TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaZemřel Thomas Coastline, český DJ prohrál svůj boj s rakovinou

24.02.2021


 
Kladenský rodák Tomáš Malina více známý pod svým uměleckým pseudonymem Thomas Coastline byl jednou z nejvýraznějších osobností české trance scény. Před pěti lety mu byla diagnostikována rakovina tlustého střeva a od té doby více méně úspěšně bojoval s touto chorobou. Dnes brzy ráno okolo třetí hodiny ho však zákeřná nemoc přemohla a v nedožitých 36ti letech zemřel.
 
Jako DJ rozehříval publikum na největších tuzemských akcích Transmission, Citadela či Cityfest. Jako producent dělal elektronickou taneční hudbu převážně žánru trance pro velká jména na scéně a vydával svou produkci i pod vlastním pseudonymem. S tvorbou hudby začal již v 16ti letech pod projektem Bass Detect. Poté navázal spolupráci s dvojicí CrossRyders a v roce 2008 se vydal na sólovou dráhu, vznikl tak první čistě autorský singl Afterhour. Následovala úspěšná kariéra, během které byl Tomáš svými fanoušky zvolen v sedmi po sobě jdoucích letech nejlepším českým trance DJem.
 
Respektovaný DJ a producent Thomas Coastline bude citelně chybět na domácí trance scéně a vznikne po něm veliká mezera, kterou jen tak někdo nezaplní. Zanechal po sobě alespoň poselství ve formě charitativního projektu Trancer Against Cancer, který bude pokračovat i po jeho smrti.

Dolvich
Author: Dolvich

1
Napsat komentář:

Please Login to comment
1 Název komentáře
0 Název odpovědí
0 Odběratelé
 
Nejvíce zareagovaný komentář
Hottest comment thread
1 Autor komentáře
Dolvich Recent comment authors
  Odebírat  
Upozornit