TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaZeptejte se United Music… Odpovědi na vaše otázky

12.04.2005

Minulý týden jsme vám dali příležitost zeptat se nás na cokoliv. Tady jsou vaše dotazy a naše odpovědi. Žádné dotazy jsme nevypustili ani nijak neupravovali, až na pár gramatických chyb.) Díky moc. Všechny vaše další dotazy rádi zodpovíme na dotaz@unitedmusic.cz Váš tým United Music.


Otázka č. 1: Lukass z Tábora
Ahojte lidičky chci se prosim Vás zeptat co se děje s KC Karlov v Benešově ??? a s agenturou JPA ??? Kam koliv se podívám tak KC Karlov není na seznamu a když je tak se tam neukazuje žádná akce :(((((( !!!!! KC skončilo :(((( ??? …. Čao
Odpověď:
KC Karlov v Benešově stojí a funguje dál. Určitě se na podzim nějaké akce dočkáte, ale jaro jsme museli vypustit, jelikož aktuální akce a přípravy na léto a podzim nám zabírají příliš mnoho času. United Music Events je agentura nová, která přádá a zaštiťuje akce, které v minulosti zajišťovala JPA a G-Productions. JPA zajišťuje pro akce United Music Events umělce a G-Productions produkci, což jsou nejsilnější parkety obou agentur.
Otázka č. 2: Karel Stehlík
a) Co letošní CREAMFIELDS? Uskuteční se? Nevynechal jsem žádné a kromě loňského, všeobecně slabšího ročníku a hl. lineupu, ale v podstatě si nemám na co stěžovat. Hudební zážitek vždy přehlušil nedostatky. Skousl jsem problémy s vodou, kyvadlovou dopravou, atd. Tedy kromě jedné dosti podstatné věci prach! Neuvažovali jste o jiném umístění (jakéhokoliv Vámi plánovaného) festivalu?? Navrhoval bych třeba nějaké jiné letiště (nejlépe nedaleko Brna:)), kde by šla alespoň některá podia (respektive taneční plac a to zejména u trance/techno DJs stage) umístit na betonový podklad! Vyplatí se to, ať už je horko a sucho (nevydupe se prach) a beton byl by přijatelný i za případného deště (žádné bláto) a všichni návštěvníci by to ocenili!!.. Prostě tak, jak se to povedlo na slovenské POHODA 2004.
Odpověď:
Bohužel musíme fanoušky Creamfields letos zklamat. Letoční ročník se neuskuteční, jelikož máme v plánu celou řadu velkých akcí po celý rok a příprava festivalu jako Creamfields je práce pro tým lidí skoro na rok. Každopádně vztahy s Creamem jsou nadále na skvělé úrovni a nevylučujeme, že příští rok bude v Čechách pokračovat buď Creamfields nebo nějaký podobný festival.
A co se prašnosti na letišti v Roudnici nad Labem týče, po třech ročnících se ukázalo jako nevhodné místo. Pokaždé bylo krásné počasí, a plocha vyschla hluboko do země. 2 dny před festivalem kropily plochu kropící vozy, ale ani to nestačilo. Zkrátka, pokud je horký letní den, prašnosti na této ploše nejde zabránit.
Jinak osvědčená lokalita je Máchovo jezero, kde připravujeme další ročník festivalu Mácháč, který bude letos hodně speciální, jelikož hlavní hvězda bude opravdová megastar, která ještě u nás na open-airu nevystupovala.
b) Můj další dotaz směřuje k MAYDAY. Dočkáme se letos konečně po spoustě slibů?
Odpověď:
O Mayday letos neuvažujeme. Již několikrát jsme jednali s německým partnerem, ale nikdy se nepodařilo dosáhnout jasné dohody. Na podzim se ale dočkáte podobného festivalu, se silným a kvalitním line-upem, který se neomezuje hlavně na německou scénu, jako Mayday.
c) A koho nám dovézt? No přece Tiësto a Paul Van Dyk dohromady a v Sazka Areně (jinak rozhodně venku, T-Mobile Arena byla na Tiësta malá! A šatna mě tam stálá 150kč – v cca 23h mi to tam odmítli uschovat, tak jsem připlatil(podplatil..ale nemám rád korupci) Je snad jasný že v listopadu bude mít každém bundu a někteří i batoh x 14000 lidí %=takže příště opravdu dostatečnou kapacitu šaten..)! A na open air znovu Underworld!! Nebo alespoň Chemical Brother. Ani Moby by nebyl špatnej třeba za rok někde venku.
Odpověď:
Tiësto a Paul Van Dyk v Sazka Aréně je hezká představa. Bohužel Sazka Aréna má pro takovéto typy akcí omezenou kapacitu 9.000 osob, což je dost málo. T-Mobile Aréna je v současné době nejlepší pražský prostor pro takovou akci. Za problém s šatnami se ještě jednou omlouváme. Šatny v horních patrech arény byly prázdné, ale návštěvníkům chyběly informace. Důležité je, že se nikomu nic neztratilo, což se v minulosti několikrát stalo. Jinak k umělcům. Underworld v Praze letos vystoupí, Moby taktéž. Chemical Brothers mají k promotérům v České Republice velkou nedůvěru po zkušenostech s jejich vystoupením na Proboštských Jezerech.
d) K Arminovi a Prodigy nemám dotaz. Doufám, že to nepokazíte (to se G-product. naštěstí nestávalo takže očekávám jejich bezproblémovou organizaci!). JEN, proč to muselo být hned týden po sobě?! Bude to dost náročné na peněženku a cestováni a myslím že dost lidí si vybere jen jednu akci, ikdyž by chtěli oboje. Díky za poctivé odpovědi a zvážení mého návrhu (věřím/doufám, že nebudu jediný). Děkuji.
Odpověď:
Na Arminovi a Orion Hall se budeme všichni maximálně snažit, aby organizace byla perfektní a na nejvyšší úrovni. Gabo je zkušený produkční a má všechno pevně pod kontrolou. A proč jsou akce týden po sobě? S Arminem i The Prodigy jsme vedli několikaměsíční jednání, kdy připadalo v úvahu několik termínů. Bohužel nakonec během 2 týdnů obě hvězdy potvrdily jediné možné termíny 7. a 13. května, takže jsme se do toho pustili. V předprodejích lze koupit speciální vstupenku na obě akce za 799 korun plus poplatky, což je cena za megaparty v T-Mobile Aréně a Orion Hall Festival s The Prodigy a špičkovými DJ´sopravdu solidní. Stačí se podívat na ceny běžných koncertů a podobných akcí, a dostanete se na daleko větší peníze.
Otázka č. 3: kaba 
Jakého oblíbeného DJe byste chtěli přivézt? No např Johan Gielen, určitě Ferry Corsten nebo taky Cosmic Gate :)..
Odpověď:
Máme spoustu plánů jaké DJe přivézt, ale bylo by naivní je nyní prozrazovat. Určitě jich bude dost a žádná ohraná jména. Takže nechte se překvapit, za pár dní prozradíme další.
Otázka č. 4: Filip Beneš
Dobrý den, předem bych Vás chtěl pochválit (dá-li se to tak říci) za tuto skvělou možnost se vyjádřit. Musím říct, že co se týče připravované Orion Hall s Prodigy, tak tu určitě navštívím, i když mne trochu mrzí, že se ještě nerozběhl web a tudíž nevím koho mám čekat po Prodigy… :o( Co se týče DJ’s, které bych rád viděl, tak u mne je to jednoznačne Dj
Rush, Jeff Mills, Umek a Chris Liebing. S pozdravem
Odpověď:
Web www.unitedmusic.cz již funguje v nové verzi a najdete tam seznam všech umělců Orion Hall Festivalu s jejich profily. Díky za další podněty.
Otázka č. 5: Kamil Papež
Zajímalo by mě jestli na nějakou vaší akci nepřivezete Christiana Smitha? dik, čau
Odpověď:
Nemůžeme potvrdit ani vyvrátit. Jmen je spousta, a díky za tip.
Otázka č. 6 Tomáš Budař
a) Zdravim Vas Je mozne zlepsi dokonalé ???? No jasne vzdy je co zlepsovat. No musim rict po te co sem se dozvedel ze dve moje milovane agentury spojily sve sily sem s napetim ocekaval co se stane. Na vysledek sme nemuseli dlouho cekat Armin a Prodigy a to během tydne ouha můžeme chtět ještě víc ??? Ale dali jste nam prostor abychom se vyjadrili, tak by byla skoda si neudelat chvilku a nenapsat co nas tizi nebo co bysme jeste radi. No pokud se jedna o Armina a Prodigy, tak snad jen doufam ze nam v Praze ty dvoj listky neroškubou aby sme nemeli v Brne u vstupu problemy ze nam kus chybi a sekuriťaci nas nevyšupli zpatky za branu. Ale věřim že to máte určitě dobře ošetřene aby se to nemohlo stat. Tomáš Budař
Odpověď:
Nemějte strach, toto je ošetřené s maximální péčí a bezpečností.
b) Ještě jeden problem se naskyta a to obvzlašť v Brně většinou sice ne až tak na akcich na vystavyšti ale spiš na Boby ale i tak je to problem bezpecnosti. Po te co sem si precetl po Velvetovi /nebyl jsem takze sem jen cetl) stasten ten kdo nedostal po hubě nebo nebyl okraden. Nějak toho přibyva a tak by bylo dobre posilit ostrahu ale ne takovou ktera bude sedět v rohu na židli, ale takovou ktera se zaměří na podobne manyry našich do sněda opálených spoluobčanů.
Odpověď:
Opět, nemějte strach. Bezpečnost návštěvníků je pro nás priorita. Musíte se cítit bezpečně, a dobře se bavit. Navíc vzhledem ke koncertu The Prodigy budou bezpečnostní opatření ještě více posílena, i přes jejich vysoký standard který na akcích dodržujeme.
c) Další moc vážná věc proslíchá se že Cream letos nebude tomu nechcu věřit to snad ne a tak se ptám přímo u zdroje bude letos první víkend v srpnu CREAM (nápověda ANO)
Odpověď: Viz odpověď na otázku 2a)
d) Jo a ještě nakonec mezi řádky, nevím zda jste viděli DVD TIESTO in concert? Když sem se na to díval já tak sem si v koutku duše představoval brněnské Zetko byla to akce udělaná pro lidi spousta vychytávek něco podobného by se mě líbylo. Jo ja vim Brno a Trance snad někdy v budoucnousti a ta investice do tak promyšlené akce to by se nemohlo vratit, to si může dovolit udělat jen on sám, je zajištěný. Na Brno prostě nereálné no neva vsadím sportku vyhraju 60 milionů a pak se ozvu a nějak so domluvíme jo já to zainvestuju vy to domluvíte a za zbytek si zajdem na kafe. Tak zatim a spostu dalších uspěchů !!!! A nezapomeňte Cream neBUDE !!!!
Odpověď:
Nikdy neříkej nikdy, aneb i zázraky se dějí.
Otázka č.7: Pavel Skála
Zdravim. Musim vas pochvalit za originalni napad.Kdyz vidim ostatni parties (Apokalypsa, Citadela, nove Imperium) jak se opičí jak designem plakátů tak pomalu i DJ´s je mi z toho zle. Moje 1. otázka: zajímala by mě hlavní hvězda (Dj) na Orion hall, popřípadě další Dj´s. Vím akorát že tam má hrát Lucca, Kaisersoze. Dále si myslím, že by nebylo špatné a myslím že by to byl i dobrý tah sem přivést Laurenta Garniera nebo Heiko Lauxe. Děkuji za odpovězené otázky.
Odpověď:
Hlavní Djskou hvězdou Orion Hall Festivalu je THE ADVENT, dále Inigo Kennedy, Lucca, Rumenige&Loktibrada a Kaisersoze. Laurenta Garniera a Heiko Lauxe si přidáme do dlouhého seznamu žádaných jmen.
Otázka č. 8 – Marek Letenský
Tak otázky mě zrovna nenapadají – snad jestli bude na Arminovi lepsi zvuk a organizace nez na akci Tiesta – kdy na tribunach byl zvuk velice slaby…a ty satny..no taky hruza,ale to uz jste urcite slyseli mnohokrát.. No a koho bych tu chtel videt? snad jen co nejvice trance party,kterých není nikdy dost a z dj’s by bylo zajimavy privest treba ATBho nebo Blank and Jones apod..
Odpověď:
Na Arminovi bude stoprocentně lepší zvuk. Ani my jsme nebyli maximálně spokojeni se zvukem na Tiestovi. Sledujte naše stránky, za pár dní zveřejníme, jak bude T-Mobile Aréna včetně zvuku řešena. Trance parties připravujeme na tento rok několik, takže je rozhodně se na co těšit. ATB a Blank and Jones vedeme v patrnosti.

Monika
Author: Monika

Komentáře nejsou povoleny.