TRANCE.CZ - Elektronická taneční hudba v ČR i ze světa.

ReklamaZměny v Sobotní dance párty na rádiu Kisspublikum

25.05.2001

Mnozí z vás zaregistrovali, ľe zhruba půl roku funguje na zlínském rádiu Kisspublikum pořad Sobotní dance párty v novém hávu a v popravdě revolučním formátu. Kaľdou sobotu od 18:00 – 24:00 moderátoři Petr Kopčil a Mirek Pakr připravují pro své posluchače spoustu informací a novinek ze světa taneční hudby, ve studiu jsou gramofony, můľete slyąet nejnovějąí hudební novinky, které nikde jinde v celém moravském regionu neuslyąíte. Celý tento pořad je protknut veselými, místy aľ drsně humornými komentáři a poznámkami obou moderátorů. Díky spojení humoru, hudby a informací je tento pořad zajímavý nejen pro takzvané “undergroundy”, ale i pro běľné posluchače a jak jsme zjistili je vhodný i jako “podkres” pro pilně se učící maturanty a popíjející hosty v restauracích. 🙂

Díky stále se zvyąujícímu počtu posluchačů, kteří si tento pořad oblíbili natolik, ľe často zůstanou doma u zapnutého rádia, neľ by ąli někam za zábavou, můľeme oznámit, ľe nadeąla doba na daląí drobnou změnu a zařazení daląích rubrik.
Nové schéma naąeho pořadu vychází s předcházejícího a zas tak moc se tam nemění. Jen roząiřujeme záběr.
Od 18-nácté hodiny běľí rubrika MISCHMASCH, ve kterém posluchači najdou spoustu Jukeboxu na přání, kde si mohou nechat zahrát právě něco z taneční hudby, spousta soutěľí ve kterých mohou vyhrát různé ceny od časopisů, CD aľ po lískty na párties, ankety s návątěvníky natočené v klubech, párty-list.
Od 20-té hodiny startuje hitparáda TRIPMAG CHART, kde se setkáte s 12-ti vynilovými tracky, můľete zahlasovat a vyhrát nějakou cenu a informace z časopisu Tripmag, který je sponzorem této hitparády.
Od 21:00 začíná komunikativní rubrika JOINT US! Hlavní náplní je komunikace s posluchači, povídání o muzice, rozhovor s některou zajímavou osobností, natočený “v terénu”, reporty z klubů. Aktuálně Djka Ladida a report z Barumby.

V 22 hodiny začne mixovat HOST SDP a to buď dj, kapela, nebo producent. Hodinka mixované hudby s rozhovorem s daným hostem. Pro tuto sobotu to bude Dj Ja-Ne a její kolega Philip TBC.
Pro tento týden jsme zařadili nepravidelnou rubriku, která má tentokrát název Sound of London – breakdabeat. Je to půlhodinka věnovaná 2stepu, UK garage, muzika + informace a rozhovor s Bélou N. speciálně o 2stepu.
A potom začíná čas loučení v rubrice COUNT DOWN, ve které běľí mixovaná hudba, shrnutí vąech informací, Jukeboxy a pozvánka na daląí SDP.
Pilně připravujeme a pilujeme například první vysílání LIVE. A to v jedné kavárně a za přítomnosti posluchačů. Termín se blíľí a měl by být začátkem prázdnin.
Chtěli by jsme také nabídnout vąem lidem, kteří hrají, skládají, nebo se jakkoliv jinak podílejí v hudební branľi, aby se kontaktovali, rádi je představíme v naąem pořadu.

Rádio Kisspublikum si můľetem naladit na frekvencích 90,3 a 96,5 FM, případně přímo na internetu a to na oficiální webové stránce www.kisspublikum.cz.
Snaľíme se pro současnou taneční scénu udělat co je v naąich silách a naąim posluchačům z celé Moravy (a po internetu “celé republice”) v naąem ąestihodinovém bloku, předat co nejvíce informací, hudby a hlavně zábavy pokud to jde nenásilnou a zajímavou formou. Dle ohlasů, které nám denně chodí na Email a Sms děláme svoji práci správným směrem.
Tak to je asi vąe, co jsme chtěli říct k “upgrade” naąeho dítěte, Sobotní dance párty.
Mirek Pakr a Petr Kopčil (Dj Enter the K& Dj Sunrise

Monika
Author: Monika

Napsat komentář:

Please Login to comment
  Odebírat  
Upozornit