TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaVyhraj letecký výlet do Amsterdamu na party Combi:Nations a další super ceny

02.10.2006

Agentura United Music společně s leteckou společností Sky Europe připravila exkluzivní soutěž, ve které můžete vyhrát i zde na trance.cz (kromě ostatních velkých party serverů) 2 x letecký výlet do Amsterdamu na holandskou premiéru party Combi:Nations, a spoustu dalších cen. Party proběhne již tento pátek 6.10., takže soutěžit můžete pouze do středečního večera. Dva z vás tedy budou mít jedinečnou šanci odletět v pátek ráno do Amsterdamu, a večer navštívit party Combi:Nations v klubu Melkweg, která startuje světové turné Marca V, v rámci kterého navštíví 3. listopadu i pražský Veletržní palác. Výherci hlavních cen navíc získají možnost setkání a fotku s Marcem V, plakát s jeho podpisem, a vstupenku na pražskou akci. Zájezdu se také zúčastní zástupci agentury United Music, a novináři z dalších serverů, kteří v zápětí připraví zajimavé reportáže a fotoreporty. Soutěžní otázka: Do jakých třech zimních destinací připravila společnost SKY EUROPE pravidelné linky z Prahy?
Výhry: 2 x zpáteční letenka do Amsterdamu od Sky Europe + vstupenka na Combi:Nations v amsterdamském klubu Melkweeg + setkání s Marcem V + plakát s jeho podpisem. Odlet do Amsterdamu je v pátek, 6. října v 7.20 hodin z pražského letiště v Ruzyni. Přílet pak v sobotu, 7. října v 11.00 hodin. 6 x vstupenka na pražskou Combi:Nations 3.11. ve Veletržním paláci.
Odpověď pošlete do středy, 4.října do 24.00 hodin na tento e-mail. Současně uveďte celé jméno, adresu a kontaktní telefon. Výherci budou kontaktováni během čtvrtečního dopoledne, a jejich jména budou zveřejněna na stránkách www.unitedmusic.czwww.combinations.cz a našem serveru. Účastník soutěže musí být občan České Republiky starší 18ti let. Veškeré informace o službách Sky Europe najdete na www.skyeurope.com.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.