TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaVideoreport z Transmission 2019

17.10.2019

Transmission festival”Another Dimension” je za námi, o víkendu to byla dlouhá a vydařená noc. Dnes vám přinášíme jako připomenutí této akce videoreport od Freezera, který v něm rozebral jsem jednotlivé vstupující i celkovou show.


—————————————————————-
Poslední informace k Transmission 2019 + timetable
Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission festivalu “Another Dimension” právě vrcholí. Přinášíme vám všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušenou noc.
BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do O2 areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a RTG zařízení. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí podle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost všech konaných i plánovaných akcí v O2 areně. Transmission festival upozorňuje na nulovou toleranci drog! Zachycení návštěvníci, kteří budou mít u sebe drogy, budou předáni do rukou policie.
PRE-PARTY V PÁTEK 11. 10. 2019 V EPICU
Transmission víkend startuje již v pátek večer a to oficiální pre-party v nejmodernějším pražském klubu Epic (Revoluční 3, Praha 1). Pre-party byla vyprodána v předprodeji, ale nechali jsme ještě 100 vstupenek k prodeji na místě. Těšíme se na vás!
TIMETABLE PRE-PARTY
22:00 | Luigi Di Mare – Warm Up
23:30 | Alessandra Roncone
00:30 | David Gravell
01:45 | Allen Watts
03:00 | Driftmoon
04:00 | Chris Schweizer
05:00 | KONEC
OTEVŘENÍ O2 ARENY
Brány O2 areny se otevřou v sobotu 12.10. ve 20:00. Transmission festival končí v 06:00 ráno.
BAVTE SE ODPOVĚDNĚ
1. Starejte se o své přátele a lidi kolem sebe.
2. Vyhledejte první pomoc, pokud se vy nebo někdo z vašich přátel necítí dobře. (viz. Mapa, kde se nachází zdravotnická služba)
3. Dodržujte pitný režim a nezapomínejte jíst.
4. Nepřehánějte to. Každý má svůj limit, buďte odpovědní.
5. Zvolněte tempo a dbejte na přestávky na odpočinek.
6. Cestujte domov s přáteli bezpečně, použijte veřejnou dopravu.
VCHODY
Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé GOLDFINGERS VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé GOLDEN TICKETŮ se dovnitř dostanou přes vchod č. 9 na severní straně. Viz. Mapa.

VSTUPENKY
Všechny typy vstupenek jsou vyprodány. Abyste předešli pozdějším nedorozuměním, doporučujeme vyhnout se koupi vstupenek mimo oficiální zdroje, protože v oběhu jsou i falešné vstupenky. Nepřebíráme odpovědnost za vstupenky, které byly zakoupeny mimo naši oficiální prodejní síť vstupenek. Majitelům e-ticketů doporučujeme vstupenky vytisknout a vzít s sebou, aby předešli technickým problémům při skenování kódu z telefonu.
PAYLOGIC VOUCHER
Vouchery od Paylogicu musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na jižní straně O2 areny, vchod č. 18. Viz. Mapa. Vstupenky si můžete vyměnit v sobotu 12. října od 16:00 do 03:00. Voucher Golden ticket si vyměníte na pokladnách Ticketportal u vchodu č. 9.
GOLDEN TICKETY
Majitelé GOLDEN TICKETŮ používají pro vstup na akci vchod č. 9. Vstupenka GOLDEN TICKET jim umožní použít eskalátory uvnitř O2 areny, kterými se dostanou do klubového patra. Viz. Mapa. Vstupenku je třeba mít neustále u sebe kvůli případnému používání eskalátorů do klubového patra. Golden ticket vás opravňuje ke vstupu na klubové patro, na plochu O2 areny a na přilehlé tribuny.
DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte registrované Transmission tetování, dostanete svou vstupenku na vchodu č. 31 po předložení občanského průkazu a po kontrole pravosti tetování. Vchod č. 31 bude pro vyzvednutí vstupenek k dispozici od 18:00 do 00:00. Vstup do O2 areny je povolený od 20:00. Lístek dostanou pouze držitelé tetování, kteří byli registrovaní do 3.3.2019.
FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ
Fotografové a mediální partneři najdou své akreditace v akreditačním centru O2 areny, které se nachází za vchodem č. 18. Po kontrole totožnosti budou partnerem vydané akreditační karty, se kterými můžou vstoupit do O2 areny vchodem č. 31, který je otevřený od 20:00. Akreditace je možné si vyzvednout do 00:00 12.10.2019. Žádosti o akreditace již byly uzavřeny.
E- LOCKERY
Letos místo klasické šatny zřizujeme stanoviště s úložnými skříňkami: e-lockery. Ty jsou dostupné v předprodeji za 8,50 € + poplatek. Dostanete se k nim přes eskalátory v severním foyer. Výhodou e-lockeru je, že se o něj můžete podělit se svými přáteli – díky větší kapacitě a systému s pin kódem. Do své skříňky máte přístup po celou noc. Skříňku lze zakoupit online do čtvrtka 10.10. zde: bit.ly/E-lockersPRG. E-lockery bude možné koupit i na místě za cenu
10€ (lze platit i kartou), ale jejich počet je omezený, proto doporučujeme zakoupit je předem.
GOLDFINGERS VIP & GOLDEN TICKET ŠATNA
Šatna je pro držitele GOLDFINGERS VIP a GOLDEN TICKETŮ zdarma. VIP šatna bude umístěna před vstupem na Goldfingers VIP terasu. Držitelé Golden ticketů mají k dispozici šatnu zdarma na klubovém patře.
NADROZMĚRNÁ ZAVAZADLA
Pokud si s sebou berete něco, co se vám do e-lockeru nevejde, příp. to patří mezi zakázané předměty, můžete si to uschovat v Úschovně O2 areny, která se nachází před ní. Funguje od 19:30 do max 06:30.
ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce k dispozici na info stánku. Viz. Mapa.
PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti (CZ a EUR) a z velké části i platebními kartami. V severním foyer se nachází bankomat. Viz. Mapa.
TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Velký stánek Transmission Merchandise najdete po vstupu v severním foyer za info stánkem. Viz. Mapa. K dispozici budou: Transmission trička, čepice, brýle, vlajky, špunty do uší a jiné. Aktuální kolekci najdete na www.transmission.events/shop.
MOBILNÍ APLIKACE
Transmission je k dispozici také v mobilu a to prostřednictvím aplikace WOOV, která vám umožní spojit se se svými přáteli, sledovat časový rozvrh DJs nebo dostávat aktuální upozornění. Stahujte zde: www.woov.com/TMPRG19
HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Doporučujeme použití ochranných špuntů do uší, abyste chránili svůj sluch. Špunty je možné zakoupit ve stánku Transmission Merchandise.
MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v Pravidlech pro návštěvníky O2 areny.
TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nacházejí na západní straně nedaleko GOLDFINGERS VIP terasy.
PARKOVÁNÍ
K parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Pečlivě si přečtěte informace o parkování.
TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 areny stát vozy taxislužby. Najdete je nedaleko hlavního vchodu na ulici Ocelářská.
VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází na ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra “Českomoravská” (žlutá linka B), ze které vystoupíte a rovnou vejdete vchody na severní straně. Na zastávce “Českomoravská” končí i autobusy 151, 152 a 375. Tramvají se můžete dopravit na zastávku “Multiaréna Praha” (linky 8, 25 a noční linka 92) a vejít do O2 areny přes jižní vstup. Vlakové nádraží “Praha – Libeň” se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Doporučujeme použít vchod z jižní strany. Více info o dopravě do a z areny naleznete zde.
FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné s sebou vzít mobilní telefony, kompaktní digitální fotoaparáty a GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery smí používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace jsou pro letošní edici již uzavřeny.
ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací ZDE. Kouřit se smí pouze venku ve vyhrazeném prostoru před O2 arenou. Ven z areny a zpět se dostanete přes vchod / východ č. 30.
ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (všechny), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, tyče, tzv. selfie tyče a teleskopické tyče, plechovky, plastové / PET lahve, ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitně politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Transmission festival nevyžaduje žádný povinný dresscode, ale zdvořile vás žádáme o zachování komfortu jiných návštěvníků akce, nesvlékáním trička.
SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů: Facebook – Twitter – Instagram – Youtube. Nezapomeňte používat hashtag #TMPRG19.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
V případě, že máte nějaké otázky, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na adresu info@unitedmusic.cz či zprávu na facebookové stránce Transmission Festival.
TIMETABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline – Warm Up
21:15 | Darren Porter
22:30 | Giuseppe Ottaviani Live 2.0
23:45 | Ferry Corsten pres. System F
00:45 | Marlo
02:00 | Transmix
02:15 | Cosmic Gate
03:30 | Key 4050
04:45 | Blastoyz
06:00 | KONEC
Přijďte do O2 areny včas, aby vám neunikl začátek show.
PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA I LETOŠNÍ EDICE TRANSMISSION FESTIVALU SKVĚLÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!

———————————————————-
Video pozvánky na Transmission Festival od Freezera
Další ročník věhlasné taneční párty Transmission je již za rohem. Náš pilný redaktor Freezer se rozhodl natočit o tomto festivalu sérii neortodoxních videí, kde se dozvíte veškeré potřebné informace a také zde probere jednotlivé vystupující. Prozatím jsou natočeny dvě videa, ale postupně budou natočeny ještě další. Tato série ještě zdaleka nekončí! V tom prvním se dozvíme o čem vlastně tento event je a jaký druh hudby můžeme očekávat. Je to vlastně takové představení této mega-párty pro ty, kteří příliš neví o čem tato show pojednává. Druhé video je o speciálním vystoupení projektu System F, který patří Ferry Corstenovi. Dozvíme se, co můžeme od jeho vystoupení očekávat. Zazní i Gouryella nebo Ferry Corsten tracky? Bude to čistě producentský set? To vše se ve videu dozvíte. Event je sice vyprodaný, ale i přesto nezoufejte a využijte možnosti takzvaného waiting listu, který Vám dá velkou naději, že se přeci jen na tento významný event podíváte.


Transmission Festival vás vezme na vesmírnou odyseu
V sobotu 12. října 2019 se uskuteční nová edice Transmission Festivalu. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, v pražské O2 aréně, se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show! Vydejte se s Transmission Festivalem na vesmírnou odyseu! Zavřete oči, zapomeňte na všechny starosti a nechte se unášet do neznáma. Představte si, že startujete vesmírnou loď, vznášíte se ve stavu beztíže, letíte rychlostí světla, poznáváte záhady černé díry, nebo ohýbáte časoprostor! To vše zažijete už v sobotu 12. října, kdy se vydáte na cestu do jiné dimenze s Festivalem Transmission: ‘Another Dimension’.
Transmission ‘Another Dimension’ ve vás díky množství spektakulárních laserů, úžasné světelné show, úchvatným speciálním efektům a masivnímu Funktion One Vero zvukovému systému zanechá silný zážitek a pohltí vaše smysly. Objevíte nové horizonty v doprovodu nejlepší taneční hudby předních světových DJs, v pečlivě sestaveném line-upu.
Line-up (v abecedním pořadí)
BLASTOYZ
COSMIC GATE
DARREN PORTER
GIUSEPPE OTTAVIANI PRESENTS LIVE 2.0
KEY 4050
MARLO
FERRY CORSTEN PRESENTS SYSTEM F
THOMAS COASTLINE
VISION IMPOSSIBLE
Nechte se unést za hranice všedních dní a všeho obyčejného! Transmission Festival je dnes jednou z nejvelkolepějších akcí taneční hudby, která láká fanoušky z více než 70 zemí světa do pražské O2 arény, aby zde společně sdíleli tento neobyčejný zážitek. Vstupenky na Transmission Prague 2019 jsou sice momentálně vyprodané, ale v září se očekává uvolnění vstupenek od členů klubového patra O2 arény. Přidejte se na tzv. waiting list a nezmeškejte svou jedinečnou šanci zažít premiéru nové show. Pokud chcete zažít skvělý a ničím nerušený večer, doporučujeme vám si s předstihem zaplatit e-locker s pin kódem, který plní funkci šatny a máte ho k dispozici nonstop během celé noci.
Minimální věková hranice pro vstup na Transmission Festival je 18 let.
#TMPRG19
Transmission ‘Another Dimension’
12.10.2019
O2 arena Praha
Více info:
www.FB.com/TransmissionFestival
www.transmissionfestival.com

—————————
ABGT350 je oficiálně vyprodaná a na Transmission zbývá už jen 4000 vstupenek
Exkluzívní víkend plný taneční hudby zabezpečí v říjnu United Music! V pátek 11. října bude v pražské O2 arene hostit legendární trio Above & Beyond výroční show Group Therapy 350. Další ohromní edici Transmission festivalu, který je vždy zárukou unikátního audiovizuálního zážitku špičkové světové úrovně, zažijí fanoušci v sobotu 12. října. Aby toho nebylo málo, na neděli 13. října je připravená oficiální afterparty po ABGT350 – Anjunadeep Open Air v magických prostorách historické památky Křižíkova fontána. Show Above & Beyond: Group Therapy 350, která se bude konat na podzim v pražské O2 arene, je oficiálně vyprodaná. Všechny dostupné lístky zmizly v rekordním čase. Přinášíme však světélko naděje pro opozdilce, protože je možné, že se v září uvolní vstupenky od členů O2 klubového patra. Přidejte se na tzv. waiting list, který najdete po kliknutí na tento odkaz.


Transmission festival hlásí taky rekordní prodej. Goldfingers VIP vstupenky a Golden tickety se vyprodali za prvé dni. V prodeji na teď zůstává přibližně 3 500 regular vstupenek. Prvé přírůstky do line-upu sú už potvrzené a  v následujícím období budou aj zveřejněné na sociálních sítích Transmission festivalu.

NEKUPUJTE VSTUPENKY OD NEOFICIÁLNÍCH PRODEJCŮ. OFICIÁLNÍ PRODEJ ZDE.
Doporučujeme ke vstupence zakoupit locker (šatní skřínku), kterou najdete tu.
Pro aktuální novinky sleduj United Music na FacebookuInstagramu a www.unitedmusic.cz.

——————————————————–
Zažijte nejtanečnější víkend podzimu v pražské O2 areně!
United Music přináší exkluzivní víkend plný taneční hudby. V pátek 11. října 2019 představí v pražské O2 areně legendární trio Above & Beyond speciální show Group Therapy 350 (ABGT350) a v sobotu 12. října 2019 zažijete novou velkolepou edici Transmission festivalu, který je pokaždé zárukou unikátního audiovizuálního zážitku světové úrovně. Aby byl zajištěn komfortní zážitek během obou nocí, bude kapacita O2 areny snížena v porovnání s minulými lety, proto doporučujeme zakoupit si vstupenku co nejdříve.
Above & Beyond odstartovali rok 2019 ve velkém stylu nominací na jejich druhou Grammy, vydáním singlu v spolupráci s Arminem Van Buurenem a oznámením EP k jejich albu “Common Ground”, který debutoval na třetí příčce v žebříčku Billboard Official Album Chart za rok 2018. Trailer představuje nový track nazvaný “There’s Only You”, který připravili s dlouholetou kamarádkou Zoë Johntson. Jeho vydání je naplánováno na 29. března ve vydavatelství Anjunabeats. Do pražské O2 areny se trio vrací po téměř roce od jejího posledního vystoupení na Transmission festivale.
TRAILER ABGT350 – https://youtu.be/jbCicmGf2GI
Transmission festival představí v sobotu 12. října zbrusu novou show, za kterou se do Prahy jako každý rok, vydají fanoušci z celého světa. Můžete se těšit na dechberoucí speciální efekty, neskutečnou světelnou a laser show, velmi kvalitní Funktion One Vero zvukový systém a vše, co ze soboty 12. října udělá zážitek, na který nezapomente.
TRAILER TMPRG19 – https://youtu.be/IistXCZL9Nc
Pojďte si s United Music vychutnat ten největší taneční víkend podzimu! Předprodej vstupenek bude zahájen v pondělí 11. března 2019 od 11:00 v  síti Ticketportal. Vstupenky na každou akci budou k dispozici od 1.390 Kč (v omezeném množství) a combo tickety na obě akce od 2.590 Kč (v omezeném množství). Nenechte si ujít kouzlo obou nocí!
Above & Beyond: Group Therapy 350
11.10.2019
Předprodej v síti Ticketportal
ABGT350.live
Facebook událost: www.FB.com/events/618593125258090
Transmission festival Prague 2019
12.10.2019
Předprodej v síti Ticketportal
www.TransmissionFestival.com
Facebook událost: www.FB.com/events/2231989797082675
Pro aktuální novinky sleduj United Music na FacebookuInstagramu a www.unitedmusic.cz.

Karel
Author: Karel

Trance.cz

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit