TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaUnited Beats poslední info

26.03.2013

Již ten to víkend rozšlape projekt UNITED BEATS českobudějovický klub K2. Po trojměsíční pauze přivítá 29.3. českobudějovický klub K2 jihlavský djský projekt UNITED BEATS, který se svoji koncepcí elektronické hudby putuje po klubech cele ČR. Tentokrát si jako headlinera večera přizvali pražského dj a začínajícího producenta žijícího v Českých Budějovicích, BOXIho. Velký producentský a djský talent z Anglie, miláček Armina van Buurena, James Dymond, řekl po společném djském kousku s Boxim toto: “I did a 1.5 hour set then ended up going B2B with Boxi for the last hour which was sick!”, což v jednoduchém překladu znamená: Sám jsem odehrál jeden a půl hodinový set a pak na konci hodinu B2B s Boxim, která byla úžasná!


Tady je Time-table
:
21:00 – 22:30 Fidzi
22:30 – 00:00 Ljuk-m
00:00 – 01:30 Boxi
01:30 – 03:00 Oskar
03:00 – 04:30 Bagetar
—————————————————————

United Beats rozbije českobudějovickou K2
Po trojměsíční pauze přivítá 29.3. českobudějovický klub K2 jihlavský djský projekt UNITED BEATS, který se svoji koncepcí elektronické hudby putuje po klubech cele ČR. Tentokrát si jako headlinera večera přizvali pražského dj a začínajícího producenta žijícího v Českých Budějovicích, BOXIho. Velký producentský a djský talent z Anglie, miláček Armina van Buurena, James Dymond, řekl po společném djském kousku s Boxim toto: “I did a 1.5 hour set then ended up going B2B with Boxi for the last hour which was sick!”, což v jednoduchém překladu znamená: Sám jsem odehrál jeden a půl hodinový set a pak na konci hodinu B2B s Boxim, která byla úžasná!
Boxi je českému publiku znám především díky WARM-UP TOUR či PRE-PÁRTY legendární TRANCEFUSION, které proběhly v pražských klubech Mecca a Touster a nebo projektem IN Trance, díky kterému se za djský pult postavil se světovými matadory jako je Artento Divini (NL), Jorn van Deynhoven (NL), Daniel Kandi (DK), James Dymond (UK), Temple One (UK), Arctic Moon (PL), A.R.D.I. (PL) a mnoho dalších.
Boxiho styl se dá specifikovat mezi uplifting a hard trance.
Dalším velkým lákadlem pro budějovické publikum a především pro milovníky progressive-electro-techna bude polenský Dj Ljuk-M, který je znám pořádáním akcí pod názvem “Ilusion”. V těchto dobách horoval stylu tech-trance a kluby rozbíjel po boku borců, jako jsou Bob Fanzidon (UA), Martin Gredner, Michal Poljak, Deepress, Stepan Bruck a další.
Jako další host je mladý, energický a stabilně vysmátý resident akce UNITED BEATS, Dj Oskar (tech -trance), na jehož parádní set si mohlo českobudějovické publikum zařádit již minule.
Tuto trojici doplní duo rezidentních djs párty WEDNESDAY RELAXU a UNITED BEATS, jimž jsou Dj Fidži (tech-house) a v neposlední řadě i promotér této akce Dj Bagetář (trance)
KDE: Klub K2 – České Budějovice
KDY: 29. 3. 2013
KDO: Boxi: www.djboxi.cz
http://www.mp3.sety.cz/vysledek-hledani/set%7Cboxi.html
http://www.idj.cz/searchdj/?search=boxi
Ljuk – M: http://uloz.to/x5qJJ7d/ljuk-m-set-mix-2012-mp3
Oskar: http://www.idj.cz/oskar/
Fidži:
Bagetář: http://www.idj.cz/bagera8/
STYL: Trance, uplifting trance, hard-trance, tech-trance, techno, elektro, progressive,
tech-house
VSTUP: 50 kč
START: 21:00

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.