TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaZen v Roxy – již tuto sobotu zahraje Steve Porter

16.04.2008

Sobotní ZEN v Roxy tentokráte s hostem za zámoří – Stevem Porterem! Nenechte si ujít další edici této neotřesitelné klubové noci, která slibuje – jak už jsme s Porterem nejednou zažili – opravdu vydatnou dávku djského umění, které ho řadí mezi špičku progressive houseu. Své sety mají nachystané i rezidenti ZENu Michael Burian a Roman Rai. V chill outu jako vždy sehraná dvojka Airto & Lillou. Pokud stíháte do 23h, máte stovku ušetřenou. Barevný laser, dekorace a mohutný světelný park opět v plné parádě tak, jak se na ZEN v Roxy sluší a patří! Steve Porter začal svoji producentskou a djskou dráhu v Bostonu, ale brzy poté se přesouvá do klubů New York City. Dnes už lze bez nadsázky říct, že jeho skutečný domov je “cestování” (a platí to samozřejmě i pro jeho sety). Minulý rok absolvoval turné po východní části zeměkoule (hrál v Číně, Koreji, Tokiu, na Bali v Jakartě…). Svůj dům popisuje spíše jako nutnou zastávku při cestě na letiště. Do Prahy samotné se ale vrací rozhodně rád. Dj sety Steva Portera jsou stejně různorodé jako razítka, která nasbíral na cestách do svého pasu. V základu jeho setů najdete house, breaky i techno, to vše doplněné o prvky trancu, který vyvažuje tuto žánrovou pestrost a dodává jeho vystoupením hudebně harmonický průběh. Ale stranou těchto kategorií je ještě jedno neméně sympatické zjištění: Steve Porter se na své mix kompilaci nechal slyšet, že hlavním prvkem každé party, kde vystupuje, je zábava s přáteli a party party.
(z rozhovoru se Stevem Portrem)
Zakládáš si ve svých setech na pestrosti?
Ano, určitě. Právě tohle mě přitahuje. Nerad se cítím být svázán nějakou žánrovou oblastí. Možná sem schizofrenní nebo klaustrofóbní, hudebně samozřejmě. Malý prostor mi není blízký. Rád z něj unikám a vytvářím možné přechody od jednoho stylu k jinému, zvukově odlišnému. To vše samozřejmě ve vztahu k lidem na party. A zároveň upřednostňuji zajímavé cesty. Přes breaky, techno a progressive až do oblasti trance! Elektronická a taneční hudba!
Váháte co se sobotním večerem? V Roxy se odehraje pravidelná noc, s už opravdu významných hostem a samozřejmě i oběma neméně zručnými rezidenty. Otevírá se ve 22.00/10pm!!!
special guest: STEVE PORTER (djsteveporter.com, usa)
resident djs
MICHAEL BURIAN (michaelburian.com) & ROMAN RAI (roxy booking, solstice rec.)
chill out djs: Airto (roxy booking) & Lillou (roxy booking)
vj: Ozzy
color laser, plasma vision & special light design
Do 23:00 vstup 150czk, po 23:00 vstup 250czk.
Uvádí Roxy promotion
start 22:00

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.