do pražské O2 areny návštěvníky z více než 50 zemí, vytvoříme další zážitek – zbrusu novou ohromující show. Transmission je známá a uznávaná pro svou velkolepou produkci s obrovským pódiem, které se rozkládá na ploše více než 1000m2. Uchvátí vás také svým monstrózním sound systémem Funktion One, který je speciálně dovezen z Velké Británie za podpory výrobce. Díky tomu mají návštěvníci zaručený ten nejlepší možný zvukový zážitek. Pódium je vždy zaplněno desítkami vysoce kvalitních laserů v kombinaci s velkým množstvím těch nejlepších světel a stovkami metrů čtverečních LED obrazovek, CO2 a kanóny s konfetami, plameny a pyro efekty. Produkci Transmission se často podařilo překonat očekávání svých fanoušků a vytvořit zážitek, který návštěvníky naprosto ohromí.
V průběhu let se Transmission nesla v duchu různých témat jako např.: New World, Ancient Mysteries, Future Cities, Digital Madness, Spiritual Gateway, The Machine of Transformation nebo Seven Sins, abychom jmenovali alespoň některé. Hudebně tato témata většinou přivedl k životu sympatický a moc milý německo-americký DJ z Miami na Floridě, Markus Schulz, který pro Transmission vytvořil různé hudební hymny a byl již 10x součástí Line Upu. Dalším zlatým hřebem Transmission je Transmix, což je kompilace největších trance hitů z minulosti. Letošní téma noci a Line Up odtajníme později. Oznámení proběhne nejprve na každotýdenní Transmission Radio show, kterou můžete poslouchat každou neděli v 19:00 SEČ na DI.fm. Už nyní vám ale můžeme prozradit, že se opravdu máte na co těšit!
VSTUPENKY: (k dispozici od 27. 3. 2015)
EARLY BIRD vstupenky (v omezeném množství) jsou k dispozici za 999 Kč.
KARE VIP LOUNGE vstupenky (zahrnují VIP vchod, VIP šatnu, VIP toalety
a welcome drink) jsou k dispozici za 2 500 Kč.
Základní a KARE VIP LOUNGE vstupenky zakoupíte prostřednictvím sítě Ticketportal a na webu Transmission: www.transmission.cz
GOLDEN VSTUPENKY: jsou k dispozici pro ty, kteří si chtějí užít Transmission nejenom na taneční ploše, ale i v luxusním klubovém patře pražské O2 areny s maximálním komfortem a přepychem. Golden vstupenky jsou k dispozici za 4 650 Kč a je nutno objednat zasláním e-mailu na následující adresu: Finkousova (@) bestsport.cz
CESTOVNÍ BALÍČKY (k dostání od 27. 3. 2015):
Pokud cestujete na Transmission ze zahraničí, máte na výběr také kompletní balíček se vstupenkou a ubytováním v hotelu či apartmánu. Navštivte stránky našeho oficiálního partnera – Festicket.com. Nabídku najdete zde: Festicket Transmission 2015
Přidejte se k zážitku, kdy tisíce lidí sdílejí pocit sounáležitosti
a protancujte celou noc v oceánu světel obklopeni pyro efekty
a velkolepou laserovou show, která zaručeně předčí vaše očekávání.
Transmission se na vás těší, přijďte a vytvořte spolu s námi nový zážitek.
Transmission proudly supported by Excelent
TRANSMISSION
21. 11. 2015
O2 arena Praha, Česká republika
Vstup otevřen: 20:00 h
Začátek show: 21:30 h
Konec: 06:00 h
Pre-sale trailer 2015: https://youtu.be/yzXsYOY4SuQ
After movie 2014: https://youtu.be/GAFcXaq6-WE
After movie 2013: https://youtu.be/BisnUtX5ETU
After movie 2012: https://youtu.be/HPUE_c5zC_4
Twitter: www.twitter.com/TransmissionUM
Instagram: www.instagram.com/transmissionofficial
Více info:
Web: http://transmission.cz/
Facebook Eventu: http://bit.ly/TM2015FBEP
Facebook TM: www.facebook.com/Transmission.official
Radio: www.transmission-radio.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.