TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaV sobotu daląí ZEN, tentokráte s Lui Parisem

16.10.2001

V sobotu 20. Října se opět brány Roxy otevřou při příleľitosti momentálně asi nejvíc rozjeté a navątěvované party v tomto klubu. Na říjnovém pokračování trance festivalu ZEN vystoupí vedle residentních DJs Electromajka a Joela Einhorna DJ Luis Paris z anglického labelu plastic fantastic records. Chybět nebudou ani obvyklé UV dekorace, laser show v podání Overthere, videoprojekce Phase a deep house chillout obstarají Djs Dan Cooley a Rai.
LUIS PARIS /plastic fantastic records/
Luise Parise můľete potkávat jako dj-e v Londýně uľ dobrých 10 let a profesně to dopracoval na residenta “STRAWBERRY SUNDAE” a “GISM”. Před třemi lety začal pracovat pro label “PLASTIC FANTASTIC RECORDS” a jeho současné působení pod tímto labelem je spojeno s večery BEDROCK v londýnském HEAVEN, MOVE v MINISTRY Of SOUND nebo MEZZANINE a AMNESIA na proslulém ostrově IBIZA. Mimo tato místa působí Luis dj-sky ve FREEDOM v Bagleys, THE HONEY CLUB v Brightonu, DANCE ACADEMY v Plymouthu…
V zahraničí se můľete setkat s Luisovým hraním třeba v Jiľní Africe, ©panělsku, Holandsku, Francii, na Ibize a v rámci Trance festivalu ZEN. Co se týče produkování vlastní hudby, můľete na jeho produkci narazit buď pod jeho vlastním jménem, případně pod pseudonymem “INNERVISION”.

Roxy Promotion uvádí ZEN – trance festival
Djs: Joel Einhorn (roxy praha), Electromajk (mfs) LUIS PARIS (plastic fantastic – UK)
Sobota 20.října – klub Roxy, Dlouhá 33, Praha 1

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.