TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaVoices – pokračování v sobotu v klubu Gecko

18.02.2009

V sobotu 21. února 2009 se koná další pokračování pravidelné měsíční párty Voices v pražském klubu Gecko bar. Jsme velice rádi, že tentokrát přijal pozvání moravský DJ a producent LUIS aka Luis Lamborghini. V roce 1994 vydává své první album a rovněž se začíná zajímat i o mixování pomocí CD. Zlomový je pro Luise rok 1996, kdy dostává rezidenturu v klubu Disco 2000 v Pavlovicích u Kojetína, kde vystupuje téměř 2 roky. V roce 1998 se seznamuje s technikou míchaní na gramofony a využívá své zkušenosti k vypilovávání techniky mixu. Celý rok 1999 a značnou část roku 2000 tráví Luis pracovně v USA, kde sbírá potřebné zkušenosti návštěvami zásadních klubů v New Yorku, Detroitu, Chicagu a St. Louis. Po návratu se značnou zásobou vinylů a zkušeností vše zúročuje vydáním svého již desátého alba Me&Myself, které sklízí pozitivní recenze v časopisech o taneční hudbě (Bassline, Xmag). Také velice dobře boduje se svými tracky v tehdy populární soutěži Demoline pořádané časopisem Bassline. V roce 2000 spolu s djem Taureenem začínají pořádat sérii dnes již legendárních klubovek Big Love ve vyškovské Budwarce. Stává se také na krátkou dobu členem bookingu Sunhouse, který mu otevře hraní po zajímavých místech a nezřídka také zavítá se svými sety a svou tvorbou do zlínského rádia Kiss Publikum. V roce 2001 vstupuje do zlínského bookingu Drumfire, stává se na čas spolu s Drumfire DJs rezidentem zlínského Q-clubu.
V roce 2002 rozjíždí své noci Techface v kosteleckém klubu Elephant. Také spolupořádal, spolu s Dj Taureenem, populární letní multi žánrový festival Kojál Extended ve Vyškově.
V roce 2003 začíná Luis pořádat jeho klubové noci v kojetínském klubu New York pod názvem Techno Twins, které si udržely velice kvalitní hudební pokračování, i dle ohlasů kluberů. Začátkem roku 2007 si Luis zakupuje Final Scratch 2, později ho nahrazuje Traktor Scratchem a začíná se pomalu zajímat o míchaní mp3, sice stále pomocí svých oblíbených gramofonů, ale tentokrát již digitální cestou. Dále také rozbíhá svůj netlabel Naked Records, pro který již oslovil několik velice zajímavých producentů a i on sám ve svém studiu usilovně pracuje na nové tvorbě. V polovině roku 2007 Luisovi vychází jeho první EP na labelu Isis Recordings, dále je také touhle agenturou zastupován. Začátek roku 2008 je plný nové producentské plodnosti. Na svém labelu Naked records vydává pár zajímavých počinů a přispívá svým trackem na oficiální kompilaci klubu Pinocchio k jeho ročnímu výročí. Koncem roku 2008 přijímá nabídku bookingové agentury Strobe a stává se jejím členem. Jeho progressive house, techhouse a breakbeat sety hraje pravidelně po klubech na Moravě a v Čechách. Svá vystoupení si odbyl již také na Slovensku a v Lucembursku.
Samozřejmě pro Vás máme další bonbonek a to v podobě formace The Progressive Brothers ve složení MCB & Sunafera. Díky jejich dlouhodobé spolupráci a vytříbenému, téměř totožnému výběru hudby, se jejich sety zaručeně vždy promění v jeden harmonický celek. Jejich nekompromisní pure tribal deep and dark sound jistě nenechá nikoho v klidu.
Celý line-up doplní nadějný a kreativní David Justián, jenž dříve vystupoval pod pseudonimem DeeJayBoy. V jeho setech najdete hluboké trancové zvuky, přes house, electro až k progressivu.
Atmosféru večera doplní tématická videoprojekce, vstup je jako vždy zdarma a pozor, začínáme již ve 20:00 hodin. Team Voices.
VOICES 21. 2. 2009 – Gecko bar, Praha
Djs :
LUIS aka Luis Lamborghini (Naked records, Strobe, Vyškov)
the Progressive Brothers (MCB & Sunafera)
David Justián – /previously DeeJayBoy)
Kde?
Music club Gecko
Mikulandská 2
Praha 1
www.geckobar.cz
www.idj.cz/voices
www.idj.cz/mcb
www.idj.cz/deejayboy

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.