TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaUnderworld hlavním hostem Creamfields CZ

21.05.2002

Oficiálně potvrzeno. Legendární taneční festival CREAMFIELDS přichází do Čech! Jiří Pokorný, ředitel JPA Group a promotér akcí KC Karlov v Beneąově, před pár dny potvrdil, ľe podepsal exkluzivní smlouvu s firmou CREAM na organizaci open air festivalu CREAMFIELDS, prvního ve střední Evropě. Festival CREAMFIELDS se uskuteční 9. srpna na letiąti v Roudnici nad Labem, 20 km od Prahy, nedaleko hory Říp. Pro 20 tisíc posluchačů zde vystoupí jedinečný výběr zahraničních i domácích skupin a DJs. Hlavní hvězdou akce, která se jistě stane jednou z největąích událostí taneční scény tohoto roku, budou britątí UNDERWORLD. Jak Jiří Pokorný prozradil, skupina jiľ potvrdila účast, přičemľ CREAMFIELDS v ČR bude letos jedním z jejích pouhých tří ľivých vystoupení! To ale není vąechno! Na CREAMFIELDS se také představí PAUL OAKENFOLDLAYO & BUSHWACKASEB FONTAINETIMO MAAS a XPRESS 2. Účast daląích zahraničních hvězd zatím nebyla potvrzena, ale Jiří slibuje, ľe k tomuto uľ tak ohromujícímu výčtu přibudou daląí esa. Bliľąí informace budou k dispozici co nevidět.
Domácím talentům, kteří na CREAMFIELDS vystoupí, vévodí průkopnické skupiny TATA BOJS, HYPNOTIX, FLOEX, SIGNIFICANT OTHER a SKYLINE a DJs MICHAEL BURIAN, LOUTKA, TRÁVA, LADIDA a CHRIS SADLER. ©éf společnosti CREAM Jim King říká: “Pořádat takovou akci, jako je CREAMFIELDS, v České republice, a jeątě k tomu s takovým obsazením, je ohromná událost. UNDERWORLD, PAUL OAKENFOLD, TIMO MAAS, XPRESS 2 a daląí v jednom programu, uprostřed léta – to samozřejmě vzbuzuje v České republice velká očekávání a my jsme hrdí, ľe se na tom podílíme.”
S podporou několika velkých světových firem, jako jsou výrobce energetických nápojů AMERICAN BULL a PEPSI a s dvanáctihodinovým ľivým přenosem na rádiu EVROPA 2 se akce CREAMFIELDS stane událostí léta 2002 ve střední Evropě. “CREAMFIELDS bude největąí událostí v České republice od sametové revoluce v roce 1989,” řekl Jiří Pokorný, kdyľ dnes akci ohlaąoval.

Datum a místo konání: pátek 9. srpna 2002, 16.00 – 7.00, Roudnice nad Labem.
Vstupenky: v předprodeji 480 Kč + servisní poplatek, k dostání od 22. května v Ticketstream, tel. 24 26 30 49, www.ticketstream.cz a v Ticket Pro, tel. 24 81 40 20, www.ticketpro.cz. Na místě 650 Kč.
Daląí informace o CREAMFIELDS v České republice Vám poskytne Tomáą Zilvar, TripMag, tel. 02 / 2251 8101, zilvar@tripmag.cz.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.