TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTranzlation – poslední info, lineup

15.09.2006

Pro všechny milovníky kvalitní, taneční muziky připravila agentura Trendmusic novou, tranceovou noc Tranzlation. Tato party se bude pravidelně objevovat v klubu Fabric v Ostravě. Image, kvalitní sound systém a příjemné prostředí tohoto klubu skýtá předpoklady vybudovat zde kvalitní a hojně navštěvovanou party. Zaměříme se na djs, které jste v tomto klubu ještě neměli možnost slyšet a kteří svým hraním dokazují své nesporné kvality. První dj, jenž přijal naše pozvání je bezesporu nejoblíbenější český, tranceový dj Michael C.

TRANZLATION
16.9. 2006, 21.00
Fabric, Plynární 7, Ostrava
Vstup: 150,-, do 22.00 100,- kč
Djs: Michael C, Rewis (technisco.cz), Pete Walk (petewalk.com) Levis (technisco.cz)
Line Up:
22:00 – 23:30 Levis
23:30 – 01:30 Michael C
01:30 – 03:00 Pete Walk
03:00 – 04:30 Rewis
Tranzlation – rozhovor s Michaelem C
Pete Walk se v rámci nové party Tranzlation v klubu Fabric zeptal dje Michaela C na pár otázek a výsledkem je tento zajímavý rozhovor:

1) Pojďme k úplným začátkům tvého seznámení a startu na taneční scéně. Představ se nám malinko.
Tyhle představovací otázky mám asi ze všech nejmíň rád:), ale zkusím to. Tak trance a progressive hraju asi tak 2 a půl roku, křestním jménem jsem Michal a djing jsem začal z povzdálí sledovat někdy, když mě bylo asi 15. Hrát jsem začal kolem svého sedmnáctého narozeninového výročí a postupně jsem se dopracoval ke stylu, kterým se prezentuju teď – tedy trance a progressive. Doufám, že to takto nějak stačí.

2) Poměrně rychle si se dostal mezi českou djskou elitu. Dokonce i tam, kam by ti elita mohla závidět. Jak se ti to podařilo?

Jo tak na tohle se mě neptej:)). Já se teda rozhodně nepovažuju za nějakou djskou elitu, ale vím, že třeba do Číny se zatím moc djs nepodívalo. Jak se to všechno podařilo, to ani já sám nevím. Snažím se hrát, jak nejlépe umím, vybírám desky podle svého vkusu, někdy se pokouším i různě experimentovat.. Chci djingu dávat maximum, to samé mé vlastní hudební tvorbě, ale to je trošku běh na dlouhou trať. Jelikož si chci všechno dělat sám, jak produkci, zvuk, mastering a podobně – určitě se člověk nedostane na výsluní hned, rozhodně to chce čas a spoustu zkušeností.
3) Jak to vypadá s tvým bookingem v zahraničí a s tvojí současnou nebo budoucí produkcí muziky?
Na hudební produkci se pilně pracuje, postupně se snažím si dovybavit své malé domácí studio – na novém webu, který se už vyrábí, budou k poslechu ukázky věcí, o kterých možná ani nikdo neví. Do konce roku mám ještě něco v plánu, tak doufejme, že se to podaří:). Hraní v zahraničí si moc cením, jsou to zkušenosti k nezaplacení, teď naposledy v Polsku byla naprosto neskutečná atmosféra a pokud jde o hraní třeba v Číně, to je naprosto jiný ale úžasný svět.
4) Pověz nám něco o tvém radiovém pořadu Sunshine na Radiu Life.
Sunshine běžel něco přes rok a půl, byl hodně úspěšný, ale po vlastnických výměnách v rádiu a dalších problémech musel být v březnu letos ukončen. Ovšem už teď připravujeme pořad nový, více budeme snad už moc prozradit, až bude spuštěn kompletní nový web.
5) Všiml jsem si že hraješ převážně s desek. Jaký máš názor na otázku – vinyl, CD, MP3 apod. ?
Já už hraju rozhodně z CDček stejně jako z desek, ne-li víc. MP3 taky nakupuju, hodně už jich dostávám i jako promo ze zahraničí, ale jde spíš o komfort a aktuálnost než o nějaké lpění na technologiích. MP3 si doma koupíš, okamžitě stáhneš, vypálíš (popřípadě, když se mi něco na té
skladbě nelíbí, mám možnost si to na počítači ihned editovat) a všechno klidně i hodinu před vystoupením, což je naprosto super a jelikož se snažím hrát aktuální a nejnovější desky, v podstatě už rychlejší možnost ani nemám.
6) Jak vnímáš publikum pro které hraješ, tvoji fanoušci? Popiš nám je. 
Hned bych chtěl říct, že si všech, kteří mají moji hudbu rádi strašně moc vážím a jak je vnímám? Chtěl bych hrát pro lidi, kteří se chtějí a umějí bavit, mají svůj vlastní názor a respektují všemožné hudební i taneční styly. Doufám, že se mi to daří.
7) Jaká média nejčastěji vnímáš, čteš nebo posloucháš třeba i soukromém životě?
Téměř nonstop používá internet, opravdu mimořádně se kouknu i na televizi, ale to se fakt moc často nestává. Rád si pustím nějakej film na DVD, ale jinak se veškerý čas snažím věnovat muzice.
8) Věnuješ se pouze djingu nebo máš ještě nějaké občanské povolání?
Kromě djingu a tvorby hudby v současnosti stále pracuji jako technik zvuku na jednom pardubickém rádiu – práce mě baví a je hodně blízká tomu, co dělám, pracuji se zvukem a hudbou.
9) Jak relaxuješ ve tvým volnu? Chodíš třeba taky do kina nebo do divadla? Na čem si byl naposledy?
Do kina určitě chodím, divadlo mě nikdy moc nebavilo, takže tam se spolu určitě nepotkáme:). Naposledy jsem byl myslím na druhých Pirátech z Karibiku, super! Hodně si taky odpočinu u PC her, to je moje slabost a dokázal bych u počítače strávit celou věčnost.
10) Určitě máš nějaký osobní sen, který by sis chtěl sám splnit. Přibliž nám ho trochu.
Snů a plánů mám dost, ale jelikož bych rád, aby se v budoucnu alespoň částečně splnili, nemůžu je takhle veřejně posílat do světa, abych to nezakřiknul. Proto si je radši nechám pro sebe.

Pro všechny milovníky kvalitní, taneční muziky připravila agentura Trendmusic novou, tranceovou noc Tranzlation. Tato party se bude pravidelně objevovat v klubu Fabric v Ostravě. Image, kvalitní sound systém a příjemné prostředí tohoto klubu skýtá předpoklady vybudovat zde kvalitní a hojně navštěvovanou party. Zaměříme se na djs, které jste v tomto klubu ještě neměli možnost slyšet a kteří svým hraním dokazují své nesporné kvality. První dj, jenž přijal naše pozvání je bezesporu nejoblíbenější český, tranceový dj Michael C. Na scéně se objevil poměrně rychle, ale svým přístupem všem dokázal, že patří mezi českou djskou elitu. Důkazem toho jsou jeho vystoupení na velkých tanečních parties se světovou djskou elitou jako jsou Tiesto, Paul Van Dyk, Ferry Corsten, Armin Van Buuren a dalšími. Jako rezident bude pravidelně vystupovat dj Rewis, který se nedávno stal čerstvým přírůstkem bookingu Technisco. Stále více se obejvuje na kvalitních party v české republice a poslední dobou i mimo ni. Jeho sety jsou velice přesvědčivé. Další rezident Pete Walk si dal za ambice kromě jeho houseových setů vytvořit další “additive” v podobě tranceové dimenze. Jeho sety se budou neustále vyvíjet, takže zkuste pozorně naslouchat. Celý lineup doplní stálice bookingu technisco.cz dj Levis, který je zárukou kvalitních, progresivních a tranceových setů. Těšíme se na Vás 16.9. v klubu Fabric při startu nových, trancových nocí a nových zážitků z tanečního parketu.
TRANZLATION
16.9. 2006, 21.00
Fabric, Plynární 7, Ostrava
Vstup: 150,- kč
Djs: Michael C, Rewis (technisco.cz), Pete Walk (petewalk.com) Levis (technisco.cz)
Soutěž o 3×2 volné vstupy
V sobotu 16. září se v ostravském klubu Fabric uskuteční trance party Tranzlation. Připravili jsme pro Vás soutěž o 3×2 volné vstupy na tento festival. Pro výhru stačí odpovědět na naši otázku a poslat do 13. září správnou odpověd na tento e-mail. Otázka zní: Který z těchto djs nevystoupí na Tranzlation? A: Michael C, B: Rewis, C: Athro. Otázku zkopírujte do těla emailu a na další řádek napište odpověd. Podepisujte se pravým jménem a příjmením. Výherci bude kontaktován emailem po skončení soutěže. Pokud se Vám automaticky nevyplní do předmětu emailu text TRANCE.CZ – Soutěž o volné vstupy na Tranzlation, zkopírujte si jej tam také. Hodně štěstí!

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.