TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaWestbam a daląí hvězdy v Česku!

27.09.2001

13. října se na KC Karlov uskuteční daląí z akcí, pořádaných JPA group. Půjde o party s názvem Electric Kingdom, která je součástí stejnojmenné tour putující po Evropě, ale i Japonsku. Za celým projektem, který přiąel na svět jiľ v roce 1995, stojí umělci z prestiľního německého labelu Low Spirit, v čele s Djskou megahvězdou a jeho spoluzakladatelem Westbamem. Toho na hlavním stage doplní lidé jako Africa IslamHardy HardLexy & K-PaulMr. X & Mr. YDj I.C.O.N., slečna Ladida a live act Autotune. “Hlavní myąlenkou Electric Kingdom je spojování old school electro zvuku s novými vlivy, čímľ vzniká nový styl, kterému říkáme technolectro”, říká o tomto projektu Westbam.
Line-up dává tuąit, ľe vy, kdoľ jste nikdy nebyli na Loveparade, budete mít moľnost okusit na vlastní kůľi jaká je její atmosféra, hudba, a vůbec jak vypadá akce s umělci, kteří nejen ľe se jí pravidelně účastní, ale patří i mezi ty kdo celý fenomén Loveparade v průběhu let pomáhali utvářet. Westbam je jedním z těch, kdo u ní stáli jiľ od plenek. To ovąem není jediný z vrcholů jeho kariéry. Vľdy» poté co s Djingem v roce 1984 začal a o rok později vydal první desku, tak v roce 1988 vystupoval v rámci oficiálního doprovodného programu k Olympijským hrám v Soulu. Za zmínku jistě stojí i jeho veleúspěąné album Bam Bam Bam z roku 1994, nebo skladba Love Parade 1998 (One World One Future) ve společné produkci s Dr. Mottem a Klausem Jankuhnem, s kterými Love parade také pořádal.

Ani daląí, kdo se objeví v line-upu Electric Kingdom nejsou na scéně ľádnými nováčky Hardyho Harda moľná znáte jeątě pod pseudonymem Hardsequencer. K-Paul se podílel na hymně Love parade 1999 Music Is The KeyLexy je jedním z nejzaměstnanějąích Djů pod hlavičkou Low Spirit, v poslední době slaví úspěchy společnými sety s K-Paulem . Aby toho nebylo málo, Mr. X & Mr. Y není nic jiného, neľ společný projekt Westbama a Africa IslamDj I.C.O.N. pro změnu stojí za labely Bliss, Kamtschatka, nebo FREE music. Djku Ladidu, která bude reprezentovat domácí scénu snad není třeba více představovat.
Daląím lákadlem této party je na KC Karlov jiľ obligátní techno stage, na kterém vystoupí domácí ąpička Agent, Daho, Matrix, Milan Krouľil a Lynux. Stejně tak se můľete jiľ tradičně těąit do klubu Červený Drak, kde budou hrát zástupci nastupující generace DJs Lana, Lafayette, Lillou, Funghi a Trnqua.
Začátek akce je v 20.00 hod. Vstupné 230,- Kč v předprodeji 280,- na místě.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.