TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaWhite afterparty – 1.6. Retro Music Hall

27.05.2008

Ať si říká kdo chce co chce, všichni jdeme do Retra – to je heslo druhého ročníku úspěšné White afterparty s bezkonkurenčním line-upem! Pro ty, kterým nebude stačit porce kvalitní hudby na halovce roku, kterou Sensation White bezesporu je nebo pro ty, kterým večerní mejdan nestačí a chtějí si ho protáhnout, jsme ve spolupráci s Retro Music Hall připravili jedinečnou White afterparty s neotřelým a opravdu nabitým lineupem!! Druhý ročník této afterparty je koncipován tak, aby jste se skvěle bavili až do odpoledních hodin. Ptáte se, kdo na afterparty vystoupí? Hlavní host White afterparty je opravdová lahůdka. Není jím nikdo jiný, než legenda české taneční scény dj Loutka, který se zaručeně postará o výbornou atmosféru tohoto pekelně rozjetého mejdanu v bílém! Dalším hostem je českému publiku velmi dobře známý Bon Finix, který se díky svému osobitému vystupování vryl do paměti nejednoho clubbera! Pozvání na rozjetou White afterparty přijal dj a šéfredaktor serveru techno.cz v jedné osobě – Texx, který se se svým recordbagem dostal již mnohokrát za hranice naší země. Za zmínku určitě stojí vystoupení na proslulé Ibize v klubu Heaven. Dalším vystupujícím je matador pražské housové scény, charismatický dj MarcoS, kterého snad ani není potřeba více představovat. O support se postará energický a velmi nadaný Subgate, nejen teplickému publiku dobře známý Béďa, Thonic a celou afterparty zakončí talentovaný sympaťák Mark Twin. Startujeme již v 5 hodin!
Pro všechny návštěvníky je připraven kvalitní zvukový aparát a světelný park, speciální zelený laser společně s videoprojekcí, dekoracemi a spoustou dalších vychytávek.
Vstup na White afterparty s bezkonkurenčním lineu-pem je 150,-CZK
Nevíte jak se nejrychleji dopravit od O2 arény na White afterparty do Retro Music Hall?
Společně s přepravní společnosti Kurýr taxi jsme pro Vás připravili možnost dopravy od O2 arény až k Retro Music Hall za bezkonkurenční cenu 120,-Kč. V prostorách mezi O2 arénou a vstupem do stanice metra B Českomoravská, na Vás budou čekat vozy, které Vás na White afterparty dopraví. Pokud by jste na vůz Kurýr taxi nenarazili, volejte dispečink tel.: 241 090 090, který vám vůz v co nejkratší době přistaví.
Více informací o akci naleznete na www.retropraha.cz
Nabitý lineup plný vychytávek a výborné atmosféry – to je druhý ročník úspěšné White afterparty!!!

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.