TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaZ-Generation night s Fernetem

09.08.2011

Po velké letním zážitku na legendární holandské párty Luminosity, zasazené do krásné přírodní scenérie mořské pláže, budete moct také vy, čestí party people, okusit podobný styl a euforii, kterou tam Dj Boxi poctivě nasával plnými doušky a kterou se vám také pokusí možným způsobem předat dál. Na akci po názvem Z Generation night s Fernetem, která je tak trochu wam-up na Pleasure Island. Zažijete noc plnou progressivu, vymazleného trancu, uplifting trancu a techtrancu. A co je to za klubovou noc bez pořádného pití. V rámci různých soutěží budete moct vyhrát nejen panáky od Ferneta, ale i hodnotné ceny. Těšit se můžete na parádní djs obsazení, dj a producent F1D0, rychnovská stálice Rossignol a pardubický dlouhán Jimmy B. Akce se koná 26.8.2011 v klubu Event v Hradci Králové. Start akce je V 21: 30, vstup je free.
Více informací o djs:
F1D0
Filip Mařák alias F1D0 se za pultem objevil poprvé v létě 2007 a během čtyř let se vypracoval z mladého a nezkušeného zelenáče v respektovaného dje a producenta, který si čím dál hlasitěji říká o své místo na slunci. Velkou školou pro něj byla zejména možnost v letech 2008 a 2009 působit v portugalském Lisabonu, kde úspěšně rozjel svou vlastní noc v legendárním klubu Minimercado a zároveň hrál jako host na akcích pořádáných promotérskou agenturou Xpressive. V té době také zaznamenal první výraznější úspěchy se svou tvorbou, kterou od té doby hrála velká část trancové djské špičky, včetně jmen jako jsou Ferry Corsten, Paul Oakenfold, Judge Jules, Agnelli & Nelson, Scot Project a mnozí další.
F1D0 se prezentuje pestrou kombinací uplifting trancu a tech trancu, okořeněnou technem, ale i elementy z progressive, housu, či dokonce dubstepu a breakbeatu. A ač to zní tak trochu jako recept na dort od pejska a kočičky, můžete si jít vsadit na to, že se v průběhu F1D0va setu ani chvilku nudit nebudete. Nevěříte? Zastevte se na Z Generation Night v Event Music Baru v Hradci Králové a uvidíte, že nám dáte za pravdu.
Set z letošních Colours of Ostrava
http://www.mixcloud.com/filipmarak/f1d0-live-at-colours-of-ostrava-house-edition-fabric-ostrava-1672011/
Set rip z radioshow Ferryho Corstena, kde zazněl jeden z posledních F1D0vých bootlegů
http://www.metacafe.com/watch/6892960/beautiful_rainbow_rip_from_corstens_countdown/
Dva z F1D0vých bootlegů, které hrál loni Mallorca Lee ve svém setu na akci s Tiestem ve Skotsku (první dvě skladby):
http://youtu.be/L7Xno7bGIGk
Ukázky posledních dvou F1D0vých releasů:
http://soundcloud.com/f1d0/john-waver-f1d0-inspired
http://soundcloud.com/f1d0/preview-ally-brown-cranked
Dj Boxi
Učitel německého jazyka a tělesné výchovy, je jeden ze základních pilířů djského osazenstva královéhradeckého klubu Event music bar.(www.eventmusicbar.cz) Svou hudební pouť začal v Country Clubu Lucie, kde po dobu 4 let organizoval studenty oblíbené dýchánky plné pohody, úsměvu i energie. Na těchto akcích poprvé usedl za mixážní pult, kde reprodukoval snad všechny možné hudební styly. Profesionálnímu Dj-ingu se věnuje od roku 2006, mezi jehož nejoblíbenější styl patří uplift trance.(euforický trance). Jeho energické taneční jsou doprovázeny nezaměnitelnou komunikací s publikem, která rozjaří i toho nejsmutnějšího klubera. V roce 2009 se stal hlavním organizátorem pravidelné trancové akce pod názvem IN TRance, kde vystoupil po boku světových zvučných jmen jako jsou Jorn van Deynhoven (NL) Daniel Kandi (DK) Temple One (UK), Karu San (DE), Laydee Jane (CZ), Tomas Coastline (CZ), Matamar (CZ) Michael C (CZ) Wolscha (CZ) Martin Trax (CZ) a dalších. Spousty mixované hudby naleznete na stránkách http://djboxi.cz/hlavni.php?id=7
Dj Rossignol
Vlastním jménem Michal Slavík pochází z Rychnova nad Kněžnou. Jeho první myšlenky o tom stát se DJem ho přepadly po návštěvě vyhlášeného festivalu Summer Of Love v roce 2003, kde ho svým vystoupením nadchli hlavně Dj´s Ladida, Felipe, Rush a Marco Zaffarano. Po tomto skvělém zážitku se Michal začal zajímat více o tento styl hudby (Techno, později ještě El.House a House)! Po nějaké době myšlenky o tom, stát se djem, začali sílit a když jednou od kamarádky dostal do rukou cd kompilaci In Search of Sunrise od Tiesta, tak ve všem bylo jasno. Trance se stává pro Rossignola No. 1. Ovšem konkretizovat styl, kterým se DJ Rossignol prezentuje dnes, by bylo obtížné. Dalo by se říct, že jeho sety obsahují převážně Progressiv Trance ve kterém se objevují prvky Upliftu, Techna, El. Housu i Housu. Má svůj specifický styl, jeho vystoupení jsou energická a na svých vystoupeních dostane vždy spoustu lidí do varu. Mixovanou dvouhodinovou radioshow Sound Of Revolution by DJ Rossignol můžete naladit každý týden na třech evropských rádiích.
Hrál s Dji jako jsou Michael C, San (Nl), Ronski Speed (De), Duncan Grey, Michael Breeth, Orbith, Chris Sadler atd.
Krátké dvě videa z vystoupení Rossignola na nedávném SOS Free Festu (horší kvalita zvuku): http://www.youtube.com/watch?v=h-wn4zpV-uw
http://www.youtube.com/watch?v=IfbAWX5We3s
Web: http://www.djrossignol.com
Facebook fanpage: http://www.facebook.com/djrossignol
Záznamy z Rossignolovi radioshow “Sound Of Revolution”: http://www.soundcloud.com/Sound-Of-Revolution
Produkce: http://www.soundcloud.com/djrossignolhttp://www.youtube.com/djrossignol
Jimmy B je mladý český DJ, který upřednostňuje tranceové žánry progressive, uplifting, někdy i tech-trance. V mixování klade důraz na vývoj setu a udržuje si kontakt s publikem, které se snaží vždy rozpumpovat energetickými vlnami svého mixu.Na taneční scéně se začal pohybovat v roce 2008, kdy se především představoval pod vlastním jménem Jakub Koreček a začíná vystupovat na několika menších klubových akcích, kde získává zkušenosti s výběrem skladem, technikou mixování a komunikací s publikem.V roce 2009 se začíná představovat pod pseudonymem Jimmy B a dosahuje několika menších úspěchů, kdy dostává nabídku zahrát si na party se známými jmény jako je dánský Daniel Kandi či britský Temple One.Rok 2010 se pro něj stal zatím nejúspěšnějším, v červenci se dostává na taneční scénu i do sousedního Slovenska, a také se zanedlouho stává členem nové djské dvojice s DJ Rossignolem. V současné době se soustředí na vlastní produkci, prozatím v podobě mashupů a editů.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.