TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaZachraňte klub Jilská 22

24.01.2021

Podpořte provoz staroměstského klubu Jilská 22, který je z důvodu koronavirových opatření zavřený. Klub během normálního provozu podporuje v rámci pražské klubové scény alternativu a určitě si našel své místo na scéně, kam dozajista patří!
 

 
Příběh číslo 22
“Po mnohaletém působení v různých pražských klubech (Roxy, Opposite, Uhelna, Le Valmont, Tresor) jsem plánoval skončit v tomto oboru a svou pracovní činnost směřovat jiným směrem. Hlavním důvodem, proč jsem se tenkrát rozhodl na nabídku lidí kolem klubu Jilská 22 reagovat a jít se tam podívat, byl hlavně jeho název. Číslo 22 je v datu mého narození a moje šťastné číslo, což jsem přirozeně považoval za něco jako znamení osudu. Klub mi hned po první návštěvě přirostl k srdci a kdyby měl nyní skončit, smiřoval bych se s tím jen velmi těžko” vypráví majitel klubu Marek Sokol.
 
Undergroundem již od devadesátek!
V prostoru dnešního klubu Jilská 22 se již v 90. letech neoficiálně scházeli představitelé tehdejšího kulturního undergroundu, včetně pozdějšího prezidenta Václava Havla. I my se zaměřujeme na podporu alternativní hudební produkce vybočující mimo mainstream. Když jsem na začátku roku 2019 poprvé do těchto prostor vstoupil, ucítil jsem okamžitě silný potenciál na tuto myšlenku navázat a nabídnout lidem alternativu ke komerční produkci ostatních klubů v centru Prahy. Zveme k nám již známé projekty, ale zároveň chceme podporovat i ty, které jsou teprve na začátku, a přitom mají co říct. Důležitá je pro nás kvalitní hudební produkce! Proto by lidé na scéně měli vědět, že v Jilské 22 najdou místo, kde mohou realizovat svoji hudební vizi. Cílem je vytvořit “otevřený” prostor, kde se budeme společně podílet na aktuálním hudebním trendu napříč různými žánry elektronické hudby.
 
Odkaz na sbírku:
https://www.hithit.com/cs/project/8941/zachran-klub-jilska-22
 

Dolvich
Author: Dolvich

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit