:-! :oD
chlapci tady se prece jedna o dvd michala… (a ne o anorektickou helenku co dela do reklam na polsky zmrzliny… kdyz jen slysim „hej, jen mi panáčku hrej“ tak mě svrbí pěst :_) )
Hustey: Tady se jednalo o obal. Jinak nechápu, proč bych měl chválit nebo podporovat něco jenom proto, že je to ‚domácí produkt‘. Podporuješ Karla Gotta a klimakterickou Helenku Vondráčkovou? To jsou taky domácí produkty.
no nic proti ale marco to ma lepsi :oD ten burianuv neni nic moc (spis nic nez moc), takovy hodne levny… navic s tou promo fotkou ktera uz koluje po netu aspon pet let… chtelo by to neco originalnejsiho