TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaXmas in Trance Kamikaze White Edition

30.11.2004

A je to tady! Už tradiční velký předvánoční mejdan, na který se do osvědčených prostor KC Karlov v Benešově u Prahy každoročně sjíždějí klubeři z celé republiky. Tentokrát bude hlavně ve znamení stylu, který letos zažívá obrovský, ale zasloužený boom – TRANCE. Pokud budete chtít tento nejemotivnější, melodický a přitom hodně energický hudební styl proložit něčím ještě ostřejším, je tu Techno.cz Stage – jak jinak, techno je u nás stále na výsluní popularity. White Edition: Dvě nenápadná, ale docela zásadní slůvka pro tuto party. Všechny hlavní dekorace budou v bílé barvě a do bílého se převleče i celý hlavní sál a prostor pro VIP. Výsledný dojem ještě umocní UV světla a pozor, hlavně vy návštěvníci, pokud ovšem přijdete oblečeni celí v bílém… to bude hustýýýý….! A nebude to zadarmo. Každý, kdo bude mít na sobě bílé tričko a kalhoty, dostane dárek v podobě demo CD některého z účinkujících nebo dárek od našich partnerů. Příkladem půjdou i djs – budou hrát také v bílém oblečení.
Trance Escape je další specialita tohoto benešovského dýchánku. Je to švýcarská tranceová kompilace, kterou namixoval dj PURE (bude hrát na obou pódiích). Na dramaturgickém výběru se podílela dj LayDee Jane, která má na kompilaci svůj zbrusu nový, v pořadí druhý, track Titan-ic. Cédéčko se bude prodávat za 299,- Kč ve speciálním stánku. A to nejlepší nakonec: oba hlavní “aktéři” djs Pure a LayDee Jane budou cédéčko podepisovat na autogramiádě přímo na stánku, pravděpodobně mezi půlnocí a jednou hodinou. Je to náš “tajný tip” na prima hudební vánoční dárek… Silvestr v MADu: Tentokrát si pečlivě uschovejte vstupenky! Během party budou slosovány o dva atraktivní letecké zájezdy na silvestrovskou party ve švýcarském klubu MAD. …a to ještě není všechno. V KC Karlov budou i další “drobnosti”, které dělají tu správnou party: Kvalitní zvuk, bohatý světelný park, laser, projekce a taneční performance v podání sličných děv a urostlých mladíků, energy drink Kamikaze a spousta dalšího pití.
A teď to hlavní: DJS: LayDee Jane – stále populárnější česká dýdžejka žijící ve Švýcarsku. Už 3x hrála po boku světové jedničky dj Tiesta – naposledy to bylo na nezapomenutelné party 13. listopadu v Praze v T – Mobile Aréně. Vystupuje ve Švýcarsku, ČR, na Malorce, v Itálii, Holandsku, na Slovensku a v dalších zemích a stále více času věnuje i vlastní produkci – aktuální novinkou je singl Titan-ic, který vychází v těchto dnech na CD kompilaci Trance Escape.
Marc van Linden – německý dýdžej, který se stále častěji objevuje po boku Paul van Dyka, pro kterého zremixoval už několik skladeb. Jejich stále intenzivnější spolupráci potvrzuje i jejich listopadové společné hraní ve známém londýnském klubu Gatecrasher. O Markovi se začíná mluvit jako o vycházející hvězdě. Má také velmi kvalitní vlastní tranceovou produkci – v současné době je to např. hit AM 2 PM. V Benešově budeme mít tu čest být při Marcově premiéře v České republice.

Pure
 – také on bude hrát u nás poprvé, ale to neznamená, že je to nějaký nováček. Naopak. Během své desetileté kariéry má na svém kontě neuvěřitelných 25 kompilací, vydal více než 40 vlastních skladeb a ve Švýcarsku patří mezi nejvyhledávanější klubové dje. Jeho singly vycházely kromě jiných i u labelu BXR, kde na produkci spolupracoval s fenomenálním Italem Mauro Picottem. Na začátku roku 2004 dJ Pure založil ve švýcarském Bernu společně se svým dlouholetým kolegou a kamarádem Davidem Bombenem své vlastní studio a hudební vydavatelství “2HIGH PUBLISHING”.V tomto studiu vzniklo i desáté pokračování už zmíněné CD kompilace “Trance Escape” mixované dj Purem, která vychází souběžně ve Švýcarsku i v ČR.
Petr Holman – patří mezi českou tranceovou špičku a mezi nejžádanější domácí tranceové dýdžeje. Jako jeden z mála se po celou svoji kariéru věnuje právě stylu trance a patří mezi jeho neúnavné a úspěšné propagátory. Hraje nejen v klubech a na velkých festivalech (např. Summer of Love..) po celé České republice, ale také v zahraničí ( Anglie, Švýcarsko, Slovensko). Jeho sety můžete poměrně často slyšet v pořadu Dance Extravaganza na rádiu Evropa 2. K jeho dalším aktivitám patří pořádání pravidelné rezidentní party “GATE” a stojí i za touto benešovskou vánoční party.
Kromě těchto hvězd vystoupí na party dalších sedm dýdžejů (viz line-up).
Sobota 11. 12. 2004 KC Karlov Benešov

Main Kamikaze Stage
:
LayDee Jane (CH) a její hosté:
Marc van Linden (D), Pure (CH), Petr Holman (CZ), De Luks (CH), Michael C (CZ)
Techno.cz Stage:
Pure (CH), Miss Renny (CZ), Spyro (CZ), Monotype (CZ), Pavel Krejdl (CZ), Rit-Chee (CZ)
Vstupenky:
Předprodej v síti TicketPro a v KC Karlov za 190,- Kč. Na místě 250,- Kč.
Další informace o vstupném, soutěžích, dopravě atd. Najdete na internetových stránkách této party, které budou v provozu od 23.listopadu na adrese: www.php-production.cz

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.