TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaUltimátní trance akce v Ostravě

21.07.2018

Tranceformers, tato hvězdami nabitá noc Vás očekává na začátku klubové sezóny v pátek 21.9.2018 v Ostravě. Nový koncept party nabízí nejen žádané DJs a špičkový zvuk, ale i exkluzivní zážitek v podobě industriálního prostředí, dech beroucí lasershow a jedinečné euforické atmosféry. Na této klubové události vystoupí jak uznávané legendy elektronické taneční hudby, tak i ti nejnadanější DJs současnosti, kteří si Vaši pozornost jistě zaslouží. Za mixpultem se tak postupně vystřídají hvězdný Giuseppe Ottaviani, legendární John 00 Fleming, uznávaný Christopher Lawrence, nekompromisní Mark Sherry, inspirativní Airwave, talentovaný Driftmoon, nadšený Paul Webster a snaživý David Rust.
 
 
Akce se uskuteční v novém unikátním klubovém prostoru BrickHouse DOV, jenž se nachází v působivém industriálním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě a může se pyšnit moderním vybavením, příznivými cenami na barech, bezbariérovým přístupem a kapacitou až 1500 osob. Klub bude pro tento večer ozvučen špičkovým sound systémem od Funktion-One, tudíž o kvalitní zvuk nebude nouze. Můžete se těšit i na famózní lasershow, projekci a další vizuální podkres, který dovede euforický zážitek z této trance party k naprosté dokonalosti.
Vstupenky na tuto akci můžete zakoupit v sítích TicketLive a GoOut. V prodeji jsou i VIP vstupenky, které Vám umožní přístup do privátní VIP zóny s vlastní šatnou, barem a welcome drinkem.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.