TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaVánoční re:fresh live se Sonorousem celý v bílém!

14.12.2005

Pozor! Poprvé se českému publiku představí oblíbený německý producent a DJ Sonorous! Celý prostor OK Baru se navíc zahalí do zimní bílé barvy, atmosféra Vánoc a zimy bude téměř dokonalá. Pakliže chcete zapadnout do vánoční nálady, zkuste si na sebe vzít co nejvíce bílého oblečení! Čeká na Vás i vylepšený zvuk, extra light systém, příznivé ceny na barech a hlavně zážitek z akce, který si dlouho uchováte ve Vašich srdcích! Na www.refreshlive.com teď probíhá soutěž o volné vstupy a plechovky Semtexu!! Stačí kliknout do rubriky Soutěže!
Sonorous aka Rough Mullar se dostal do podvědomí tisíců kluberů svým singlem Glass Garden. Jeho další singly Second Sun a Protonic, které vyšly na labelech Euphonic a Lost Language, se dostaly do record bagů djs jako Paul Oakenfold, Tiesto a Paul van Dyk a utvrdily tak jeho silnou pozici na taneční scéně. Spolupracoval také s hvězdami jako Sinéad O’Connor, Mirco de Govia, Kyau vs. Albert, Quivver či Above & Beyond. V létě 2005 vyšel znovu jeho singl Protonic v remixované edici a dokončil také remix zbrusu nového singlu od Oceanlab – Sirens of the Sea. Jeho groovy sety jsou sestaveny z mnoha stylů, jsou plné bas, melodií a emocí. Sonorous je jedním z mála Djs, který umí kombinovat groovy sound s nasládlými trance melodiemi.
Sonorousovým hostitelem bude rezidentní DJ parties re:fresh live! DJ Michael C, který za rok své taneční kariéry udělal ohromný skok a právem je označován za nejvýraznější novou osobnost taneční scény. Žádný jiný DJ se nemůže pochlubit tolika hvězdnými vystoupeními za tak krátkou dobu. Ať už vystupuje s trojicí nejlepších Djs světa (Tiësto, Paul Van Dyk, Armin Van Buuren), s německou hvězdou ATB, holandskými Corem Fijnemanem a Markem Normanem nebo na festivalech (Summer Of Love, Hradhouse, Mácháč), vždy se snaží pobavit návštěvníky. A podle reakcí publika se mu to daří. Michael C je navíc rezidentem prestižního pražského klubu DUPLEX, ke se každou sobotu prezentuje na rezidentní noci SUNSHINE. To je zároveň název jeho rozhlasové show, kterou vysílá východočeské Radio LIFE vždy ve středu od 20:00.
Dalšími DJs speciální vánoční party re:fresh live! budou plzeňský Molczik, jehož srpnové vystoupení v OK Centru právem sklidilo velmi kladné ohlasy, a tradiční host re:fresh live!, oblíbený východočeský DJ AZiL. Vstupné je tentokrát výhodnější pro dívky – 60.- Kč. Kluci zaplatí taky pozitivní částku – 99.- Kč. Za tyto hezké částky získáte masivní zvuk, speciální světelné efekty, speciální zimní dekorace a příznivé ceny na barech!
LINE-UP:
22:00 Molczik
00:00 Sonorous
01:30 Michael C
03:00 AZiL
re:fresh live! special Xmas edition
OK Centrum Pardubice
16. 12. 2005
open 20:00
Sonourous, Michael C, Molczik, AZiL
vstup: dívky 60.- / kluci 99.- Kč
www.refreshlive.com

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.