TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaVibrations v Brně: Přes 5 tisíc tanečníků vibrovalo do šesti do rána!

04.04.2006

V pátek 31. března zahltilo halu Rondo v Brně přes 5 tisíc návštěvníků festivalu Vibrations. Celosvětově známí DJs jako Decoder & Substance (ze skupiny Kosheen), Darren Emerson (ex-Underworld), techno hvězda Dave Angel, tranceové megastar Above & Beyond, rozvibrovali přes pět tisíc fanoušků elektronické hudby. Skvěle je podpořili i špičkoví domácí dýdžejové ve složení Orbith, Josef Sedloň a Béla En. Všichni DJs, kteří přijali pozvání Vodafone a na Vibrations přijeli zahrát, potvrdili očekávání, odvedli skvělou show. Od 20 hodin do 6 do rána udrželi dav v tempu a opravdu každý tancoval jako o život.
Největší ohlas sklidila vystoupení svérázných Kosheen DJs (které nedávno čeští fanoušci elektronické hudby v anketě Dance Awards zvolili nejlepším zahraničním projektem roku 2005) a Darrena Emersona, který se navíc i u interview projevil jako pohodový sympaťák. Jejich pestré sety se pohybovaly na pomezí elektra a tech-house, s parádními breakbeatovými přechody, na které výborně reagovalo početné publikum. Přivedli halu Rondo doslova k bodu varu, všechny ruce byly každou chvíli nad hlavami. Pozadu ovšem nezůstala ani dvojice DJs z projektu Above & Beyond, kteří přijeli do Brna prezentovat nedávno vyšlý debut Tri-Star. A soudě podle reakcí publika má album velkou šanci na úspěch. Skvělá vystoupení zahraničních dýdžejských hvězd zpestřily unikátní perfomance (akrobatické a taneční vystoupení) a řada zábavných aktivit (fotostudio, hair style studio, t-shirt shop). Na hlavy tanečníků se sneslo i přes pět tisíc červených balónků.
Už teď se můžete těšit na Vibrations v Praze, které proběhne 14. dubna v Průmyslovém paláci. Vodafone přiveze další velké hvězdy jako Andy Cato (polovina projektu Groove Armada), Eric Prydz (autor megahitu Call On Me), jungleový král High Contrast, špičkoví beatboxeři Bauchklang, gramofonoví akrobaté Scratch Perverts, Tom Middleton a řada dalších.
Více info o Vibrations najdete na www.vibrations.cz
Taneční festival Vibrations v Brně začne v pátek 31. března úderem 19. hodiny, kdy se otevřou brány haly Rondo. Brněnský festival poctí na pozvání Vodafone hvězdy jako Above& Beyond, Darren Emerson, Kosheen DJ set, Dave Angel a další. První jezdec za gramofony, Béla En., položí první desku ve 20 hodin, hned po něm žezlo převezme DJ Orbith. Krátce po 22. hodině nastoupí na stage první zahraniční hvězda – DJs z britské skupiny Kosheen. Populární dvojici DJs – Darren Decoder a Substance – po necelých dvou hodinách vystřídá Darren Emerson, bývalý člen známé skupiny Underworld. Krátce po půl druhé nastoupí před pětitisícový dav brněnské haly Rondo tranceový projekt Above & Beyond. Fanoušci elektronické hudby budou jedni z prvních, kteří uslyší živě jejich debutové album Tri-Star. Vrcholem tanečních vibrací v Brně bude hvězda světového formátu Dave Angel, kterého na závěr Vibrations vystřídá známý Josef Sedloň. Skvělé DJe doplní zajímavé Vibrations performace v podobě tance, akrobacie, bubnování, beatboxu a dalších překvapení.
Vstupenky
Pokud s nákupem lístku na Vibrations čekáte až na poslední chvíli, bude vás zajímat, že předprodej vstupenek na místě (v hodnotě 377,- Kč) začíná 31. března ve 12 hodin. Vymazali jste si omylem z mobilu zprávu s potvrzujícím kódem? Nezoufejte, na webových stránkách Vibrations.cz v sekci Vstupenky najdete návod, co máte dělat. Na webu najdete i detailní rozpis programu festivalu a Line Up ke stažení do PC.
Více info na www.vibrations.cz
VIBRATIONS BRNO
31. března 2006 , hala Rondo

Program
19:00 Otevření areálu
20:00 Béla En. (CZ)
21:00 Dj Orbith (CZ)
22:00 Vibrations of City (performance)
22:10 Kosheen Dj set (UK)
23:40 Vibrations of Game (performance)
23:50 Darren Emerson (UK)
1:30 Vibrations of Sky (performance)
1:40 Above & Beyond (UK)
3:20 Vibrations of Rain (performance)
3:30 Dave Angel (UK)
5:00 Josef Sedloň & Car-l (CZ)
6:00 Konec akce

Above & Beyond podle MWMC natočili nejlepší skladbu roku – Tranceový projekt Above & Beyond získal za skladbu Air For Life prestižní cenu na 21st ANNUAL INTERNATIONAL DANCE MUSIC AWARDS pro nejlepší taneční track loňského roku. Britsko-finské uskupení bylo celkem nominováno v šesti kategoriích. Hudební ceny IDMA se udílí v rámci Miami Winter Music Conference, která, jak název napovídá, probíhá v Miami, v americkém státě Florida. Letos se Miami Winter Music Conference uskutečnila ve dnech 24. – 28. března 2006. Patří mezi nejprestižnější hudební akce roku. Sjíždějí se na ní hudební kapacity z celého světa, včetně všech předních DJs, producentů a promotérů.
Above & Beyond jsou nejčerstvějšími svěženkami britské taneční scény a všímá si jich stále víc také Amerika, kde bodovali ve výročních cenách Miami Winter Music Awards. Vloni byli nominováni na nejlepší elektronický projekt po boku takových Chemical Brothers, Scissor Sisters nebo Basement Jaxx. Ani letos v nominacích MWMC pánové Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamäki nechybějí. Jsou nominování hned v šesti kategoriích! Například za nejlepší evropské DJs a producenty a za nejlepší tranceový track. Above & Beyond jsou novým měřítkem kvality pro nastupující generaci tanečních hvězd, z nichž mnohým dávají prostor na svém labelu Anjunabeats. Před nedávnem Above & Beyond vydali debutové album ‘Tri-State’, návštěvníci Vibrations v Brně si tedy ho užijí takřka ve světové premiéře.
Above&Beyond (UK) Trance – Above & Beyond jsou nejčerstvějšími svěženkami britské taneční scény a všímá si jich stále víc také Amerika, kde bodovali ve výročních cenách Miami Winter Music Awards. Vloni byli nominováni na nejlepší elektronický projekt po boku takových Chemical Brothers, Scissor Sisters nebo Basement Jaxx. Ani letos v nominacích MWMC pánové Jono Grant, Tony McGuinness a Paavo Siljamäki nechybějí. Jsou nominování hned v šesti kategoriích! Například za nejlepší evropské DJs a producenty a za nejlepší tranceový track. Above & Beyond jsou novým měřítkem kvality pro nastupující generaci tanečních hvězd, z nichž mnohým dávají prostor na svém labelu Anjunabeats. Před nedávnem Above & Beyond vydali debutové album ‘Tri-State’, návštěvníci Vibrations v Brně si tedy ho užijí takřka ve světové premiéře.
Darren Emerson (UK) Old-school electro / Deep house
DJ, producent, remixér a především legenda taneční scény – to vše je Darren Emerson, zakládající člen slavné britské skupiny Underworld a člověk, který zásadním způsobem definoval (a definuje) podobu taneční hudby posledních patnácti let. Dětství strávil na “dietě” z hip-hopu, breakdance a acidhouse, takže není divu, že svůj první dýdžejský set odehrál již ve čtrnácti letech. Když se v polovině devadesátých let připojil k do té doby nepříliš úspěšným Underworld, způsobilo to na taneční scéně malou revoluci a tracky “Cowgirl”, “Rez”, “Dark and Long” a “Born Slippy” se staly definitivními tanečními klasikami. Svoji sólovou kariéru odstartoval Emerson veleúspěšnou rezidencí v maximálně trendy londýnském klubu The End, na kterou navázal sérií dýdžejských setů s Erickem Morellem v proslulém klubu Pacha na Ibize. “Hraju na některých festivalech třeba pro deset tisíc lidí a je úplně jedno jestli hraju s MIDI nebo stojím za gramcema. Jediné o co mi v tu chvíli jde, je rozhýbat dav pod pódiem k šílenství. O tom to všechno je,” říká Emerson. V Čechách hrál Emerson jako DJ v roce 2001 a 2002 a pokaždé to byla pro domácí fanoušky taneční scény událost číslo jedna.
Dave Angel (UK) Techno / Tech-Funk
Dave Angel je prostě hvězda globálního formátu, tahák největších světových tanečních festivalů a jedna z ikon techno scény. Však se o něm také říká, že kdykoli zahraje, zvýší tep planety o několik desítek bpm za vteřinu. Světové renomé si získal již remixem letitého hitu Eurythmics “Sweet Dreams” a jeho albový debut “Tales of The Unexpected” byl v Británii pátým nejlepším albem roku. V jeho nahrávkách uslyšíte spoustu jazzu, s kterým Angela spojuje především pořádná porce improvizace, jaké ve své hudbě holduje. A nesmíme zapomenout také na funk, který se u něj dere do popředí od druhé půlky devadesátých let. Tehdy se stává jedním z otců techfunku a dává rodícímu se stylu do vínku jeho bibli v podobě alba “Globetrotting” – pamatujete na hitovky “Tokyo Stealth Fighter”, “This is Disco” nebo “Funk Music”?! Ačkoli je Dave Angel častým a oblíbeným hostem na dýcháncích českých techno milců, v Brně zahraje poprvé právě na Vibrations.
Orbith (CZ) Techno / Electro
DJ Orbith patří už od roku 1999 mezi stálice česko-slovenské taneční scény. Postupně se z techna, které hrál na začátku své kariéry, dostal až k hudebnímu stylu progressive elektro. Tím se absolutně vyprofiloval, stal se pionýrem elektra v Česku.
Vítězství v prestižní anketě taneční scény Dance Awards na sebe nenechalo dlouho čekat. Rok 2002 byl pro Orbitha zlomový. Namíchal pro XMAG druhý díl Progressive Session, svým pojetím elektra začal inspirovat řadu dalších. Snad z každého klubu v republice je slyšet Orbithovo elektro. V roce 2005 se Orbith vrátil i k producentské činnosti. Na sampleru k open airu Summer of Love se singlem No Money No Love dostal do společnosti zvučných jmen – Alter Ego, Scan X, Northern Lite, The Nihilists.
Béla En. (CZ) UK Garagae
Pokud by v uk garage a 2 stepu byla jen trošička alkoholu, Béla En by neměl řídičák a na záchytce by mu vyhradili vlastní postel. V jeho žilách totiž koluje koncentrovaná uk garage. Zavolejte mu na mobil a uslyšíte Daniela Bedingfielda, objevte jeho nejhranější desku a najdete Artful Dodger, proberte se jeho fotkami z párty a uvidíte ho s MJ Colem, Edem Wideboyem nebo Karlem “Tuff Enuff” Brownem. Tenhle DJ, moderátor pražského Radia 1 a VJ Óčko TV má uk garage v krvi už od roku 1998, kdy ho v Londýně očarovala pirátská rádia a on se rozhodl, že jejich osobitý zvuk přiveze do Česka. Rok 2005 byl pro Bélu En velmi úspěšný. V říjnu poprvé vystoupil v britském přímořském městečku Bognor Regis v klubu The Mud na párty UK Shakedown mimojiné společně s The Wideboys, Agent X, Norrisem a Rose Windrossovými a dalšími. Doma si už poněkolikáté zahrál s MJ Colem a Elizabeth Troy.
Josef Sedloň (CZ) Breakbeat / Tech-House
Hudební kariéra Josefa Sedloně je úzce spjata již od počátku 90. let s pražským Radiem 1 a později i s mnoha zásadními tanečními akcemi a festivaly. Přes EBM a manchester / rave scénu se dostal k taneční hudbě a od roku 1992 ji pak aktivně prosazoval v legendárním strahovském klubu 007 nebo v kladenském Klubu, 19 kde ješte mixoval z CD a kazet. V roce 1995 pak nastává zlom, Josef začíná kočírovat gramofonové kotouče a jeho sety plné acid trance a funky techna si budují přízeň návštěvníků nejrůznějších underground parties po celé ČR.
Hudebně je Josef Sedloň jeden z nejeklektičtějších DJs u nás. Jeho sety jsou plné tribal zvuků, progressive breaků ale i groovey tribal techna. Vždy navodí silně energickou atmosféru, která dokáže v pravé chvíli vygradovat a navodit silně hypnotické “trance” zážitky. V současnosti se též velmi věnuje polámaným beatům, které i tlačí v populárním pořadu Breakbeat Conference na Radiu 1.
Více informací o festivalech Vibrations najdete na www.vibrations.cz
———————————————————————–
Above & Beyond jsou jedním z nejzajímavějších projektů na britské taneční scéně. Proslavili se nejen svojí vlastní produkci, ale i skvělými remixy pro takové umělce jako je Madonna nebo Dido a svým výborným Essential Mixem na BBC Radio1. V současné době jim vyšlo album nazvané Tri-State. Sešli jsme se tedy s Jonem, Tonym a Paavem, aby nám k svému album řekli něco bližšího.

Tri-State působí jako deska, která zaručeně potěší vaše sklaní fanoušky, ale která se také bude líbit i všem ostatním fanouškům elektronické hudby. Byl to od počátku váš záměr vytvořit album s tak širokým záběrem?
TONY: Hlavně jsme chtěli, aby se to album líbilo nám třem. A my všichni máme zálibu v dost širokém spektru hudby, ovšem dobré hudby. Takže naším prvotním cílem vždycky bylo a je udělat něco, co nám bude připadat dobré a kvalitní, než něco co se bude líbit. Nosným impulsem na našem albu jsou písničky. Většinou jsou o pochybnostech, které všichni v životě máme. O tom neustálém pocitu nejistoty, který lidé cítí – je tohle ten správný člověk, s kterým bych měl strávit život?, je tohle ta správná věc, kterou bych měl udělat?. Tohle téma by mělo být takovým spojujícím článkem naší desky.
Kromě jiného jste známí tím, že produkujete taneční klubové tracky. Jaký je rozdíl mezi skládáním hudby na celé album a skládáním jednotlivých klubových hitů?
JONO: Práce na albu je velmi osvobozující, protože nemusíte pořád myslet na to, zda si na danou věc lidi dobře zatancují. Můžete se víc soustředit na samotnou hudbu. Myslím, že lidem, kteří mají rádi náš styl hraní v klubech, se bude líbit i naše album. A samozřejmě chystáme nějaké taneční remixy skladeb z alba Tri-State. Doufám, že budeme jeden z prvních projektů, kterému se podaří vydat taneční album, které bude opravdu kvalitní a upřímné. Něco takového jako třeba před lety dělali Underworld. Tri-State zkrátka není albem, které by sloužilo k určitému účelu nebo bylo vytvořeno za nějakým záměrem. Je to prostě syrové a opravdové album – jsme to jenom my tři a naše vokalistky.
Album se trochu podobá vašemu Essential Mixu na BBC Radio1, který zněl trochu jako filmová hudba. Čerpáte inspiraci z filmových soundtracků?
PAAVO: Všichni tři se pochopitelně dost díváme na filmy, protože často cestujeme letadlem. Takže jsme asi pochopitelně trochu ovlivněni: Ale ano, máme rádi filmovou hudbu a mně osobně fascinuje, jak “čistá” filmová hudba je, je napsána jen proto, aby byla co nejvíce působivá.
Píšete si všechny své skladby sami a všechny v sobě mají hloubku a spoustu emocí. Myslíte, že tohle je právě to, co odlišuje Above & Beyond od ostatních tanečních projektů?
TONY: Většina lidí na taneční scéně jsou spíš DJové a/nebo producenti, než nějací hudebníci nebo skladatelé. Takže jediná možnost pro tyto lidi, jak dostat do svého materiálu vokály, je požádat někoho, kdo umí skládat písničky, aby jim napsal nějaký text a složil melodickou pasáž do tracku, který je jinak už vlastně hotový. Je výborné, když je to někdy naopak, ale to se stává opravdu zřídka. My to právě dělám takhle naopak. Nejprve napíšeme písničku, složíme její text, a pak teprve skládáme track, který se k ní bude hodit. A takhle to děláme vždycky, ať už skládáme sami své vlastní věci, nebo i když spolupracujeme s nějakým zpěvákem, jako byl třeba Ash ( skladba Can’t Sleep) nebo Hannah (skladba Home). Nejprve dokončíme písničku, přesvědčíme se, že se k sobě hodí její melodie a text, a potom teprve tvoříme taneční track, jehož bude daný song součástí. V tomhle ohledu jsme tedy spíš něco jako kapela než taneční projekt.
Proč se album jmenuje Tri-State?
TONY: Ten název se dá vyložit různě. Například projekt Above&Beyond tvoří tři lidi se zcela odlišnými osobnostmi a třemi odlišnými národnostmi (Jono je Brit, Paavo je Fin a já jsem Ir). Také se na albu projevují tři různé činnosti, kterým se na hudebním poli věnujeme – jsme DJs, producenti a hudebníci. A pak existují tři sféry Existence, tři dimenze a tři možné stavy hmoty. Trojka je přece magické číslo!
Které skladby na vašem albu jsou zbrusu nové a které z nich už lidé znají?
JONO: Na albu jsou naše známé skladby Air For Life a Alone Tonight, ale kromě těchto dvou věcí jsou všechny skladby nové. Jedna z mých nejoblíbenějších je Stealing Time, která zachycuje naše pocity při tvoření celého alba – hodně přesčasů! Pravděpodobně tou nejemotivnější skladbou z celé desky je Liquid Love, ale to posuďte sami!
Ještě než album vyšlo, byly některé ukázky k dispozici na internetu na stránkách iTunes a jejich úspěch byl opravdu velký. Byli jste tím překvapeni?
PAAVO: Tyhle ukázky na iTunes jsou pro mě zcela nová věc, ani jsem nevěděl, že tam je nějaká hitparáda oblíbenosti. A byli jsme opravdu překvapeni, když se náš materiál dostal do žebříčku těch nejoblíbenějších ukázek do 24 hodin po zveřejnění. Pokud máte doma internet, určitě se na iTunes podívejte, je to zdarma a náš materiál najdete pod heslem tri-state.
Řekněte nám něco o vaší party v klubu Canvas v Londýně, která se pořádá u příležitosti vydání alba Tri-State. Jaký bude line-up a na koho se vy osobně těšíte?
JONO: Já osobně se těším na Stephena J. Kroose. Je to velmi talentovaný producent z Holandska, který má svůj osobitý charakteristický zvuk. Takže jsem zvědavý co si pro nás pro tentokrát přichystal
Vy zahrajete na téhle party extra-speciální tříhodinový DJský set – na co se můžeme těšit a jaké to vlastně je, když hrajete všichni tři dohromady jako DJs?
TONY: Čekejte to, co obvykle – trochu reggae, občas nějaký walz a samozřejmě nebude chybět Land Of Hope And Glory. Ne vážně, zahrajeme věci, které jste mohli slyšet na Trance Around The World a nějaký exkluzivní materiál z našeho nového alba, plus samozřejmě nějaké klasické pecky z labelu Anjunabeats. Normálně hrajeme DJ sety jen ve dvou, ale na velké akce jsme vždycky tři.
Váš label Anjunabeats navenek působí více jako nějaké společenství než hudební vydavatelství. Je to ve skutečnosti tak?
PAAVO: Přesně. A je to výborná věc, když se lidé z různých koutů světa spřátelí díky hudebnímu vydavatelství. Parties, které Anjunabeats pořádá, jsou vždycky mezinárodní a vlastně i mezikontinentální záležitostí. V tomhle labelu jsou totiž sdružení lidé z Izraele, Kanady, Jihoafrické republiky a samozřejmě z celé Evropy. Díky téhle pestré společnosti se věci v Anjunabeats pořád posunují vpřed a pořád máme dostatek inspirace.
————————————————————
Zapojte se do hledání nové hvězdy české elektronické hudby! Zapojte se na Vibrations.cz do soutěže Crazy DJ! Od začátku března do 15. 3. nahrávali na www.vibrations.cz domácí naděje taneční hudby své skladby. Odborná porota z nich vybrala nejlepší a tu Vodafone vylisuje na 77 vinylů. Druhého vítěze můžete určit právě vy. Jak? Jednoduše! Vytvořte si na webu svého vlastního dje. Oblečte ho, zasaďte ho do prostředí klubu podle vašich představ, dejte mu bláznivý účes a na gramofony mu položte desku se skladbou, která se vám líbí. Zbytek je na vás. Autor nejoriginálnějšího zpracování Crazy DJe vyhrává mobilní telefon SonyEricsson W550i. A to není všechno! Vyhrává i autor nejčastěji použité skladby! I jemu Vodafone vylisuje jeho track na vinyl a dostane mobilní telefon SonyEricsson W550i.
Zahřívací vibrace v Ostravě, Olomouci, Zlíně, Plzni, Hradci Králové a Liberci. Pro všechny nadšené tanečníky, kteří se už nemohou dočkat tanečních festivalů Vibrations v Brně (31. března, hala Rondo) a v Praze (14. dubna, Průmyslový palác), jsou připraveny malé ochutnávky. Fanoušci elektronické hudby se můžou už teď, díky Vodafone, který celý festival organizuje, roztančit na zahřívacích “Warm-up parties” v Ostravě, Olomouci, Zlíně, Plzni, Hradci Králové a Liberci. Kromě toho získají všechny potřebné informace o festivalu a účinkujících.
14.3. – OSTRAVA – V úterý 14. března od 16 do 19 hodin rozvibrují Masarykovo náměstí v Ostravě hiphopeři Indy a Wich, drum´n´bassová DJka IM Cyber a houseový Gen Dilini.
15.3. – OLOMOUC – Ve středu 15. března od 16 do 19 hodin vás na Horním náměstí v Olomouci nažhaví G-Point Hunters, projekt Romana Holého a Matěje Ruperta nebo divy za gramofony Lillou a Romana.
16. 3.- ZLÍN – Moravská část Vibrations Warm Up skončí ve Zlíně. Na náměstí Míru ve čtvrtek 16. března od 16 do 19 hodin vystoupí Indy a Wich, jeden z nejpopulárnějších českých dýdžejů Orbith a domácí hvězda Kita.
21.3. – PLZEŇ – O týden později, v úterý 21. března od 16 do 19 hodin, se hudbou rozvibruje také náměstí Republiky v Plzni pod náloží Skyline, pražského DJe Airta, a místního Diomeho.
22.3. – HRADEC KRÁLOVÉ – Na skupinu Skyline se hned druhý den můžou těšit také v Hradci Králové na náměstí 28. října od 16 do 19 hodin. Doprovodí ji DJs Fun a Ghonzales.
25.3. – LIBEREC – Turné Vibrations Warm Up skončí ve čtvrtek 25. března Liberci v Jánské ulici u Tesca za asistence G-Point Hunters, Kuby Soulchecka a Marty K. Začátek v 16 hodin, konec úderem 19. hodiny.
Na Vibrations Warm Up parties Vás čekají hostesky s dárky a spoustu skvělé zábavy.
————————————————————-
Už tak silnou sestavu DJů festivalu Vibrations, který proběhne 31. března v brněnské hale Rondo, ještě posílí bývalý člen skupiny Underworld – Darren Emerson. Muže, bez kterého by legendární britská kapela nikdy nevydala své největší hity Born Slippy a Cow Girl, a jenž se zásadně podílel na současném zvuku elektronické hudby, přinese českým fanouškům Vodafone. Byl to právě Darren Emerson, který dvojici Karl Hyde a Rick Smith začátkem devadesátých let vyvedl z tunelu bez konce, vtiskl jim novou tvář a nasměroval je svým neoddiskutovatelným talentem na samý vrchol taneční scény. I když Underworld po téměř deseti letech Emerson opustil, nezahálí. Na plno se věnuje svému vydavatelství Underwater Records, djingu, remixům, například pro Fatboy Slima, a skupině Meeker. Na Vibrations v Brně spolu s Darrenem Emersonem v rolích headlinerů vystoupí i další hvězdy jako Above & Beyond, Kosheen DJs a Dave Angel. Zajímavosti a informace o interpretech najdete na www.vibrations.cz.
————————————————————-
Nemusíte být profík a přesto s Vodafonem můžete získat super ceny. Od středy 1. března totiž můžou skladatelé elektronické hudby začít přihlašovat svoje tracky do unikátního klání Na vinyl! na www.vibrations.cz v rámci sekce Soutěž. Vítěz soutěže, kterého vybere odborná porota, získá svůj vlastní track vylisovaný na 77 vinylových deskách a finanční odměnu ve výši 20 000,- Kč. Přijímání skladeb končí už 15. března, proto neváhejte a přihlašte též svou vlastní skladbu. Vítěz soutěže Na vinyl! bude slavnostně vyhlášen 14. dubna 2006 na festivale Vibrations Praha. Kromě toho, 16. března vypukne na stránkách Vibrations další soutěž Crazy DJ, v porotě které může “zasednout” opravdu každý. Autor vítězné skladby této veřejné soutěže, pak může získat stejný počet vinylů se svou skladbou jako v soutěži Na vinyl! a k tomu i mobilní telefon Sony Ericsson W550i. Více informací o soutěžích najdete na www.vibrations.cz v sekci Soutěž.
Jak se dostat na festival Vibrations?
Pokud se chcete jít bavit na Vibrations, poznamenejte si datum 8. března, protože od tohoto dne si můžete zabezpečit vstup na festival Vibrations. Jak na to? Máte hned dvě možnosti:
1. PROSTŘEDNICTVÍM SMS ZPRÁVY
Pokud chcete jít na Vibrations za SMS, první šanci získat unikátní kód na váš mobil máte už 8. března. Kód je zároveň i vstupenkou na jednu z lokací festivalů (Brno nebo Praha), takže na Vibrations si už žádné vstupenky kupovat nemusíte.
1. krok
Stačí se zaregistrovat na www.vibrations.cz v sekci Vstupenky. Registrace na festivaly bude probíhat v několika vlnách. Do každé vlny registrací bude uvolněný omezený počet vstupenek.
2. krok
Po registraci na webu nám zašlete potvrzující SMS dle lokality festivalu, na který máte zájem jít. Díky této SMSce si ověříme, že jste to právě vy, kdo se zaregistroval a má zájem o vstup na některý z festivalů Vibrations.
3. krok
Pokud bude registrace v pořádku, obratem na váš mobil zašleme kód, který je zároveň i vstupenkou na festival. Tento kód je unikátní a je nutné si ho ponechat ve svém mobilu uložený, v sekci “Doručené zprávy”, protože jen ten funguje jako vstup na festival!
4. krok
7 dní před vypuknutím akce vám od nás přijde ještě jedna textovka pro konečné potvrzení vaší účasti na Vibrations v Brně nebo v Praze.
Současně vás poprosíme ještě o jedno potvrzení odpovědní SMSkou.
Poznámka: Za každou odeslanou SMS vám bude účtováno 3,- Kč (včetně DPH).
2. PŘES TICKETPRO
Pro ty, kteří si raději chtějí lístek na Vibrations koupit, je připravený předprodej vstupenek v síti Ticketpro. Cena vstupenky do Brna i Prahy bude v předprodeji 177,- Kč a v den akce na místě 377,- Kč. Předprodej vstupenek na Vibrations v Brně končí 30. března 2006, na Vibrations v Praze 13. dubna 2006. Vstup na Vibrations je od 18 let.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.