TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaTribute to Thomas

15.04.2021

Unikátní charitativní live stream na podporu boje s rakovinou vybral 2150 EUR. Tím ale tato sbírka nekončí! Přispět můžete i nadále až do 18. června.
 
Více než 35hodinový live stream přitáhl fanoušky na Twitch, kde oslavili život a odkaz Thomase Coastlinea. Svými sety přispěli Jorn van Deynhoven, Alessandra Roncone, Rodg, Orjan Nilsen, ReOrder, Super8 & Tab, Ruben De Ronde a další. Přátelé a fanoušci se pak podělili o své dojemné vzpomínky na Thomase.
United Music děkuje všem, kteří věnovali svůj čas a energii do charitativního live streamu TRIBUTE TO THOMAS a umožnili tak během uplynulého víkendu vysbírat 2150 EUR. Výtěžek z přímých plateb přes PayPal, do Fio Banky, z předobjednaných triček “Trancer Against Cancer” a bitů na Twitchi, bude směrovat do onkologických center v České republice.
Děkujeme!
 
Přispívat můžete i nadále! Stále je možnost se stát hrdým nositelem limitované edice trička “Trancer Against Cancer”, které lze objednat až do 18. června ZDE.

Do boje proti rakovině se můžete zapojit i přímým darem přes PayPal nebo na transparentní účet vedený ve Fio Bance 2901949271/2010
IBAN: CZ3320100000002901949271
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Záznamy setů budou zveřejněny v blízké době na YouTube. Jako první si připomeňte ty od norského producenta Orjana Nilsena a australské DJane Pinkque.

Karel
Author: Karel

Trance.cz

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit