TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaUpstream – proti proudu!

03.10.2009

“Proti proudu”. Tak by se dal přeložit název akce, která se bude konat 9. října v Brně v klubu 7nebe. Nahlédneme opět tam, kde to vše kdysi začínalo. Po úspěšném pořádání akcí Sound Of Ibiza, poté E-motion a taktéž nemalého úspěchu Welcome To Miami pokračujeme v lehčí odnoži těchto akcí pod taktovkou rezidenta E-MOTION Stepana Brucka. Klubovka se jménem UPSTREAM Vám chce postupně představovat kvalitní jména trancové scény, ať už známá či méně známá. Na velkých halovkách nemáte možnost vždy slyšet jména, která byste si přáli, protože jsou určena pouze užšímu publiku. V tomto duchu je postavená celá akce, která by Vám chtěla a měla nabízet zajímavá jména, která jen tak někde neuslyšíte. Ten první, kdo se Vám představí právě 9. října, bude anglický DJ a producent CORDEROY, který se v České Republice představil jako jeden z headlinerů na již zmiňované party E-motion, kde sklidil nemalý úspěch.

Tomuto člověku se stále více daří na poli producentském, kde v poslední době zaznamenává úspěchy především se skladbou Kyrie. Jistě ale většina z Vás zná asi jeho nejznámější track, kterým se tento člověk dostal do podvědomí fanoušků, a to Sweetest Dreams. Tuto skladbu opět nedávno oprášil s producenty Aly & Filou a zremixovali ji pod názvem Key Of Dreams. Corderoy velmi úzce spolupracuje s dalším anglickým producentem Darrenem Tatem (Mondo Records). To vše a ještě mnohem více by se dalo říct o tomto nadějném producentovi. Rozhodně očekávejte ale pravý trance nášup.
Dalším v pořadí, kdo přijal pozvání na UPSTREAM, je Petr Holman. Petr Holman patří mezi jedny z nejstarších a nejdéle hrajících DJs a právem se řadí mezi legendy české trance scény. Co od něj čekat? Především velmi kvalitní set a průřez historií a současností trance hudby. Dále budete mít možnost slyšet stále více populárnějšího Stepana Brucka, který dokazuje své kvality coby rezident party E-motion a je majitelem populární radioshow s názvem E-motion radioshow. Stepan Bruck zahrál už bezmála ve všech klubech v ČR a několikrát navštívil také Slovensko. V poslední době se mu začíná dařit i jako producentovi. Vypadá to, že trancu tento večer nebude rozhodně málo a to ještě nekončíme. Dalším do party DJs, který se představí na této premiérové party, bude Deepress, který dokáže zahrát jak progressivnější muziku, tak i řádně energický set. Jako jeden z mála českých DJs má poměrně úspěšnou radioshow s názvem Soulborn Waves na portále Afterhours.fm. Posledním vystupujícím na hlavním pódiu bude občasný DJ a pravá ruka party E-motion – Vyrys.
Abychom ale nepřeháněli s euforickým trancem, čeká Vás ještě druhá stage se zaměřením do progressive house, minimalu a techhouse. Po celý večer budou na této stagei provázet borci Archie, Kellys a GeorgeS.
Jak jste asi pochopili, party UPSTREAM bude zaměřena hlavně na trance, ale i Ti co této hudbě zrovna neholdují, si přijdou určitě na své na druhém pódiu.
Co více k tomu všemu dodat? Snad jen že 9. října přijďte zapařit do 7nebe, kde určitě zažijete tu správnou atmosféru, která na takovéto akci nesmí chybět.
Sety:
CORDEROY http://www.stepanbruck.cz/Guestmix/Corderoy%20Guest%20Mix%20Sept%202009.mp3
Stepan Bruck http://www.stepanbruck.cz/Radioshow/Stepan_Bruck_-_E-motion_radioshow_epizoda13.mp3
Deepress http://download.djdeepress.com/Deepress_promo.mp3
Website:
www.corderoy.co.uk
www.stepanbruck.cz
www.petrholman.cz
www.djdeepress.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.