TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaWe Come One s Nick Warren v Radost Fx

30.10.2018

We Come One je nový koncept tanečních párty, cílený na skutečné hudební fajnšmekry. V pátek 16. listopadu jsme pro vás připravili první vydání, které se vyznačuje několika vyjímečnostmi. A protože chceme vyjímečný zážitek, zajistili jsme také vyjímečný program a vyjímečné místo. Po dlouhých 4 letech se do Prahy vrací Nick Warren a kam jinam by měl zavítat než do podniku, který již od počátku zásadně ovlivnil klubovou scénu v České republice a který pořád patří mezi top u nás a tím je pražská Radost FX.

Nick Warren je anglický legendární house DJ a producent pocházející z Bristolu, hrající od roku 1988. Již v polovině 90 let se pevně zařadil po bok tzv. “superhvězdných DJů” jako Paul Oakenfold nebo Sasha. Byl rezidentem klubu Vision v Bristolu a po americkém turné s Massive Atack, jako jejich oficiální DJ, začal veleúspěšnou spolupráci s jedním z nejlepších klubů v historii – Cream v Liverpoolu. Zcestoval celou planetu, hrál a hraje v těch nejprestižnějších klubech a na festivalech a dá se říct, že je neustále na tour. Mimo jiné je známý svými osmi kompilacemi pro vydavatelství Global Underground (jen v Anglii se prodalo více než 110 000 ks), mixy pro Renaissance, Mixmag, DMC nebo Balance Music. Společně se svým kolegou Jody Wisternoff tvoří duo Way Out West a mají na kontě pět studiových alb. Za svou kariéru vydal také desítky singlů a remixů pro ty nejlepší producenty elektronické hudby. Je vedoucím A&R pro špičkové britské vydavatelství Hope Recordings, kde podporuje a rozvíjí nové talentované producenty a DJe. Nick je majitelem labelu the Soundgarden, což je také jeho vlastní párty koncept se kterým se v poslední době prezentuje na těch nejzajímavějších místech a klubech po celém světě. I po dlouhých letech Nick Warren nevykazuje žádné známky zpomalení o čemž svědčí pokračující oddanost jeho neustále se rozšiřujícího fanouškovského zázemí milovníků jeho hudby. Jsme neskutečně rádi, že si v jeho nabitém kalendáři našel volný termín a my se velmi těšíme na jednu ze zásadních akcí pražského klubového podzimu.
Další specialitou tohoto večera je také oslava 25 let za mixem vyjímečného člověka a house & techno pionýra u nás, borce s perfektním citem pro výběr skladeb a mix, kterým je DJ Nkyp. Line up doplní další legenda české klubové scény a chodící hudební encyklopedie Josef Sedloň. Dále se můžete těšit na stálici a DJe který je zárukou kvalitního mejdanu Subgate a na moravského progressive matadora MCB.
Aby jsme pro vás vytvořili skutečně vyjímečný zážitek, chystáme pro vás spoustu dalších vychytávek. Můžete se těšit na speciálně vyzdobený klub, live videoprojekci, v rámci večera si budete moci zakoupit speciální edici triček, které pro vás přímo na místě bude vyrábět společnost TARSAN a na další překvapení, která vám budeme postupně odkrývat.
Na akci je striktně limitovaná kapacita a vy máte možnost být na párty v blízkém kontaktu s DJem. Chceme pro vás vytvořit zcela jedinečnou atmoséru přesně jak napovídá název We Come One – JSME JEDEN.
DJ’s:
> NICK WARREN
(the Soundgarden, Hope Recordings, Global Underground)
www.djnickwarren.com
> Josef Sedloň
(Radio 1, Spectaculare)
www.facebook.com/josef.sedlon
> Subgate
(OneWay Music)
www.djsubgate.com
> Nkyp
(Music Please, BAMBUM.cz)
www.facebook.com/DJ-Nkyp-188538952973
> MCB
(the Progressive Brothers)
www.facebook.com/zdenek.suchanek.1
VJ:
> PleiOne
www.facebook.com/vesmiran
JAK SE K NÁM DOSTANETE?
> Metro
Line C – I.P. Pavlova
Line A – Nam. Miru
> Tram – I.P. Pavlova
4,6,10,11,16,22,23
Start: 22:00
VSTUP od 18 let

! KAPACITA JE OMEZENA NA 300 lidí !
Předprodej vstupenek začíná v pátek 5. října na GoOut
LINK:
https://goout.net/cs/party/we-come-one-nick-warren+josef-sedlon+dalsi/fosod/+rwmrk/
!!!!!NAPROSTO SPECIÁLNÍ CENA PRO PRVNÍCH 100!!!!!
1 vlna – 100 ks za 250,- předprodej od pátku 5.10. do 26.10 nebo do vyprodání
2 vlna – 200 ks za 350,- předprodej od pátku 27.11. do 15. 11. nebo do vyprodání

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.