TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTransmission Warmup report

13.02.2006

V noci z 10. na 11. února proběhla ve známém Ostravském klubu Fabric akce, která měla být zahřívacím kolem pro vąechny clubbery chystající se na vystoupení Ferryho Corstena v Praľské T-Mobile aréně. Oficiální začátek akce byl stanoven na 22. hodinu. Headlinery akce byli Domácí matador Martin Gredner a Holandský DJ Quintin, kteří budou také hrát na Párty Transmission v Praze. Tuto dvojici doplnili Slovenský Talent MCX a Východočeský Talent AZil .
22 00-00 00 MCX
00 00-02 00 MARTIN GREDNER
02 00-04 00 QUINTIN
04 00-05 30 DJ AZIL
Do klubu jsme s kamarády přiąli krátce po 22. hodině, kdy uľ své umění předváděl MCX. Jelikoľ zahrál jako první, měl hodně ztíľenou pozici tím, ľe klub zaplňoval hodně pozvolna. To mu vąak nezabránilo ve výborném výkonu, který parta nadąenců korunovala potleskem. Po celou délku setu kombinoval známějąí tracky s těmi méně známými, set nepostrádal melodické ani tvrdąí části ani gradaci či chvíle “oddechu”. Z celého nepřeberného mnoľství tracků mi utkvěla v paměti dvojice tracků od Nathana Fakea – Outhouse , Adamedge výborný track od dvojice Remy a Roland Klinkenberg – RR Workshop – Elektrolux, The Police – S.O.S., přes Moby – Stream, Moby – Slipping Away (Axwell wox mix). Na daląí věci si uľ moc nepamatuji,ale pařit se na to dalo a i kdyľ jsme byli mezi prvními blázny co se ąli ztrapnit na parket tak rozhodně nuda nebyla S přibývajícími hodinami a s blíľícím se počátkem setu Martina Grednera se parket jiľ celkem sluąně zaplnil a s napětím očekával, co si pro nás Martin připravil.
Martin jako obvykle nezklamal, předvedl daląí ze svých vynikajících setů. Jeho set byl nabitý energií od začátku aľ do konce. Martinův cit pro barvitost a gradaci setu je znám uľ od doby kdy hrál house v legendárním klubu Bar…vy. Zahrál několik “Tutových fláků” včetně mých srdečních záleľitostí Chable and The Dirty Fours – Tokyo (Chables yellow mix) , Perry O’Neil – Numb a Matthew Dekay – Clearing the mind nebo třeba Armin van Buuren feat Nadia Ali – Who Is Watching (Tonedepth Remix) (Osobně mám raději remix od Remyho a Rollanda Klinkenberga) . Nemusím zajisté komentovat jeho vynikající komunikaci s publikem jenľ tvoří nedílnou součást jeho vystoupení nejen na rezidentní akci Evolution, ale i na mnoha daląích akcích v nejrůznějąích koutech naąí země. S blíľícím se závěrem Martinova setu jsme se s kamarády ąli posilnit několika nápoji ze zdejąí nabídky a ąli si na pár minut odpočinout ke stolu. Musím uznat, ľe né kaľdý se bavil tancem, vedle si borka lila koňské dávky( vodky zřejmě) z láhve od rumu 😉 a tvářila se jako agentka KGB přinejmenąím.
Vystoupení Quintina bylo vąemi zúčastněnými očekáváno jako vrchol celé akce. Po výkonu co předvedl “Gréda”, měl tento “Holandský hezoun”, jak zaznělo z úst jedné z nepřeberného mnoľství tancechtivých dívek, celkem obtíľnou pozici. Svého úkolu se vąak zhostil na výbornou. Měl sice pomalejąí rozjezd , ale po několika minutách vzájemného o»ukávání nasadil Quintin správnou notu a tempo, coľ tančící osazenstvo kvitovalo s povděkem. V podstatě jako první z hrajících dj’s začal pomalu opouątět vody progressive a místy zahrál nejen vynikající elektro skladby ale i kapku techtrance. Skladby, které hrál byly třeba Nautical Imagery – Distant Dreams (Alex M.O.R.P.H. remix) , Thomas Bronzwaer – Close horizont, Mike Foyle vs Signalrunners – Love Theme Dusk ( nejspíą Signalrunners Sunrise Mix), mám pocit, ľe jsem zaslechl i Mike Koglin vs. Jono Grant – Sequential a Emjay – Real High. Celou párty ukončilo vystoupení daląího talentovaného mladíka, konkrétně DJ AZila. Nicméně díky velké únavě jsme byli nuceni za zvuků Alibi – Eternity Fabric opustit.
To, ľe párty dopadla na výbornou, nemusím jistě nikomu z vás, kteří jste ji navątívili povídat. Pro ty, kteří neměli to ątěstí musím konstatovat, ľe párty neměla chybu. I přes mé obavy se celý klub sluąně zaplnil a výborně se bavil. DJ’s odvedli opravdu skvělý výkon, ceny na barech byli příznivé, osvětlení jako vľdy velice sluąné, zvukově také na výbornou. Závěrem bych chtěl poděkovat Werovi za pomoc se skladbami a Evičce, za milou společnost. Na daląí párty ve Fabricu naviděnou.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.